Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

anettka
26. mar 2014

@zarica my sme tiež používali Loveybums....tie boli skvelé. Na stvorce a vkladacky potrebujes zapinacie vlniaky - tie nerobia ani velky zadocek (Loveybums, Skapi,...) Na nohavickovu mozes mat natahovacie (Disana, Manymonths,...)

hermiona368
26. mar 2014

@behulka ja by som chcela natahovacie ale chem davat pod to novosklad 🙂 myslis ze to bue v pohode ?

trulka999
26. mar 2014

Ahojte, mám vrchné nohavičky od Bambooliku a keď dám do neho obyčajné stvorce tak pretečú. Myslíte že keď kúpim do neho originál vkladačku tak sa náš problém vyrieši? ďakujem

oskvarka
26. mar 2014

@trulka999 v tom nebude problem.. skorej k tomu stvorcu by som pridala hicjaku vkladacku... kludne le 30*30BL

behulka
26. mar 2014

@hermiona368 áno 🙂
@trulka999 podľa mňa častejšie prebaliť, alebo pridať niečo savejšie. Ešte ma napadlo tesne zapnuté bodičko, aj to môže prevlhnúť. Pretekajú vám bokom, či na ploche ?

oskvarka
26. mar 2014

@trulka999 a este ze treba presahujucu plienku pozastrkovat do gatiek aby netrcala

hermiona368
26. mar 2014

@trulka999 ja som mala tiez minule prevlhnuty okraj a to som mala bambusove nocne plienkyn'ale nad ranom uz cural ako divy. ako pisu baby, skus k tomu nieco pridat. Ja mam aj tu originalnu vkladacku do toho ale pouzivam najradsej stvorce. Nie ze by nebola dobram to netvrdim, len podla mna je zbytocne draha 🙂 ja cez den prebalujem kazdu chvilu.
@behulka dakujem 🙂 cakam kedy handricka nieco usije 🙂

trulka999
26. mar 2014

@behulka bokom cez nožičky, ja mu dávam len plienočku pre istotu na noc. lebo on sa mi uz pyta. niekedy ma plienocku uplne suchu, len ked sa pociká,, tak kvalitne asi 🙂

trulka999
26. mar 2014

@oskvarka Ďakujem, na to si dávam pozor aby plienočka netrčala 🙂

oskvarka
26. mar 2014

@trulka999 aja no tak to treba dovypchat poriadne.. aj ked hrozi ze bude mat balvanna ritke.. dala by som cosi bambusove radsej... to by malo byt na mensiu plochu viac save

trulka999
26. mar 2014

@oskvarka rozumiem 🙂 ďakujem

handricky
27. mar 2014

@hermiona368 jedny modre uz nemam (tie boli moje), druhe modre mam - tie su finska znacka Muksut..
alebo mam este moje cervene, az by si chcela🙂 vyssi pas - site podobne ako babyidea. ale nemam ich nahodene

@zarica samotne vlniaky velky objedm nerobia, zalezi co das pod tou., ak to tam riadne vycpes, tak je samozrejme velky objem
inak za mna tiez taka velkost M je univerzal.. prve dieta sa odplienkovalo pri 11 kg, druhe ma teraz 8 me a 7 kg🙂

hermiona368
29. mar 2014

@handricky dakujem za ponuku cervenych, ale mam chlapa a tie modre nam budu velke 🙂 tak radsej pockam ked budes mat cas a usijes limetkove, na tie sa tesim 🙂 nech deturence posluchaju 🙂)

zelenagw
30. mar 2014

Ahojte rozmyslame nad latkovými plienkami vydim ze je tu vela bab co ich pouzivaju no neviem kolko coho by mi bolo treba pri 1 dietatku ci by bolo lepsie jednovelkostne alebo tie nemam riesit a co vlasne si mam kupit som z toho jelen jedna pise ze ma vsetko vsetkych druhou a dalsia ze staci 1 set ??? tak neviem moze mi niekto poradit ???? a ci neake bambusove v dobrej cene sa daju kupit SDAKUJEM 🙂

amelian
31. mar 2014

Neviete náhodou kedy začína týžden latkovych p.? Dakujem

lubik9
31. mar 2014

ahojte..prosim vas o radu...nasla som tento inzerat s pulkami a nic o nich neviem...nemala ich niektoa z vas? maju pevne gumicky,ci skor volnejsie?oplati sa to,ci radsej kupit inu znacku? dakujem za kazdu radu 🙂
https://www.modrykonik.sk/market/plienky/6912/p...

nadezda4
31. mar 2014

@zelenagw
toto moze pomoct, pripadne aj mail napisat na individualnu konzultaciu 🙂
http://zdraveplienky.sk/menu/ako-a-preco-/ako-p...

@amelian 28. aprila

handricky
1. apr 2014

@zelenagw tak skus este toto pozriet🙂 co kolko coho.. https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/handri...
a ak mas cestu okolo PB, tak skus pozriet plienkovysvet.sk a kuknut nazivo

@amelian 28. apríla - 4. mája 2014

@lubik9 ako cenovo sa oplatia. pridu mi skor take sirsie okolo zadku ako vimse vimse (skor na novosklad a tak).. ako tych 5 e je celkom fajn.. ale urcite by som kupila aj nejake onesize jednovelkostne (vseobecne oblubene su Blueberry, Bambi Roxy - aj ked na malom mimcu vyzeraju dost mega velko, BG Flip. alebo skus ceske Bamboolik.
Alebo dvoj velkostne: Thirsties velkost 1, Little Lamb velkost 1. O vrchnych najdes tu: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/handri...

oskvarka
1. apr 2014

bay mozem dat miofresch aj ked periem vlniaky ?

oskvarka
1. apr 2014

@lubik9 pre malinke babo sa ti podla mna oplatia aj len ako zalozne (nikdy nevies ci nebude nakladat do kazdej plienky take redsie ze ich budes musiet tocit v pracke).. vyzeraju fain.. a este by som si mrkla nejake flipky na bazariku... tie maju meksie gumky

droby
3. apr 2014

Ahojte, viete poradiť kde kúpim dobre a lacno klasické stvorce? Nestačia mi zásoby a nie som este v stave lietať po obchodoch, ak máte niečo overené, prosím...

etuska
4. apr 2014

ahojte zienky,
nakolko uz najmladsi syn nosi vacsinou len treningove nohavicky,postupne rozpredavam latkovu vybavu 🙂
Ak by mal niekto zaujem aj o pouzivane plienocky,poslite mi prosim IP.

https://www.modrykonik.sk/blog/etuska/album/sim...

tu je cast nasej vybavy

zelenagw
5. apr 2014

@nadezda4 Dakujem... Este ak by si vedela o nejakej sade kvalitnrj a dobrej cene dala by si mi pls vediet a este raz DAKUJEM 🙂

trulka999
6. apr 2014

Máte niektorá skúsenosť s kapsovkami Dudeybaba???

hermiona368
7. apr 2014

@droby ja som teraz kupovala MaM a su velmi dobre, len 14eur- 5ks. Poradila mi ich behulka 🙂 velmi prijemne, makke a dobre save. Kikko lux este nemaju vyrobene, pisali ze koncom aprila. Tak cakam aj ja 🙂

sladkasue
8. apr 2014

Týždeň látkových plienok bude tento rok aj u nás.

trulka999
8. apr 2014

V čom periete bambusové plienky a prefoldy?

trulka999
9. apr 2014

Existuje nejaký univerzálny prací prostriedok, ktorý je určený pre detičky a vyhovuje všetkým plienočkám? Chcela som používať Lovelu, ale aj tá obsahuje mydlo. A vraj mydlo na stay dry nie je bohviečo. Tak ako? Poradte prosím.

ekoplienky
9. apr 2014

@trulka999: Prací prášok vhodný pre deti aj na plienky, ktorý neobsahuje mydlo je prací Gél Ulrich.

trulka999
9. apr 2014

@ekoplienky Vďaka 🙂 veľmi si mi pomohla