• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@ekoplienky Dakujem. tie mam jedny doma a su naozaj super. chcela som len vediet, ci su este nejake ine :slight_smile: Tak asi doobjednam tieto. sme s nimi max. spokojne :slight_smile:
15. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leonna tie su super. su fajn poddajne, makkucke. my sme ich pouzivali ked mala dcera 14-18m.
15. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. apr 2013 o 10:38 • susannah
aku velkost latkovej 80x80 ci 40x 40..som novacika akurat objednavam :slight_smile:
15. apr 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a 70x70 su ok?
15. apr 2013 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@missy5 Katka, Aj 70x70 su ok, pre mensie babo urcite. (Lucia ,-) )
15. apr 2013 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo Vlnene disany cislo 74-80 su u teba len v tej fialovej farbe? Zelene, cervene alebo modre by bolo mozno nejak objednat?
A este prosim ta kde sa da v Kosiciach zohnat bezvodovy lanolin? Dakujem
15. apr 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laura.lu disany mame tmava ruzova a fialova v tej velkosti. Ine farby by mohli byt do cca 3 tyzdnov. Bezvodovy lanolin neviem kde maju, mne sa zda ze @zfidorka spominala niekde na hlavnej, nakoko ja pouzivam disana lanolin, tak som ho nikdy v lekarni nehladala.
15. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim sa podelit o radost! Netrpezlivo (posledne dva mesiace :D) som cakala na tyzden latkovych plienok a preto som hned dnes rano objednala "plienkovu garderobu" pre nasu bambulku. Uz len aby tie plienocky cim skor prisli a mama sa z nich stihla vytesit, kym sa drobcek narodi :D Ako malo staci cloveku ku stastiu a radosti! :D Dakujem Vam vsetkym za rady a inspiracie!
15. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ppznate toto - Bambusová plienka TE1 Carbon? aka je?
15. apr 2013 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susannah ja preberam plienocky s kamoskou a normalne jej zavidim. su take krasne.
15. apr 2013 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susannah tento susiak poznam a rozmyslala som nad nim, no ja mam vsade sietky na dverach a aj ked sa da dat uplne hore, tak by mi asi zavadzal, resp to pradlo, co by na nom bolo. inak sa mi paci a aj susedom som ho videla. je to super vec. jedine, ze by som ho dala pred kuchynske okno, ale to by som asi moc nevidela, ked bude sero.
15. apr 2013 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo Ok 3 tyzdne , tak ked budem objednavat vyberiem tie ruzove a do poznamky napisem, ze objednavam zelene.
15. apr 2013 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peluskovo A este ten disana lanolin na kolko kur vydrzi?
15. apr 2013 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Týždeň skutočných plienok začal aj v našom e-shope. Každému darujeme darček v podobe bavlnenej látkovej plienky :sunglasses:
15. apr 2013 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenusskaa nevieš náhodou či všetky vrchné nohavičky od Bambiroxy majú tieto záklapky a chcem sa spýtať majú aj zdvojené gumičky okolo nižičiek proti pretekaniu? Škoda, že ich na stránke nemajú odfotené otvorené :wink: Ď
15. apr 2013 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diapozitiv01 akcia ktorá ma teraz veľmi zaujala je na stránke Little Lamb, 20 ks organic plienok + 4 vrchné a plno iných drobnosti za 99,- libier.. hm... inak je to na UK stránkach slabé.. ja som nenatrafila na žiadne poriadne zľavy, akurát som dnes čekovala a to polku stránok čo som mala uložené už ani nefungujú.. :pensive: nuž konkurencia je silná.
15. apr 2013 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diapozitiv01 http://www.lizziesrealnappies.co.uk/index.cfm/categories/special-offers-on-reusable-nappies-549 kuk tu máš aj Bambozle za fajnú cenu :slight_smile: len treba si napísať o poštovné.
15. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Okrem množstva zliav, ktoré u nás nájdete, Vám tento týždeň doručíme tovar zdarma nielen v Košiciach, ale aj v Prešove :wink:
15. apr 2013 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majamat nikto ju nepozna - je to novinka na trhu a skladom bude az koncom tyzdna :slight_smile: Je to ale kapsova plienka z karbonizovaneho bambusu, do ktorej sa vklada bambusova vkladacka. Strihovo by mala byt velmi podobna (ak nie rovnaka) ako kapsovka od B´bies
15. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab aj som si to myslela. kamoska sa na nupytala, stale presne nevie, co si poobjednava. ja by som si uz vedela vybrat, len to nepotrebujem. :dizzy_face:
15. apr 2013 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gabika783: Vrchné nohavičky Bambi Roxy majú záklapky na oboch stranách a aj dvojité gumičky okolo stehienok.
15. apr 2013 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
15. apr 2013 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@gabika783 pulky BR maju aj zaklapky aj zdvojene gumicky :slight_smile: inac teraz som objednavala swb capri od handricky, citala som tu na ne zatial same chvaly, su ako blueberry - maju dvojite gumicky a navyse aj zaklapky.. a krasne vzory a teraz aj fajn cena :slight_smile:
15. apr 2013 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ozaj baby, stvorce MaM happy square naaaahodou nie su niekde v akcii?? (80x80)
15. apr 2013 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laura.lu objem ma lan kura 200 ml a na jedno lanolinovanie davam 2 polievkove lyzicky, neviem presne kolko by to bolo :slight_smile: musim pomerat, kolko ma jedna lyzica objem :slight_smile:
15. apr 2013 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenusskaa Pokiaľ viem, takmer všade sú teraz vypredané tento rozmer...
15. apr 2013 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radi by sme Vas informovali, ze sme sa pridali k skupine eshopov, ktore Vam vramci tyzdna latkovych plienok prinasaju zaujimave zlavy a navyse....
- sutaz kazdy den
- pre Kosicanov - dorucenie az k Vam domov zadarmo :slight_smile: / Michalovce a Sobrance po dohode /
15. apr 2013 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok