• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
otazka je ze ci sa nazbierate za aspon 200 zvysok nejak pokryjem
1. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ja mam aj internetbanking. Skusala som vytvorit ucet na paypal na svagrinin ucet a nepodarilo sa...
1. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len kym sa dohodneme, tak nam vypredaju aj to malo, co maju :grinning:
ja mam v kosi tovar za 46,40
1. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli ved sisa brala od nej...teraz som sa tvarila ze objednavam, tak normalne royal mail..

mati ked je oli ochotna, dohodni sa s nou
1. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Internet banking mame tiez.... v kosiku mam takmer za 50 libier, prida sa este niekto nech sa nazbierame? :sunglasses:
1. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes pojdem s malou plavat tak neviem kedy sa este dostanem na kona, za chvilu balim veci a padame.......... ak by sa robila objednavka tak mam zaujem: 2x Bumgenius Onesize 3.0 - farba 1x Grasshopper a 1x Blossom, 1x Blueberry Minky Onesize vo farbe blue,butter,sage spots, a 3x little lamb bamboo nightime booster (spolu 48,60 Libier)
1. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecer urcite nakuknem, ak by ste objednavali tak napiste do IP, hned poslem peniazky cez IB
1. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli, ja som normalne z nappyparadise objednala, akurat ta holka len zacinala, takze nemala nic skladom a mesiac a pol som cakala na tie plienky. nastastie sa dalo dohodnut a vymenila mi velkosti, akurat uz nemam dve plienky takej farby, ako som si objednala. ale aj tak su krasne :dizzy_face:
1. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, beries tie plienky za tu stovku? :wink: :grinning:
1. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa tyka objednavky z teehee, rada by som sa pridala, ale situacia je u nas podobna ako u standu - tiez by som len vase objednavky mohla urobit. na ucte mam tolko, aby som vam to mohla objednat, ale ja si urcite nic uz nemozem odtial do vyplaty vziat :frowning2:
1. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat ma dnes napadlo, ze som zacala so stvorcami kvoli bkm, potom som chcela najake 3-4 plienocky na prechadzky, aby som nemusela davat hnusku, lebo s nou som leniva bezplienkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes sa nasa suma za plienky nejak vysplhala do zavratnej vysky :fearful:
1. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je zavislost...... :grinning: :grinning: :grinning: ja som prisahala, ze uz nic a uz obzeram a kombinujem UD :dizzy_face: nejake BTP minkee :grinning:
1. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu :grinning: :grinning: :grinning: a co je BTP?
1. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som zacala malu fotit, tak hadam do tyzdna dame album dohromady
1. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
birth to potty=onesize :slight_smile: tesim na fotecky :dizzy_face:
1. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaaaaj, ja som blba :grinning:
1. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky, co pouzivate na zmiernenie priserneho zapachu vychadzajuceho s kybla s plienkami? skladujem nasucho a pred pranim je to uz fakt dost zle..... napadlo mi kvapnut tam par kvapiek tea tree oleja alebo nejaky iny....
1. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Martina, ja dávam jednu-dve kvapky levandule na dno pri každom praní
1. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, je to vyrazny rozdiel?
levandulu pouzivam miesto avivaze.
1. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja kvapkam odusu aj levandulu aj tea tree a efekt je tak 12max.. :frowning2:
1. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12hodin som myslela
1. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som kvapla TTO dnes poobede, tak som tiez zvedava...
1. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som kvapla tto uz dnes 2x a chcela som prat zajtra, ale nevydrzala som to :confounded: ("vonu")
1. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aké separačky používate? dajú sa niekde kúpiť, okrem eshopov? objednávala som plienky a zabudla som na separačky a neoplatí sa mi len separačky objednávať. :unamused:
1. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozes davat flisovu seperacku. kupit ikea alebo metraz. pozor nie hruby material. tensie :wink:
1. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som strihala seperacky
ja pouzivam flisove, nakolko malej mokro robi zle. kupila som meter bieleho flisu v metrovom textile asi za 4€ a nastrihala som si....z deky irma z ikey vyjdu este lacnejsie.

ale nie kazdemu dietatku robi flis dobre.
tamka84: aj v zdravotnickych potrebach sa daju separačky kúpiť. Ja mám 100 ks za necelé 2 eura z obchodu Detský svet... celkom sa dajú, ale neviem porovnať kvalitu, sú prvé čo som kúpila

nejako som nepochopila, či teda idete niečo kupovať s UK?
2. máj 2009 o 02:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macocha, ano, kupujeme, ibaze kazdy samostatne, lebo sme sa nenazbierali.
Standu, Sisa, dakujeme za ochotu a pomoc.
2. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK, dik za odpoved :wink:
Veru aj ja keď som to podrobnejšie pozrela, nemali "moje" veľkosti a farby, takže by som prispela max. 1 plienočkou...
2. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok