Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
10. máj 2009

standu, ty mas ferda mravca, ja jej hovorim vcielka maja, ked ma prdku taku velku 😀
nejak neviem dostrikovat tie vlniaky, skor budem mat doma tie loviky 😝

standu
10. máj 2009

si ma predbehla sisa 😀 co si este vzala k tym lovikom?

sisa.b
10. máj 2009

tu velurku 😀

sissik
10. máj 2009

aha, tak tam som neklikla, vyzeraju dobre
a uz vidim, ze kde budem objednavat tuto AIO, tak neodolam aj tym krasnym bavlnenym.

sisa.b
10. máj 2009

sissik 😀 u mna je to uz ako choroba 😝 niekto chodi na handry do obchodov, ja na plienky na net 😅

sissik
10. máj 2009

idem zehlit, nech ma to nedrazdi 😀

standu
10. máj 2009

ja som uz sai tiez zavislak.....hlavne na nakupovani vsetkeho cez net. cez kocik, plienky, autosedacku, oblecka......teraz odrazadlo, hojdacku, poskulujem po novom golfaci............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sisa.b
10. máj 2009

standu 😀 😀 😀

standu
10. máj 2009

zrovna obzeram next pre krasavicu..........cely den uz 😀 😀 😀

sisa.b
10. máj 2009

tak take ja nastastie nemusim 😝 u mna budu plienky na prvom mieste asi dovtedy, kym neschudnem na povodnu vahu. potom si mozno aj pre seba nieco zas raz kupim 😀

standu
10. máj 2009

sebe nic.....nejak ma nic neohurilo....no a plienok mame az az. este mi pride UD tento tyzden dufam 😵 no a potom jednu CT.......................a uz asi nic 😀 😀 😀

sisa.b
10. máj 2009

standu - to asi je tam velmi dolezite 😀 ja si to tiez stale slubujem a potom zistim, co este potrebujem 😀 ja by som este chcela jednu tu CT, ale mne sa paci ta s raketami. a este by som jednu kravickovu limitku IB a jednu BBH minkee... 😀

labutka
10. máj 2009

...adamovi su stale niektore plienky velkeeeeee..... 😒 ale hlavne ze IB mu sedia. 🙂 kuknite do albumu. 🙂
jake raketove cushies? dajte link....... alebo radsej nedajte, lebo zistim ze aj taku potrebujem. 😀

standu
10. máj 2009

labutka, CT idu mat na branekdetem............ 😀 ale len 5 dizajnov a nie su nacenene..

IB sedia...adamko spokojny? 😀

labutka
10. máj 2009

standu, odkedy sme objavili flis, je to super. 🙂 IB mi este jedna dorazi, a potom pojdeme k fotografovi sa nafotit. 😵
tu CT s raketami som nenasla, len taku s panacikmi, ta sa mi celkom paci.
ked sme boli naposledy v poradni, krpcovi som davala BumGenius, a doktorka hovori, ze - ved postolky uz nemusite davat..... nabuduce pojdem v BumGenius, z nej ho vyzlecem (lebo to si vecsinou nevsima), a ked ho budem obliekat, pojde do itti bitky. 😀

brinzulka
10. máj 2009
sisa.b
10. máj 2009

labutka, tieto http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_... ale paci sa mi ich viac, akurat su drahsie ako IB 😝

sissik
11. máj 2009

skusala som zlozit klasicku stvorcovu plienku na draka. ono je to trochu problem, lebo to nie je presny stvorec
ale da sa
uz aby prisla cela vybava a mozem skusat 😅

emmka3
11. máj 2009

sisik, BL classic flanelku sme neodporucali, lebo ju babo rychlo precika a potom ho chladi, ako mokry flanel ... a niektorym babam po case moc stvrdnu ... mne troska stvrdla, nie moc, ale ja ju zas az tak dlho nemam ... len 2 mesiace ...

ty uz skladas na draka? ja este stale na novoska, este nam je to dost ...

standu, tak ja sa este raz spytam na tie BG 😉 oni su obe kapsovky? ide mi len o to, lebo kapsu uz asi nechcem, a ak su obe, tak BG nechcem ....

sissik
11. máj 2009

emmka ja sa tie sklad len ucim, naostro cih vyskusam, ked pride vybava aj so sponkami.
ale na prvy pohlad sa mi zda drak z plienky 80x80 dost velky
skusim este ten novorodenecky

emmka3
11. máj 2009

ved prave preto davam este novoska, lebo drak aj mne pride velky ... a ty si kupovala aj nejake nove stvorce?

sissik
11. máj 2009

novos je fakt mensi. kupila som 2 forte stvorce BL. uvidim, ako sa mi zapacia a mozno kpim nejake dalsie farby alebo znacky.
muz ma zabije 😀 budem musiet vystriehnut tie zlte listocky v schranke a vytiahnut ich skor, ako ich uvidi

dudri
11. máj 2009

BG su kapsovky, mame Onesize a 3v1

emmka3
11. máj 2009

dakujem dudri 😉 tak davam jednu plienku zo zoznamu prec ...MM sa potesi 😎

sisik 😀 😀

sissik
11. máj 2009

na skusku som si objednala jednu flanelku v akcii - popolinku. ale keby som dala dovnutra bambusku, tak by to mohlo byt lepsie, nie?
proste som zamilovana do tych BL 😵 😵

emmka3
11. máj 2009

sisik, s jednou flanelkou nic nepokazis a s bamboo stvorcom su tiez fajn, akurat maly Jr. v takej kombinacii zaspal, bude to uz hodka a je spokojny, nechladi ho ... a flanelky zas najrychlejsie schnu 😉 mne sa BL tiez pacia a mam ich asi aj najviac ... ale zacinam poskulovat po vlenenych lovikoch na den ... na leto budu paradne a na noc natahovacky ...

standu
11. máj 2009

emmka, co sa ti nelubi na kapsovkach? mne sa prave paci, ze si mozem regulovat savost.....neviem, ake su tie patentkove, mne to podla obrazkov tak nepride....

dudri, ty mas aj tu organic na patentky???BG myslim

emmka3
11. máj 2009

standu, ja to akosi asi neviem vypchat ... furt mi to po stranach prevlhne 😅 a to si myslim, ze som vkladku dobre rozlozila do stran ...

a mne sa zdalo ze tato http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat... nie je kapsovka 😅 pride mi ako uz hotova plienka na prebalenie ... a zas tato mi pride ako kapsa http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat... ... takze som ich v mysli rozlisovala ako nekapsa s patentkami a kapsa so suchacmi ...

bihan
11. máj 2009

Teda vy idete!

BG nie sú len kapsy! BG majú (na Slovenskom trhu) 3 výrobky - možno viac, ale zachytila som len 3:
BG organic - to je jednoveľkostná AIO s organickou bavlnou
BG AIO - tá sa označuje ako jednoveľkostná (kedysi boli kapsy viacveľkostné)
BG 3.0 - jednoveľkostná kapsovka s 2 insertmi.