Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sirinka
27. mar 2009

3 x Organic S-M-L
2 x Bamboo bledožltá veľkosť XS-S
1xImse separačné plienky baby
1xBioflanel, veľ. 3 až 15kg
1xImse Vimse Soft vrchne nohavicky
tak zatial som objednala toto...

janka_fr
27. mar 2009

Karol myslim si ze ked sa to da kupit tak potom v Bio obchode ale to bude tiez palka, ja som potrebovala na rychlo separacky, tak som ich kupila v Bio obchode a 100kusov stalo 8e aj nejake drobne a to boli take obycajne papierove separacky. No a IB co som objednavala z teehee baby, tak aj s postovnym ma jedna vysla len na 14e, takze si to urcite objednaj odtial.

janka_fr
27. mar 2009

Karol to aby este priplatila jednu batozinu 😀

standu
27. mar 2009

hej, som pochopila, ze couches budu plienky a lavable pratelne.. 🙂

no fakt su nadherne, karol ale celkovo vsetky sa mi vidia drahsie..

janka, tiez idem objednavat z UK, ale tym, ze este musim pockat na financnu injekciu stale len preberam vyberam, uz som stokrat zmenila vyber.... 😀

momentalne vedu baby kangas, IB a swb econappi....len stale smejdim stranku kde by mali take farby presne ako ja chcem...ale sa mi to nepodari asi..

inak najlacnejsie bitti su na www.nappyparadise.co.uk ale to iste viete 😉

karolinkafe
27. mar 2009

Janka ja prave jednu objednavku z teehee cakam 😀 😀 😀 objednala som z kazdeho rozku trosku 😅 (SWB, Blueberry, Baby Kangas... ) uz sa neviem dockaaaat 😀 IB si asi objednam neskor, ked mala trosku vyrastie, lebo ako som sa tu docitala su dost uzke a na male babatka sa velmi nehodia 😉

standu
27. mar 2009

sirinka, celkom pekny vyber...cenovo super.
tie bambusky su fajne, ozaj.

karolinkafe
27. mar 2009

Standu ako to uz Janka napisala, tu su plienky drahsie a ked sa k tomu prirata postovne.... Ja budem cakat v juli maminku s riadnym nakladom 😅 a tiez objednam co-to z UK. Cize tie fr. stranky su len na pokochanie 😀 lebo objednavat odtial urcite nebudem 😉

janka_fr
27. mar 2009

Standu pozeram ze tvoja mala ma tolko co moj Jullian 🙂 O tejto stranke som vobec nevedela, ale ja uz radsej ani ziadne nepozeram, lebo latkujem len dva mesiace ale stale by som nejake nakupovala. Etse teraz idem kupit 2IB a koncim, dufam. Neodolala som bleberry a zatial som spojna, nepretiekli nam, ale ako som spominala z IB sa mi posledne dva dni maly vyhadzal, tak neviem cim to je, ale len na miestach kde je pokozka v styku s IB tou bielou vrstvou.

karolinkafe
27. mar 2009

Standu tak ja som o tej stranke (kde su IB najlacnejsie) nevedela 😀 dakujem za tip 😅

standu
27. mar 2009

😀 to som frajerka, co???? tolko googlim, ze az....nasi ziju v spanielsku, tak som uz aj tam kukala, ale drahota.....

janka_fr
27. mar 2009

Karol to latkovanie je tak strasne chytlave, Baby kangas nepoznam...Inac z teehee som to mala za 5 dni doma.

janka_fr
27. mar 2009

Ja som zase pozerala pre sesterku v Taliansku, ona tam zije a teraz caka babatko a tiez chce latkovat, ale drahe je to tam tiez.

karolinkafe
27. mar 2009

No dnes je to akurat 5 dni, ale tak korzika je korzika 😅 😀 musim ratat aspon +2 dni 😕

standu
27. mar 2009

janka, tak vymen poradie tych vkladaciek...baby kangas su kapsy onesize, maju ich aj na teehee

http://www.babykangas.com/

standu
27. mar 2009

kedy sa narodil jullian?? my sme 20.2.
fakt najlacnejsie je UK, na blueberry som sa chystala, ale econappi je lacnejsia a lepsie sa mi paci vnutro- biobavneny velur, blueb ma flis alebo take cosi, nie?

karolinkafe
27. mar 2009

Standu tak uz viem koho sa pytat kde su plienky najlacnejsie a co sa oplati odkial 😀 😉
Janka ja som uz teraz ako maniak a to mala este ani nie je na svete 😅 co to bude potom. Ved tu uz aj niektora spominala, ze tak sa do tych plienok zblaznila, ze uz nemoze hovorit o vyhode latkovych plienok ze su lacnejsie, kedze len objednava a objednava 😀

janka_fr
27. mar 2009

standu prave ze tam mal normalnu bambusovu plienku, ale vzadu na chrbatiku, kde ta plienka nebola a vlastne po bokoch , kde to bolo vstyku s pokozkou ma uplne cervenu kozu, na chrbate uplne cerveny pas. Doteraz nic a blueberry tak isto nic nerobia.Uvidime. Uz som ich pozerala su pekne.

standu
27. mar 2009

tak ja viem kde je koniec...este tieto tri a dost. ja mam vlastne len 3 MMT AIO, Imse AIO jednu, IB jednu - mala som dve, ale som predala, nemohla som stravit farbu. potom mam BL bambusovu, popolinu, flexitotku....myslim, ze to je vsetko. no a stvorce doma.

standu
27. mar 2009

hej a na ceste mam swb kapsovku.

sisa.b
27. mar 2009

tak ja odtial cakam objednane plienocky, len este doladujem objednavku 🙂 a tiez sa tesiiiiim 😵

standu
27. mar 2009

sis, co si objednala, daj 🙂

janka_fr
27. mar 2009

Standu nas maly sa narodil 27.2.Ty uz latkujes ci sa len rozhodujes??Ja mam blueberry kapsovku a je tam fleece, ale vkladacku nedavam do kapsy ale na povrch. Potom mam blueberry vrchne nohavicky a tam je nejaky iny material.

Karol, ved prave je to hrozne navykove, doteraz som pre seba vyberala a teraz pre sesterku tak MM sa mi len smeje.

standu
27. mar 2009

aha jani, chapem ktoru vrstvu mas na mysli. predpokladam ze si ju prala s ostatnymi, tak praskom to nebude. neviem fakt. mne sa mala prednedavnom tak vyhadzala, ale to bolo z prasku, tiez mala pas na chrbte...ale nie, nemala bittku. tak neviem. pockaj kym prejde, tyzden dva a skus dat zasa, alebo ju celu vystel niecim 🙂

standu
27. mar 2009

tak sme starsie o tyzden 🙂
latkujem vyse mesiaca....zavislak som riadny, uz ani telka, nic, len internet...a goooglim a pisem sem... 😀

bihan
27. mar 2009

Ale mňa to tak teší, že už nie sme s Bambu a Olinkou jediné závisláčky 😀

janka_fr
27. mar 2009

uz mi dosli separacne, musim si kupit a budem mu to tym vystielat...no a prave ze periem vsetko spolu tak v prasku to nebude.

janka_fr
27. mar 2009

Bihan, ale to moje zavislactvo mas na svedomi ty 😀

sirinka
27. mar 2009

baby a ako je to s tym osetrenim lanolinom?

bihan
27. mar 2009

Janka.. to sa chváliš alebo sťažuješ? 😀

Sirinka, lanolínom sa ošetrujú vlnené nohavičky. Lanolín je na to, aby nepretekali.. keď začnú cítiť močom alebo sú gaťky pokakané, hodíš do práčky na 40, rozpustíš v horúcej vode pol lyžičky lanolínu s kvapkou detského šamónu, doleješ studenú vodu aby bola len "vlažná", šupneš do toho gaťky kým voda nevychladne (fakt nevidím dôvod na celonočné močenie), vyžmýkaš (ja to robím v práčke) usušíš a používaš 😉

karolinkafe
27. mar 2009

Francuzky a ten lanolin si tiez dovazate zo SK ? 😉