Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
10. máj 2009

sisik, tie su pekne ale flanelky ... inac, pozry do vypredaja, tam su FIX L take mentolove ... na ne sa chystam ked daju cenu na AIO ... a aj nove Organiky maju krasnu farbu ... nic to ze sa zakryvaju, na balkone, na prednej zinke potesia 😉 😵

sisa.b
10. máj 2009

ahojte 🙂 tak u nas uz sa chysta na nejaku prezentaciu lakovych plienociek, akurat skoda, ze nemam doma zo vsetkeho 😝 😀 ale aj tak si myslim, ze mam dost, aby som mohla poukazovat holkam 🙂 zrejme to spachame v MC

inak k plienkam - ja som este stale namotana na BBH a urcite mi to neda pokoj, pokial jednu nebudem doma mat 😀

standu
10. máj 2009

sisa jasom saprave namotala na cushies tushies......chlpate onesize bambusove jadro......a tie designy.......a maju ich na branekdetem 😀

standu
10. máj 2009

sisa, co ste boli zase niekde chatovat? 🙂

sisa.b
10. máj 2009

nie, ja vas pravidelne citam, ale mali sme oslavu (samko 7 rokov), piekla som tortu a boli sme u svokrovcov

sisa.b
10. máj 2009

standu, tie su krasne 😵 ja uz sem vazne prestanem chodit 😠

emmka3
10. máj 2009

standu, akurat som na tie cushies chcela hodit link ... su fantastickeeeee 😵 😵 😵 a este aj one sizky ... zaciatkom prazdnin ich pojdem omrknut nazivo tak ak im niektora skorej nepodlahnete, tak zreferujem, ale vyzeraju ako sestry IB ...

standu
10. máj 2009

emmka, poslala som ti IP (ze jednu chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

sisa.b
10. máj 2009

ja uz sa s vami nerozpravam 😠 😀 a ani vy by ste sa tu uz o novinkach nemuseli bavit 😝

standu
10. máj 2009

sisa....................... 😀

sisa.b
10. máj 2009

standu, ta bl velurka vyzera dobre 🙂

emmka3
10. máj 2009

standu, uz som ti odpisala 😉

emmka3
10. máj 2009

sisa, ty mas aku BG? 3.0 alebo tu druhu?

standu
10. máj 2009

ano......aj je dobra.........

sisa.b
10. máj 2009

ja mam 3,0

emmka3
10. máj 2009

a to je kapsovka? lebo este stale som nepochopila rozdiel medzi 3.0 a tou druhou, okrem zapinania, ze jedna je na patentky a ta druha na zipy

standu
10. máj 2009

jedna je taka umelinova znutra a druha biobavlna....myslim.

sissik
10. máj 2009

my balkon nemame, tak ich nebude ani kde ukazovat. ale tie vrchne L mentolky objednam. len muz musi stravit tuto prvu varku.
a tie Cushies Tushie su fantasticke 😵

sissik
10. máj 2009

cim viac sa v tom budem vrtat, tym viac na plienky miniem a potom ma vyjdu rovnako draho ako pampersky 😀

standu
10. máj 2009

asi tak sissik............... 😀 😀 😀 ale budu pre druhe mimco, resp ich predaas

sisa.b
10. máj 2009

sissik, moc sa radsej nerozhliadaj, lebo dopadnes ako ja - chcela som len 3-4 plienky a co uz doma mam 😀 😝

lilly
10. máj 2009

juj tie cushies tushies su bohovske... 😵 baby nedrazdite, ja som si uz povedala, ze dost, no neviem, ci dokazem dlho odolavat... standu aj ta BL velurka je krasna, aj ta ma drazdi strasne, tu mozno skusim neskor, ked bude aj ta BL AIO uz v predaji 😵

emmka3
10. máj 2009

standu, tak si mi pomohla 😉biobavlna bude asi ta patentkova AIO a umelinka asi ta zipsova 3.0???

lily, mam dojem, ze ked daju cenu na AIO, tak sa im roztrhne vrece s objednavkami aj na veluky, lebo na cenu cakam aj ja a potom objednam 😀 len dufam, ze ostanu verni kvalite, pisu, ze vnutro bude bamboo, tak by to mohlo byt OK ...

standu
10. máj 2009

kukni na latkoveplienky.....patentkova je organic a suchacova je 3.0.

velurka je aj krasna, aj dve vkladacky.......takze pre nas idealna nocna kompletka, spolu s oranzovymi lovikmi, mmmmmmmmmmm 😵 zadocek ako ferdo a ideme hajat.... 😅

ale cushiesku este musim mat...........aj tak som chcela este 1-2 vacsie bittky 😎 tak bude jedna onesize

bihan
10. máj 2009

csikike - AIO má všetko prišité dokopy, z Easy clean sa dá vytiahnúť jadro (nie je súčasťou plienky!).

CT ma veľmi nechytajú, prídu mi obrovské na deň a veľmi neverím AIO systému na noc.. takže sa nepridám 😀

standu
10. máj 2009

bihan, videla si ich live?

csikike
10. máj 2009

bihan, diky, este otazka, je lepsie patent alebo suchy zips?

standu
10. máj 2009

ja mam MMT aio aj suchac, aj patenty......ta suchacova sa lepsie da zmensit, aj presnejsie zapnut, ale spokojna som so vsetkymi troma

sissik
10. máj 2009

neodporucali ste mi flanelky od BL - preco?
a odkial viete, ze BL chysta plienocky AIO? dufam, ze budu v nejakych krasnych farbach.
inak som neodolala a objednala som aj tie mentolove vrchne nohavicky BL v akcii 😔