• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
no sisa co si si zase objednala??? :dizzy_face:
2. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=131&products_id=1259
som zvedava na cenu...a uvidime...ze co z toho bude :wink:
2. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte skusene a hlavne spokojne uzivatelky latkovych plienok :slight_smile:
Chcem vas poprosit o radu. Moj chlapcek ma rok a skoro 13 kg. Kupili sme na skusku itti bitti velkost L ktore su podla dostupnych info do 16.5 Kg ale mne sa zdaju male. Maly papa vela zeleniny, ovocia a preto ma dost objemne stolice takze ked sa pokaka, hned mu to po stranach vylezie. Vie mi niektora mamicka poradit iny, lepsi strih vrchnych nohaviciek,ktore su v zadnej casti trosku hlbsie a sirsie? Dakujem :dizzy_face:
3. máj 2009 o 04:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mink, IB majú dosť štíhly strih, tak ak si nevyberieš ešte Swaddlebees, tie majú podobný štíhly strih, tak ktorákoľvek iná plienka by vám mala vyhovovať :wink: alebo potom radšej skús nohavičkovú plienku a na to vrchné nohavičky, nie AIO.

Ľudia, tie AIO Baby Lucy vyzerajú ako Bum Geniusky! Ja z nich odpadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem Bihan.Ak ta mozem poprosit, ked sa pozries na tuto stranku http://www.babyblossom.com.au , ktoru by si mi ty skusena odporucila? Tolko roznych znaciek.... tolko variacii v zlozeni.... mam z toho hlavu v smutku :frowning2: Chcem len dobre savu nohavickovu plienku, v sirsom strihu a k tomu pohodlne vrchne nohavicky. Dakujem :dizzy_face:
3. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som zvedava na tu BL, hned ju skusim, ked bude :grinning: nevyzera zle....AIO onesize, nieco pre mna :dizzy_face:
3. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, akurat ju pozeram, no to som zvedava, kolko bude stat, skoda, ze ju nedali este teraz, kym je tych 10percent zlava :wink:
3. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mink, ja ako tak pozeram na tu stranku,co si hodila, ak chces nohavickove plienky dobre save tak bambus je ok, z fitted nappies sa mi tam pre teba pozdavaju:
mother ease, tie vyzeraju uplne ako ako popoliny a tie su asi najsirsie, co som videla, nie vsak objemne, aj ked to nie je bambus
porovnej s popolini:
http://www.ecobrats.ie/products/popolini-one-size-tencel-nappy

swadlebees velurky nepoznam, mali by mat strih ako kapsovka swb a tie su dost sirsie ako IB, nie vsak take siroke ako popo
sugar peas vyzeraju velmi stihlo
tots bots flexitot je uzucka medzi nohami, nam vyhovuje :grinning:
bubba j vyzeraju celkom fajn
cute tooshies vyzeraju tiez ok, len ci nebudu objemne

vrchne nohavicky celkovo zvyknu byt dost siroke medzi nozickami, uz ktore sa ti pacia...ja mam tots bots flexiwrap a su siiirokee
3. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to bezaz, asi im napisem, nech mi este neposielaju to, co som objednala predtym a pockam na tu AIO...cena by mala viac nez priazniva :wink:
3. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu, dakujem za nastudovanie a usmernenie:slight_smile:
3. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak som ti trosku pomohla, tak som rada :dizzy_face:
3. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, si predstav, ze som odolala a objednala som len pre matju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale olinku skusam otravovat s tou novou bl aio, nech to mam v jednom baliku, ked budem objednavat :grinning:
3. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu Blku chcem aj ja, tak som isla, ze im na plienku napisem, nech pockaju s tou color co som objednala, ale uz tam mam ze ODOSLANE :cry: :cry: :cry:

keby ju oli mala tak na mna mysli :slight_smile: zltu si prosim :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej aj ja som odolala a objednala len pre radku, v dosledku suchot na ucte :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ste ma navnadili na toto latkovanie, ze o tom vazne uvazujem. akurat dominavame plienky, ktore som natalke davala na noc - uz z nich vyrasta a zacinaju pretekat. co davate na noc take, aby to nepretieklo, ale babo tiez bolo v pohodli? rozmyslam, ci zas kupit balik huggies premium, alebo investovat do nocnej neviem coho. napiste mi, co sa vam osvedcilo, prosim.

a tiez som nenasla vela vasich reakcii na otazku, ako dlho vydrzi PUL zater na vrchnych nohavickach. nepouzivate take?
3. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzz, to ti poradia asi skusenejsie latkarky, tie nase mam kratko, tak zatial pul nater drzi :wink: a my v noci zatial hnuskujeme - potrebujem dominat tych 96 hnusnych pampersiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky mam sa Vas opytat...sestranka ma IB zltu a maly jej ju 2krat precikal- 2krat ju mal na sebe...je to decembrove babatko..Je z nej nestastna..Keby dala miesto tych "nacvakavaciek" nieco viac sajuce, nepomoze to?

a babulky nemate nejaku tajnu info, kolko by mohla ta nova plienocka AIO od BL stat?
standu, ale aspon sa mozes tesit na novu plienocku :wink: aku farbu si vzala?
vzala som tu taku oranzovozltu... jasne, ze sa tesim :grinning: este si chcem zobrat tu UD priamo od nich

brinzulka, maju spravnu velkost???? nemusi dobre tesnit okolo noziciek...my mame Mko a manzel ju minule malej nedal, lebo je "mala" podla neho a este nam nepretiekla. ved nech tam skusi dat nieco ine do nej..
a kolko by mala stat BLaio??? kto vie, nech povie :sweat_smile:

zuzz, ja na noc davam uuplne hocico ale plus bamboo vkladacku
3. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, a ta bamboo vkladacka myslis ze postaci aj polrocnej slecne? zda sa mi, ze hodne cika, lebo v noci takmer kazdu hodinu pije.
3. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzul , aj mne peta IB precikala s origos vlozkou , takze ja namiesto nej pouzivam bambusove stvorce...je to lepsie , IB su krasne , ale mn teda az tak pri pouzivani neocarili :confounded:
3. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam rocnu slecnu, ktoru v noci zo trikrat kojim....a staci. je pravda, ze niekedy je to naskrz mokre, ale niekedy len ciknute...moja menej cika vseobecne, ale hnusky sme mali rano "polkilove"
3. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuz na noc hamburgera (bum hugger od ellas house) s vkladačkou a na to vlňáčiky.. to je ideál.. ale výhradne na nočné látkovanie trošku drahá záležitosť :sweat_smile: a na nočné látkovanie odporúčma vlňáky aj na stehná.. začali mi pretekať Crepe Lovíky a som z toho na nervy :rolling_eyes:
Alebo akákoľvek dobré savá plienka, napr. baby lucy bambus dobre vypchaná a na to vlňáky.

Pulky mám asi najdlhšie Bum Genius AIO - v každodennej praxi sú už rok a stále držia :wink:

Brizulka, tiež si myslím, že je to blbá veľkosť - pri týchto ultra štíhlych plienkach (IB, SWB) je veľmi dôležitá správna veľkosť, lebo inak pretekajú.
3. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no je pravda ze moja slecna pije "jak duha" :grinning:
3. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ? teli, si sa nepochválila...
3. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a do IB sa dá dať všetko možné okrem origoš vkladačky - u nás BL bambus štvorce alebo Kikko color bambus.. všetko super.. aj origiš vkaldačka, ale skladám to naopak.. vrchnú vrstvu na pol dopredu a "prefold" navrch.
3. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne este IB nepretiekla, ale davam ju len cez den a casto prebalujem (kvoli bkm ju casto rozbalujem), takze nam nestihne pretiect ziadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy mi je aj luto hadzat do prania plienku, ktora je len trochu cvrknuta. hlavne ked tu pisete, ze vam vydrzia v pohode 2-3 hodiny - ja vymienam vsetky plienky po pol hodine alebo aj castejsie, nakolko ju rozbalim a uz jej ju naspat nedam
3. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam vcera na noc stacila BLbamboo bez vkladacky navyse s vlniacikmi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: medzi nohami bola takmer sucha, zato bola kompletne mokra na brusku- nechapem, kade jej to tecie..
3. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sára tiež čúra ako chalan.. dopredu.. a v noci spí len na bruchu, takže keby som jej tam naskladala všetko dopredu, tak aj tak málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok