Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
1. máj 2009

otazka je ze ci sa nazbierate za aspon 200 zvysok nejak pokryjem

matja
1. máj 2009

standu, ja mam aj internetbanking. Skusala som vytvorit ucet na paypal na svagrinin ucet a nepodarilo sa...

matja
1. máj 2009

len kym sa dohodneme, tak nam vypredaju aj to malo, co maju 😀
ja mam v kosi tovar za 46,40

standu
1. máj 2009

oli ved sisa brala od nej...teraz som sa tvarila ze objednavam, tak normalne royal mail..

mati ked je oli ochotna, dohodni sa s nou

vrn
1. máj 2009

Internet banking mame tiez.... v kosiku mam takmer za 50 libier, prida sa este niekto nech sa nazbierame? 😎

vrn
1. máj 2009

Dnes pojdem s malou plavat tak neviem kedy sa este dostanem na kona, za chvilu balim veci a padame.......... ak by sa robila objednavka tak mam zaujem: 2x Bumgenius Onesize 3.0 - farba 1x Grasshopper a 1x Blossom, 1x Blueberry Minky Onesize vo farbe blue,butter,sage spots, a 3x little lamb bamboo nightime booster (spolu 48,60 Libier)

vrn
1. máj 2009

Vecer urcite nakuknem, ak by ste objednavali tak napiste do IP, hned poslem peniazky cez IB

sisa.b
1. máj 2009

oli, ja som normalne z nappyparadise objednala, akurat ta holka len zacinala, takze nemala nic skladom a mesiac a pol som cakala na tie plienky. nastastie sa dalo dohodnut a vymenila mi velkosti, akurat uz nemam dve plienky takej farby, ako som si objednala. ale aj tak su krasne 😵

matja
1. máj 2009

sisa, beries tie plienky za tu stovku? 😉 😀

sisa.b
1. máj 2009

co sa tyka objednavky z teehee, rada by som sa pridala, ale situacia je u nas podobna ako u standu - tiez by som len vase objednavky mohla urobit. na ucte mam tolko, aby som vam to mohla objednat, ale ja si urcite nic uz nemozem odtial do vyplaty vziat ☹

sisa.b
1. máj 2009

akurat ma dnes napadlo, ze som zacala so stvorcami kvoli bkm, potom som chcela najake 3-4 plienocky na prechadzky, aby som nemusela davat hnusku, lebo s nou som leniva bezplienkovat 😝 a dnes sa nasa suma za plienky nejak vysplhala do zavratnej vysky 😨

standu
1. máj 2009

to je zavislost...... 😀 😀 😀 ja som prisahala, ze uz nic a uz obzeram a kombinujem UD 😵 nejake BTP minkee 😀

sisa.b
1. máj 2009

standu 😀 😀 😀 a co je BTP?

sisa.b
1. máj 2009

uz som zacala malu fotit, tak hadam do tyzdna dame album dohromady

standu
1. máj 2009

birth to potty=onesize 🙂 tesim na fotecky 😵

sisa.b
1. máj 2009

jaaaaaaaaj, ja som blba 😀

martina46
1. máj 2009

maminky, co pouzivate na zmiernenie priserneho zapachu vychadzajuceho s kybla s plienkami? skladujem nasucho a pred pranim je to uz fakt dost zle..... napadlo mi kvapnut tam par kvapiek tea tree oleja alebo nejaky iny....

bihan
1. máj 2009

Martina, ja dávam jednu-dve kvapky levandule na dno pri každom praní

martina46
1. máj 2009

bihan, je to vyrazny rozdiel?
levandulu pouzivam miesto avivaze.

standu
1. máj 2009

ja kvapkam odusu aj levandulu aj tea tree a efekt je tak 12max.. ☹

standu
1. máj 2009

12hodin som myslela

martina46
1. máj 2009

ja som kvapla TTO dnes poobede, tak som tiez zvedava...

standu
1. máj 2009

no ja som kvapla tto uz dnes 2x a chcela som prat zajtra, ale nevydrzala som to 😖 ("vonu")

tamka84
1. máj 2009

Aké separačky používate? dajú sa niekde kúpiť, okrem eshopov? objednávala som plienky a zabudla som na separačky a neoplatí sa mi len separačky objednávať. 😒

dudri
1. máj 2009

mozes davat flisovu seperacku. kupit ikea alebo metraz. pozor nie hruby material. tensie 😉

dudri
1. máj 2009

uz som strihala seperacky

standu
1. máj 2009

ja pouzivam flisove, nakolko malej mokro robi zle. kupila som meter bieleho flisu v metrovom textile asi za 4€ a nastrihala som si....z deky irma z ikey vyjdu este lacnejsie.

ale nie kazdemu dietatku robi flis dobre.

macocha
2. máj 2009

tamka84: aj v zdravotnickych potrebach sa daju separačky kúpiť. Ja mám 100 ks za necelé 2 eura z obchodu Detský svet... celkom sa dajú, ale neviem porovnať kvalitu, sú prvé čo som kúpila

nejako som nepochopila, či teda idete niečo kupovať s UK?

matja
2. máj 2009

macocha, ano, kupujeme, ibaze kazdy samostatne, lebo sme sa nenazbierali.
Standu, Sisa, dakujeme za ochotu a pomoc.

macocha
2. máj 2009

OK, dik za odpoved 😉
Veru aj ja keď som to podrobnejšie pozrela, nemali "moje" veľkosti a farby, takže by som prispela max. 1 plienočkou...