• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

24. septembra 2016 
sisa, ktore? LVB? aj bihan iste potvrdi, ze su super.... emoticon

zobrala som len jednu, len chcem vyskusat. nohavickove mam aj tak len tri emoticon

ano, vsetko sa v dnesnaj dobe vyraba v cine, ale.....

bihan a preco konope nie? pytam sa ako blba....ale nemam nic konopne. vacsinou vsetko s flisom, zistila som, ze malej robi zle mokro. najma mokre papierove separacky emoticon
23. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne osobne konope pri pocikani smrdi a celkovo mi material (spracovanie) pripomina handru na podlahu... cize asi tak..
23. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
esteze som take nekupila...vlastne ani neviem, ktore su konopky..ellas housy?hm
23. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ellasy
23. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, presne tie emoticon
23. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete mi niekto povedat preco mi dvakrat pretiekla BG? emoticon
23. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, nam nepretiekla, ale dost mi smrdi emoticon
23. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no nam nepreteka BG, tie su nase najoblubenejsie, ale preteka nam IB a vobec nam nesedia emoticon BG sa nam praveze velmi paci, nesmrdi ako ostatne plienky a aj ked nahodou sa nam pokaka do plienocky, tak sa da krasne oprat
23. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, nesmrdi mi.....v noci pretiekla vrchom a cez den spodkom, mala mala vlhke az pancusky. hadam sa musi "zanosit" emoticon

lucia a vsetky bittky ti tecu? nemate vacsie nez treba? aspon tak som sa docitala, ze moze sediet v pase a okolo noziciek preteka, lebo dobre netesni, hm..?
23. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, uz mas tu novu BL? kurnik, sa mi zda vysoke postovne na jednu plienku emoticon
23. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu a ako si spokojna s tou econappi? a co aio od swb?
23. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale cosi, vcera som objednala. pisu ze dodanie do 10dni emoticon

aj mne sa vidi, ale chcem ju skusit fakt poslednu a ŠLUS!! emoticon aj tak som potrebovala male stvorce do tych novycg kapies emoticon mam vyhovorku, co??????
23. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
econappi je na teste na noc prave. pri prvom testovani ju len okakala a ked som ju umyla, kludne sa vystala na koberec, potvora emoticon

no a swb aio je ok, len priiiiiserne dllllho schne! inak ju mam rada, kapsu ma, na noc dolozim a je to.
23. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame nejaku moc tvrdu vodu, alebo nieco robim zle, lebo vsetky plienky mi tvrdnu..... emoticon a to periem v slize a do pracky este hodim par kuskov sody...

uz pocitam dni, buducu stredu ideme na sono klbov, dufam ze povedia ze je to OK, a nahodim konecne IB.
23. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labutka, namiesto tej sody skus ocot. funguje. my sice nemame tvrdu vodu ale je to markantny rozdiel, ked nedam.
23. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nam by uz zajtra mali plienky prist, ved ich pred tyzdnom posielali emoticon
23. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa a foteckyyyy potom....dobre?? emoticon
23. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, jj, dam fotecky emoticon ja stale smirujem tie tvoje emoticon
23. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co si nasla....? emoticon
23. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ta holka uz tam ma tie specialne upsy daisy, tak tiez hadam otestujem. hlavne ked postovne tam vychadza oproti plienke.sk na polovicu emoticon emoticon
23. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som asi uchylna, lebo chodim ocumovat aj ceskym holkam plienocky v albumoch emoticon no pomozes si, ked si sa zamilovala? emoticon
23. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem kuker
23. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, tie loviky ma z tvojho albumu velmi pokusaju emoticon az tak moc, ze uz aj ja olinku otravujem emoticon emoticon emoticon
23. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukni, ty vies, ci ti ich treba.... emoticon neolutujes fakt emoticon

preco tam nema ziadne foto z nich.....sskoda...mna tie nocne UD nejak neoslovili. za tu cenu mam SWB econappi - onesize, s insertom... myslim, ze nemam co dodat.. emoticon
23. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, inak aj bihan ich ma v albume, kraaasne tyrkysove...
ja keby ze este beriem (ako ze uz NEKUPUJEM NIC! emoticon ) tak tie rucne farbene..fialkove...mnam
23. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa snazim ustrikovat nocne bombardaky (neviem, preco tu sedim a nemakam na nich emoticon ) a jedny som chcela este na den. mam len pulky BL dvoje a jedny swb, vsetko vo velkosti M. ale tie BL mi pripadaju strasne igelitove. tie swb su aj peknucke aj lepsi material podla mna. celkovo nam akosi lepsie sedia. ale chcem, aby aj cez den bola v niecom lepsom emoticon tak stihle vlniacky vyhrali emoticon mozno ona ich nepotrebuje, ale ja ano emoticon emoticon emoticon
23. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kurnik, tie fialkove su tiez krasne emoticon Lka budeme tiez potrebovat dvoje, nie? emoticon
23. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam pocit, ze tie plienky a to vsetko potrebujeme len my.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

no jasne ze ti treba dvoje... emoticon ked ich precura....kym vyschnu.... emoticon
ja mam len tie jedny, velkostou este budu dllllllllllllllho dobre, a pulky tots a IV(fajnove, tak uz vlniaky neriesim...aj ked, eby som nebola sprosta tak kupim na zaciatku dvoje vlniaky a jedny pulky len do zalohy)

ja tak zavidim ludom sijaco-pletacie zrucnosti.....1.som na to krepa 2.som na to leniva 3.nemam na take babracky(slusne sa vyjadrim) nervy
23. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, econappi este nemam vyskusane, tak ja tiez este nemam co dodat emoticon ale jednu chcem urcite vyskusat, hlavne ten rozdiel. lebo som si jednu upsy daisy objednala nocnu, ale cena bola uplne ina, tak tam ide asi o ten material - french soy terry - ten mi pisala, ze je najsavejsi zo vsetkych. este by nam mohla olinka prezradit, ktoru si to tak oblubila emoticon
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu... ved prave je to asi o tom, ze nam velmi nesedia. mame M, okolo bruska nezapneme a ked dame na vacsie, tak volno okolo stehienok, takze anatomicky nam nesedia. ale mozno casom budu o.k.
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš