• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. októbra 2017 
@mirka__ ďakujem skúsim doma niečo vymyslieť
8. aug o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, rada by som sa vas opytala, aku mate skusenost s latkovymi plienkami z druhej ruky? Pripravujem sa pomaly na prichod mimi a rozhodla som sa latkovat. Mam dilemu, ci sa oplati investovat do ojazdenych, ci aj pri x-tom dietatku plnia svoju funkciu alebo radsej kupit nove?
19. aug o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peknaplet vrchné nohavičky by som kúpila isto nove...mala má 13mes a nie všetky sú ok, a to som ich kupovala nové.vnutra je asi na zvážení,čo chceš.ja mám štvorce plus bambus vkladacky.vkladacky by som nekupovala nasite,ale kúpila by som metráž bambus a nastrihala.ale to je môj názor a moja skusenost.pekny den
19. aug o 11:46  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,idem po radu, mam trojtyzdnove babo a od zaciatku latkujeme, ale maly ma dost cervenu zaparenu ritku, nekremujem, kedze sa to pri latkovkach neodporuca, pouzivam hlavne bambusove plienky, alebo do flipiek sty dry vkladacky. Umyvam ho po kazdom pokakani, chapem, ze ta stolica je dost agresivna, ale robim co mozem a predsa to ma velmi cervene. Mozete mi poradit? Dakujem krasne.
13. okt o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij : kremuj! Tiez latkujem ale aj kremujem (doteraz som nepocula zeby sa to nemalo a nechapem preco by sa to nemalo) + kup v dmke bambusove separacne vlozky (alebo objednaj z feeda stoji to cca rovnako) to oddeli prdelkj od mokrej plienky
13. okt o 19:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2018 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij Ahoj, krémovať ho nemusíš, ale mne sa osvedčil obyčajný Aviril. My sme mali podobné problémy, skúšali sme od Sudocrem-u všetko možné, ale toto sa mi osvedčilo. Nerobia to látkové plienky, my sme mali s jednorazovkami oveľa väčší problém. Inak, pre mňa je novinka, že pri látkových plienkach sa neodporúča krémovať.
13. okt o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opytat, cakam tretie babo a opat chcem latkovat. Doteraz som pouzivala len pulky, ale teraz chcem skusit vlniaciky. Chcem si ich uhackovat sama. Viem, ze by mali byt zo 100% ovcej vlny. Nasla som drops alaska, ze je sto percentna. Len neviem, ci moze byt. Moze byt nieco od Drops? Alebo aku vlnu kupit?
13. okt o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij ja som pouzivala sty dry vkladacky a tym sa to u nas vyriesilo. Na sty dry aj nakremujem ked treba. Vadi mu dlho v mokrom.
23. okt o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peknaplet pokial planujes viac deti, tak urcite nove. Pluky Bum genius som pri druhom uz vyhodila, vydrzali tak 2r intenzivneho pouzivania. Nohavickove bambusove na noc stvrdnu alebo sa prederavia, rozhataju gumicky. Pri prvom som kupovala nove a potom nieco nove, nieco z bazara.
23. okt o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviem nájsť návod na výmenu natiahnutych gumičiek na vrchných gatkach. Vie niekto link? Ďakujem :blush:
26. okt o 11:53  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok