• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
Díky za tipy :slight_smile: Jdu to prozkoumat :slight_smile:
30. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli ja by som v pohodke robila poradkynu, len som blizko BA tak neviem, ci to ma nejaky zmysel :sweat_smile: vas je tam vela
30. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ještě dotaz - máte někdo zkušenost s objednáváním z UK? Konkrétně mi jde o ty little lamb plínky. Vypadají dobře a cena je taky příznivá (zvlášť kdyby si člověk objednal nějakou tu sadu). Já ale nikdy ze zahraničí nic neobjednávala, tak nevím...
30. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Topzuzana-dik za odpoved,no prestudujem pozornejsie :wink:
Kombinujete latkovky s jednorazovymi obcas,alebo pouzivate len latk. plienky?
Periete ich v prasku,alebo postaci sliz,alebo mydlove orechy?
Pekny dnicek :dizzy_face:
30. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rybka neboj je to v pohode vacsina z nas objednala uz z uk aspon raz, ale rataj s postovnym... pri little lamb od vyrobcu je to postovne dost vysoke, pozri si shipping. ze ci sa ti to potom oplati ak chces sadu.
30. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rybka ja som konkretne objednavala z teeheebaby a plienky som mala doma za 5 dni...objednavala som aj z babykind a to som mala plienky dokonca doma za 3 dni.

Etuska ja som zacala s latkovanim az ked mal maly 11mesiacov a kombinovala som to aj s jednorazovkami. Na noc som mu davala a teda este davam jednorazovku, alebo ked sme leteli. Dnes idem prvykrat otestovat na noc bambusku little lamb a rada by som skoncila s jednorazovkami aj na noc. Akurat do lietadla mu dam zase jednorazovku.
30. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, akurat sme pocikali prvu bittku, ale teda mala bola tak strasne precurana, az strach :confused: neviem, ci som ju zle zapla, alebo ci to bolo tou flisovou separackou, co som jej dala, ale trojhodinova davka skoncila zpolovice na bodicku a pancuskach :frowning2:
30. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sisa...ja neviem, mne sice este nepretiekla, ale to budetym, ze mala nejak vela necura, ale ked som skumala pocikanu bittku, tak ta prva s tym "flisom" bola normalne mokra, a ta pod nou len po okrajoch...asi to fakt ta "flisovo-velurova" vrstva nestiha odvadzat. minule bola plienka mokra uplne po kraji...tam, kde su tie gumicky.
30. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mala asi vela nalozila, lebo mala mokru aj tu vnutornu a aj vrchne gatky boli nabokoch mokre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcem sa vas opytat, vlniaky periem asi raz za mesiac (no niekedy aj dlhsie :sweat_smile: ), mam disany natahovacie (na noc) SWB, LVB, a Sckoon
na disanach a LVB mi ostavaju nazltle flaky po moci, nedaju sa mi vyprat ani zlcovym mydlom, ani ked som dala k disanam perkarbonat?? dokonca som ich oprala aj v pracke :unamused: a nic,flaky sa drzia
30. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenki, ja som to pustila v práčke na 50 a bolo po škvrnách :sweat_smile: a všetko v pohode :wink:
30. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ak by mal niekto zaujem, mam na predaj zopar plienok - 2 ks zavazovacie disany, 2 ks Kissaluvs s patentkami, svetlofialova a svetlozelena velkost 1, 1ks vlnene natahovacie disany velkost 62/68 /mali sme ich asi do 2,5 mesiaca, potom boli male.. no maju 2 male nenapadne zltkaste fliacky na vnutornej strane, nedalo sa mi to vyprat a vidno ich len vnutri, navonok su v poriadku/
30. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni mne sa lvb zbehli az na 60st na 50boli ok. u ostatnych neviem.
30. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oli, ty si zašla v teste až na 50? na to som nemala už odvahu :grinning: ale v rukách som ich nikdy neprala.. to som nikdy žiadnu škvrnu nevyprala.
30. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olinka a Janka - díky :slight_smile: Přijde mi, že by se to cenově vyplatilo i s poštovným. Ještě mi není jasné, jak je to s placením - předem na účet?
30. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nad 50 som chcela napísať :sweat_smile:

Rybkaz, platí sa kartou, nie na účet, to by si sa nedoplatila za prevod.
30. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan ja som ich chcela trosku zrazit, ale kedze len trosku tak som zacala pri 40, potom 50 a kedze stale nic tak som ich svihla na 60 a zrazili sa presne ten kusok co som potrebovala :slight_smile:

ano rybka, platis kartou. prevod na ucet by ta stal dalsie 300czk.
30. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vcera zrazila malej krasne strikovane nohavice :frowning2: zabudla som, ze som ich supla do pracky a dala som na 40 stupnov. uz ich neponosi :frowning2:
30. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, stvrtemu budu dobre :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ha haaaaaaaa, petus az ked ty budes mat tri ako ja :grinning:
31. mar 2009 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa, myslíš vlnené? Namoč ich do studenej vody s kondicionérom na vlasy a naťahuj v tej vode... a potom ešte ponosí ;)
31. mar 2009 o 05:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby inak mam dost viacvrstvovych popoliniek velkost L {neviem, preco som kupovala take velke}, zatial som ich len oprala, ked prisli a vobec ich nepouzivam.. myslite, ze ich niekedy pouzijem alebo mam predat? :sweat_smile:
31. mar 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, neviem, ci su vlnene, ale teda paradne sa zrazili a su teraz take hrube a "huste" :frowning2: ale vyskusam, dakujem
31. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj , prepáčte mi , že som Vám sem vtrhla, len som chcela sa opýtať či mi neviete poradiť ako sa volá pre bábätko to čo sa dá do dverí a ono si len tak hopká v tom, ja to hľadám ako hopsačka ale neviem to tak nájst a chcela by som to kúpiť kamarátke ... Ďakujem za odpoveď.. pekný dnik
31. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kristink- hopsadlo.
31. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oli a Bihan - Holky děkuju :slight_smile:
31. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, práve mi prišli moje dve IB, a neviem na akom stupni ich mám vyprať na vysačke sú len 2 guličky, teda vnútro by som vyprala na 60-tke, ale tie gaťky periete tiež s ostatnými plienkami? A nepustia farbu?
31. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja periem na 40-50 vsetko spolu, mam fialovu a tmavozelenu IB a nepustili.
31. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď ja periem, všetky plienky na 60, takže nie sú vhodné takto ich oprať, čo? To ma pred tým nenapadlo sa vás opýtať
31. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misuluska, ja ich periem na 60 s ostatnymi plienkami a nepustili, kludne ich tak per :wink:
31. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok