Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

matja
28. mar 2009

standu neboj, podla mna je to nespravnym pouzivanim. Ja sa to este len ucim, dokonca neviem poriadne ani vrchne nohavicky zapnut. Raz ich zapnem tak, ze ich ma maly otlacene na telicku, inokedy ich ma strasne volne... Ja totiz neviem, ako to ma byt spravne.

matja
28. mar 2009

Musia vrchne nohavicky vzdy prekryt celu plienku?

standu
28. mar 2009

pravdaze musia, ved tam, kde nie su, logicky to cez plienku pretecie

janka_fr
28. mar 2009

Videli ste uz novu limitovanu seriu IB??Su krasne, do Europy pridu v maji, to by mohlo byt Karol pre teba zaujimave 😉 .

petusaaa
28. mar 2009

janka, kde su 😲 😲 😲 daj link, prosim

standu
28. mar 2009

to aj mna zaujima....o nicom sam nepocula....janka????

janka_fr
28. mar 2009

na facebooku su dane prve fotky, link vam mozem dat ale neviem ci sa vam otvorim
http://www.facebook.com/home.php#/pages/itti-bi...

karolinkafe
28. mar 2009

Janka tak ty tu davas info z prvej ruky 😀 hod link sme vsetky zvedaveeeee 😀

janka_fr
28. mar 2009

zajtra idem kupit este nejake plienocky a to som si uz povedala ze uz ziadne nekupim, ale tym asi neodolam 😅

standu
28. mar 2009

hmmmm...este pockam???????? 😀
uvidime.............................................................................

karolinkafe
28. mar 2009

Tie zirafkove su kraaasne 😵 😵 😅
Problem je v tom, ze aj ked uz mamicka ma plnu vybavu plienok a povie si, ze uz nebude dokupovat, vyrobcovia stale budu pokracovat vo vylepsovani a skraslovani... kto ma tomu potom odolat 😀 😀 😀

bihan
28. mar 2009

Do prdele! Tigrovaná a kravičková IB!!! Ja si fakt musím urobiť druhé dieťa!!!

Matja, ako myslíš, že ti v predu SWB pretiekli? tam predsa nie sú gumičky. Teda okolo nožičiek alebo ako?
Ono je to v princípe s tými plienkami tak kadejako - niektorému mimču plienka preteká, niektorému nepustí.. možno si zle neutiahla okolo nožičiek (SWB majú výhodu dvojradového zapínanie), možno si zle vypchala a možno ani jedno ani druhé 😀 Mne tiež SWB zo začiatku pretekali a pripisujem to tomu, že mi do nich Sára nedorástla, lebo od určitého času nepustia ani kvapku.

bezaz
28. mar 2009

janka tie su rozkosneeee.. tak tie urco prikupime 😀 som ich ukazovala hned muzovi, ten len oci prevratil 😵

sisa.b
28. mar 2009

bihan 😀 ty si aspon mozes este dalsie dieta zaobstarat, ja uz budem po malej asi len tu nasu chou-chou prebalovat 😝 😀

karolinkafe
28. mar 2009

Jani by ti mali za reklamu platit 😀 😀 ved uz len z MK kolko maju zakaznicok 😀

janka_fr
28. mar 2009

Ved prave Karol, treba vediet kedy prestat, no ale da sa odolat? 😅

Bihan 😀 a ja uz neplanujem

bihan
28. mar 2009

haha.. ale ja som rozumná a nič nové už kupovať nebudem, tak sa, dievčatá, vyšantite aj za mňa ;)

petusaaa
28. mar 2009

aj ja chcem dalsie dieta a nove ibbitkyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 mne sa paci aj ta lienkova (cervena puntikova 😵 😵 😵 )

sisa.b
28. mar 2009

ta kravickova nema chybu 😵

standu
28. mar 2009

kravickova vedie..... 😀

sisa.b
28. mar 2009

tak my este v maji nebudeme bez plienok a bude treba neskor menit par plienok za vacsie 😀 😝

d0minika
29. mar 2009

babulky, a viete mi poradit ci je lepcie pre novorodenca stvorcove plienky zapnut tou "snupi" sponou alebo zviazat tou plienkou co ma snurky 😒 ?
inak este som sa nestretla v mojom okoli s maminou co by mala kladny nazor na latkovky, aj ked to nikdy nevyskusala... ☹
ze vraj budem mat len robotu navise. No dufam ze sa nesklamem, ked to vsetko nakupim

matja
29. mar 2009

bihan dakujem, asi to bude tym, ze este do tej plienocky nedorastol.

janka_fr
29. mar 2009

Dominika, ja som zacala s latkovanim velmi neskoro, az ked mal maly 11 mesiacov, ale doteraz vobec nelutujem, co lutujem je, ze som nezacala hned od narodenia. S podobnymi nazormi som sa stretla aj ja, ale to tvrdia ludia, co o tom nemaju ani paru.

karolinkafe
29. mar 2009

Dominika musis na toto forum chodit castejsie a hned ti to pozdvihne naladu a chut zacat s latkovkami 😅 😉 Ja som na tom podobne, zaciatkom juna cakame babo a chystam sa zacat s latkovkami (aj ked uuuplne na zaciatku asi trochu pokombinujem s jednorazovkami 😉 ) no a zatial som sa nestretla s pozitivnym ohlasom, ked som to ludom v mojom okoli ohlasila 😅 Vidim ich pohladoch ze ma beru asi za nejaku zaostalu slovenku (zijem vo FR), ktora asi nepokrocila s dobou... Ale tak ja im ukaaazem, ked uvidia malu v tych krasnych plienockach budu pliestit oci 😀 😀

radfi1
29. mar 2009

ahojte, o pár dní čakáme prírastok a začala som sa vážne nad látkovými plienkami zamýšľať, kamarátka mi hodila na vás link, tak si to idem preštudovať, že čo na to hovoríte.....mne sa to celkom pozdáva, aj ked pohodlie je pohodlie.

bezaz
29. mar 2009

radfi no ked sa do toho zazeries, vobec ti to "pohodlie" nebude chybat, krasna prdelka a krasne plienky ti to dvbojnasobne vynahradia 😵

standu
29. mar 2009

radfi...aj ma mame pohodlie 😉
namiesto do odpadkov hodim plienku do kosa na pranie, raz za tri dni operiem-teda pracka 🙂 a za 5 minut povesiam. ak úocitam za pracu nahadzanie do pracky a vyvesenie, tak mi ti za to stoji, ze moje dieta nezaprace planetu tonou neodburatelneho odpadu....ale nie len preto som zacala s latkovkami....tych plienok je tolko a zvacsa su tak kraaaasne, ze som neodolala.... 😀

emmka3
29. mar 2009

kocky, otazocka ... je nejaky rozdiel keby som dala na noc BL bambusku, trebars aj s 2 vlozkami a pouzitim Hamburgera???

standu
29. mar 2009

hambaca nemam, neviem, aku ma savost aj ja v pohode davam na noc bambusku BL plus vkladacku frote/flis- nemame s flisom problem a predsa len robi pocit sucha....