Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tamka84
29. apr 2009

Ahojte, objednala som v nedelu plienky z stránky plienka.sk, chcem začať plienkovať, objednala som len pár kusov na vyskúšanie, ale začala som túto diskusiu čítať od začiatku a spomínate tu že na noc sú dobré bambusové od baby lucy, no ja som na tie zabudla a chcela by som ich doobjednať. Myslíte, že ked ich odbjednám tak mi tovar pošlú spolu, alebo budem musieť 2x platiť poštovné? písala som im mail, včera ráno, ale nik mi neodpísal.
Nemáte s tým skúsenosti?
a ešte otázočka, tie vladacie štvorcové bamboo používate načo? vložiť do tej bamboo plienky ako na zväčšenie savosti? čo je lepšie? tie vložky alebo tie vkladačky?
a čítala som aj o plienke organic 3v1, ktorá to je? ja som našla len normálne organic... ☹

luciabah
29. apr 2009

dakujem. ved ked este som chcela vkladacku dokupit tak boli drahsie. a BG /aj 1. krat sme kupovali z teeheebaby a aj teraz a cena 12,6 libry/ vyhovuju lebo ako pises, boli aj vkladacky. a pre matka a moju maminku su fajn, lebo este vkladacku vlozia, ale stvorce sa im nechce skladat... lenivci 😀 ale nie, som rada, ze aj moja maminka bola ochotna pristupit na latkovanie, kedze sa nam o gretku 1 den do tyzdna stara
este raz dakujem a dobru nocku

sisa.b
29. apr 2009

standu, susis ich vonku? ja nemam taku moznost ☹ a v tomto tehlovom byte to schne straaaaasne dlho, lebo je tu teraz zima, ked nekuria. teda mohla by som si von natiahnut snury za barak, ale asi by som tam pri nich cely den presedela, aby sa mi nestratili 😀 a tych plienociek ozaj nemas tak moc. ja som nasich napocitala kusok viac 😕 😝 ale mne teda BL-ky schu dva dni, aj z ittiek mi tie vkladacky strasne dlho schnu a ta nocna UD je z toho isteho materialu tusim

standu
29. apr 2009

tamka organic 3v1 je normalna organic ale velkost S-L... skus tam zavolat....ale ja myslim, ze ti to poslu spolu, nie su extra promptni. ja som objednavala minulu stredu a NIC zatial..ani mail nic. ale ja som odtial brala prvy raz. bamboo stvorce su aj na vlozenie do akejkolvek plienky, aj do kapsovych plienok, ako zinky na umyvanie....co lenn chces. a tiez si to poskladas ako ti treba. napoly, na tretiny, zalozit dopredu....

lucia dobru 😵

sisa.b
29. apr 2009

tamka, zavolaj priamo tomu panovi pilkovi - ma na stranke kontakt. ja som sa rozhodla zmenit objednavku po tyzdni a v pohode. teda chcela som najskor doobjednat a nakoniec mi navrhol, ze to rovno zmaze, aby som zadala komplet novu objednavku, tak som tam este par veci pomenila (bamboo stvorce namiesto vkladaciek a pod 😀) vobec nemal s tym problem

sisa.b
29. apr 2009

standu, ja som cakala od nich viac ako tych 10 dni - asi dva tyzdne - ale prikladala som to prave tej zmene objednavky. z babykind mi prisiel balik omnoho skor 😀 a ja som hrozne netrpezliva - ked spravim objednavku, tak by som to najradsej rano mala doma 😀 tak si predstav, aka som bola nervozna z tych dvoch tyzdnov, co mi to putovalo z uk 😝
tie BG sa aj nam velmi pacia a maju teraz super cenu. do haja ☹

labutka
29. apr 2009

my sme dnes konecne boli na kontrole klbov, a nemusime balit na siroko. huraaaaaaaaaaaaaaaa sa tesim, zajtra do poradne nahodim itti bitku.
a vyskusala som aj swaddlebees kapsu, taku uzucku, supla som do nej bambusovy stvorec, a ta kapsa je flisova... to je normalne ZAZRAK. plena sucha, bambusova vlozka uplne nasosana curankami. takze som okamzite brala do ruky noznice a do bambusky som odstrihla prvu flisovu separacku. a pri tej prilezitosti sa chcem samozrejme opytat - pouzivate do flisovej separacky este aj disanu separacku na prazenicu? alebo staci len ten flis?

standu
29. apr 2009

sisa my mame tiez tehlovy byt ale aj balkon.....ale aj vnutri na susiaku boli do rana (BL do poobedia) suche...dnes som vyvesila o pol11 a o piatej bolo vsetko komplet suche..

vidis, vravim, ze krpana malo cika...ani 200ml caju za cely den nevypije. v noci potom dohana 😠 uz ju chcem asi odstavit....neeevieeem 😖 dnes rano som mohla MMT plus bambus vkladacku "zmykat"..

ale ja pouzivam aj obyc socik stvorce, mi je luto tych krasnych plienok 😀 ma vie nastvat, ked jej vycapim na zadok UD a ona mi ju LEN okaka 😠

standu
29. apr 2009

labutka myslim ze bude stacit flis

sisa.b
29. apr 2009

labutka, aj my mame tu swb flisku a je super. a gratulujeme ku klbikom 🙂

akurat som porovnala tu little lamb s mojimi home made a je neporovnatelne hustejsie to frote ako ta osuska z tesca 😝

sisa.b
29. apr 2009

standu, ten balkon ticho zavidim ☹

standu
29. apr 2009

ktora swb je flisova 😨 ?

sisa.b
29. apr 2009

mne najdlhsie schnu tie BL organic a vlozky do bittiek 😒 a urcite teraz aj ta UD nocna a to zmyka pracka na 1300 otacok. little lamb maju nastastie to jadro iba uchytene na jednej strane, takze sa daju pri suseni rozlozit.

sisa.b
29. apr 2009

standu, my mame swb kapsovku flisovu http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm#swa... 😉

standu
29. apr 2009

no ja neviem...ja mam len 1000ot pracku 😖 ale schnutie tak ako pises, BL najdlhsie pre tie gumicky vzadu, tam je to "vlhke vecne"

tamka84
29. apr 2009

standu, sisa.b dakujem za odpovede. Zajtra mu zavolám a spýtam sa. Už som taká nažhavená na tie plienočky, už sa konečne začínam orientovať v tomto veľkom "chaose" 😀

standu
29. apr 2009

jaaaj, ta patentkova.....tak ta sa mi vobec nepaci 😲 a este nie je onesize, co je dost minus 😝 jaa uz sa chystam na druhe mimi 😀 😀 😀 😀

tamka84, ak je to rok narodenia tak to sme rovesnicky 🙂 (to len na okraj) prajem vam dobru noc zienky

sisa.b
29. apr 2009

tamka, do toho rychlo prides 😉 teda aspon ja mam pocit, ze som sa prirychlo naucila, co vsetko chcem 😠 😝 😀 asi by som sem mala prestat chodit, aby ste ma nepokusali 😝

ja sa este chystam na tie loviky od olinky a pri tej prilezitosti aj rovno na tu novu bl organic. este by som rada skusila vychvalovanu UD french soy terry, lebo nejaky rozdiel tam urcite bude oproti tej, co mam doma. a strasne sa mi este paci BBH magic aio minkee 😵 tak som zvedava, ci ju ta holka zozenie 😝

ake mate skusenosti s blueberry? zdaju sa mi trosku drahe 😕

standu
29. apr 2009

sisa daj link na BBH

bluebrry budu obdobne SWB...jeden vyrobca

standu
29. apr 2009

no tie bbh su kraaaasneee....sisa nepokusaj uz. to su australske ako IB, co?

sisa.b
29. apr 2009

nestihla som, predbehla si ma 😀 jj, su australske

sisa.b
29. apr 2009

uz som davno nebola kuknut ceske latkarky, ako su s nimi spokojne. oni robili mega objednavku

sisa.b
29. apr 2009

v europe som ich objavila akurat na jednej francuzskej stranke, ale teda nejakych 700 korun ja za plienku nedam 😝 uvidim este, ci ich zozenie ta ceska

sisa.b
29. apr 2009

standu, dobru noc 🙂 alebo zhanas tu bbh? 😀

tamka84
29. apr 2009

standu, ano je to rok narodenia 😉

sisa.b
29. apr 2009

a s nasou rebekou ma zas tvoja sofia rovnaky mesiac narodenia, vsak? 😉

crysmile
30. apr 2009

baby ak by ste niektora chceli cervenu wonderoos kapsovku s flisom L a s patentkami a ruzovu kapsovku Swb L s patentkami s velurovou vrstvou, dajte mi vediet do ip..

standu
30. apr 2009

no sisa, ak by ju zohnala, tak by som chcela...ak by si objednavala 😀

zuzz
30. apr 2009

sisa.b - ked si objednavala z UK, ako ti prepocitali ceny? a ake bolo postovne, prosim ta?

standu
30. apr 2009

zuzi postovne mas na kazdej stranke uvedene, ja som za dve plienky platila do 3libier. plati sa najviac cez paypal, takze potrebujes embosovanu kreditku a stiahnu ti to rovno z uctu, prepocitava sa myslim podla akutualneho kurzu NB, alebo tvojej banky, nie som si ista.