Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sissik
11. máj 2009

este rozmyslam nad Little lamb bamboo, a ak buti dobre IB, tak si objednam mozno este 2-3 kusky nejake pekne farby.
a keby mali MMT AIO tu krasnu oranzovu, ale na svk netoch som ju nenasla
a k BL AIO v juni objednam aj tie krasne flanelky, nech to cert zoberie 😀
tie velurkove budu asi dobre na zimu, vyzeraju byt hrejive

sissik
11. máj 2009

a s Bum Hugger - konopnymi ste spokojne?

standu
11. máj 2009

bihan toto ovladam. len neviem, ci je organic taky isty system ako 3.0.

bihan
11. máj 2009

Standu, nie je.. organic je AIO a vnútorné vrstvy sú prišité, 3.0 je kapsa s odnímateľným insertom z mikrovlákna.
Ale zmenšovací systém je rovnaký.

mamutka
11. máj 2009

no, par dni je clovek mimo netu a kolko toho zameska 😠 tu to ale fici 😀
mam neprekonatelne nutkanie objednat zopar IB, uz sa len rozhodnut odkial a presvedcit drobca nech mi dopraje cas aby som sa mohla pritom sustredit, to je ako pri dobrom filme farebnom 😀
musim to tu docitat a este nejake novinky objavit. som dostala po vikende chut este aj dajaku BG doplnit do zasoby, tak mu v nich je fajne 😎

standu
11. máj 2009

bihan 3.0 mam, len som nevidela organic.......ale vidim, ze som to pochopila spravne.

takze emmka, organic patentkovu ber kludne...

sisa.b
11. máj 2009

tu to ide 😀

emmka3
11. máj 2009

bihan, ta ty vies asi vsetko 😉 Dakujem za vysvetlenie ... tak Organic mozno pude 😵

sisik, LL bamboo mam, su fajne jemnunke ale c1 vam uz bude asi male, nam je uz ltt ... ale su stihlunke medzi nohami, tak na ucenie na chodenie budu prefis ...
ja mam jednu konopku Ellas House, ale este som neskusala, bo je trochenzi vacsia, ale dorasdtieme ... zevraj konope saje este viac ako bambus, tak neviem ...

dudri
11. máj 2009

Boze som zamotana o plienky aky vyznam... 😝 o BG
standu , ano mam BG organic...
nie som odbornicka 😔

sjuzocka
11. máj 2009

ahojte.. mate tu uz niekto skusenosti s tymi novymi babylucy organic velurkami?

emmka3
11. máj 2009

zuzi, standu ju ma a ohlas na test najdes na str. 190, 6.maj 8:01

emmka3
11. máj 2009

a ma aj tusim posledne 3 foto v albume rozlozenu tuto velurku ...

sissik
11. máj 2009

emmka vsak ja objednavam vacsinou L, kedze zuzka rastie nejak rychlo
ozaj, pouzivate extendory na bodynka alebo kupujete vacsie bodynka?

standu
11. máj 2009

sjuz, velurka ma dve vkladacky, dobra nocna, makkucka, prijemna...ta stay dry vrstva sa chova podobne ako flis, ale nie celkom...............ano je v albume

standu
11. máj 2009

sissik, extendory mi pasuju len na cherokee bodynka, ostatne maju ine patentky ☹

zavisi od strihov body, nam najviac vyhovuju Tup-tup, lebo su dlhe tenke.....na mojho sliza 😀 , tie zapnem aj na objemnu plienku.

vacsie body maju uz dlhe rukavy a su moc siroke v pleciach (ale mna neber vazne, uz som pisala, ze moja ma podobnu vahu ako tvoja zuzka 😀 😀 😀 )

sjuzocka
11. máj 2009

standu, a je tam nejaka umelinka v kontakte s kozou?

sissik
11. máj 2009

standu no prave preto, ze ma podobnu vahu 😉
a to s tymi patentkami s om si vsimla, ze su ine
asi si extendory urobim sama a kupim vsetky mozne druhy patentiek.
uz som vyradila bodynka 62, lebo boli kratke. na sirku by boi este fajnove, ale nesli mi zapnut ani cez pampersku. mozno s extendorom este pojdu na par tyzdnov pouzit
mam aj 2 bodynka tup-tup a nezdaju sa mi o nic dlhsie. mozno tie vacsie cisla...

standu
11. máj 2009

sjuz vkladacka v tej farbe ako plienka ide navrch a to je ten velur....no ma to byt biobavlna...trocha to robi pocit sucha, ale nie tak, alo flis. je to velmi makke a prijeme na dotyk.

standu
11. máj 2009

sisssik, neviem, ale nase tuptupy su taky stihly strih, 80 este zapnem, ale zasa 86 je velka....neznasam tieto prechodove obdobia, ked je jedno cislo uz nie dobre a vacsie este nie dobre....

mame napr take:
http://www.detsky-raj.sk/detske-body-p-29.html

je uzsie nez napr toto:
http://www.detsky-raj.sk/detske-body-p-364.html

obe mam vo velkosti 80 a to druhe uz je asi tri mesiace vyradene....

lucijja
11. máj 2009

ahojte, baby, ktore puzivate bambino mio, je nutne pri nich balit nasiroko prve mesiace? 😕 Vonku je teplo a neviem si predstavit ze by som malej davala medzi nozky tolko vrstiev, ved by sa uvarila...co vy na to? Prosim poradte..Mazel trva na tom, aby som ju balila nasiroko do troch mesiacov aj ked mi v porodnici povedali ze nemusim...ale zacala som pouzivat BM a pride mi to hrozne vela dat jej este na to dalsiu plienku... 😒

emmka3
11. máj 2009

sisik, ja mam extendor na bodycka, super vec, a kedze ine ako Cherokee body ani nemam, tak pasuju a nevedela som, ze na ine nepasuju 😅 ja mam jedno body zn. DOMAJA a to je tiez take dlheeee, takze ani extendor nepotrebujem a pritom rukavy su akurat ...

lilly
11. máj 2009

ja mam extendory z babykind a pasuju mi na rozne znacky, co maju take vacsie patentky, napr aj tesco bodynka, niektore nexty pasuju, ine nie, loana mi tiez nepasuje... no na vacsinu sa daju dat 🙂

tamka84
11. máj 2009

baby a tie extendory sú vlastne čo? a kde sa to dá kúpiť? 😒

lilly
11. máj 2009

tamka
http://www.babykind.co.uk/vestextenders.htm
http://nosime.sk/tovar1051-extendor
tym vlastne predlzis bodynko, zapnes to medzi nohy na patentky na bodynku, teda ho vies dlhsie vynosit.. ja mam tie prve, ovela lepsia cena a su fajn

sissik
11. máj 2009

dnes som kupila patenty a usijem si ich, tie ceny za ne su sialene. snad par kuskov stihnem po veceroch
v stredu mi asi poslu plienocky. ale cakat na nasu postu 😝 😝

sissik
11. máj 2009

jaj a velskot nie je az tak smerodajne, podstatny je aj strih na oblecku.
ale z tych bodyniek co mam, nezapnem cez latkovku asi ani jedno. ledva ich zapinam cez pampersku

emmka3
11. máj 2009

sisik, ja keby som bola sikovnejsia, tak tiez usijem ... inac, ty si taka sikulka, niektore baby si plienocky aj siju same 😉 kupia uteraky z Ikei alebo bambusovy metraz a ficia 😉

sissik
11. máj 2009

emmka popozeram strihy na skutocnych plienkach a mozno tak budem ficat aj ja.
vies mi povdat, kde kupuju ten bambus?

emmka3
11. máj 2009

nejaka holka tu spominala, aspon som to ja tak pochopila, ze napisala do plienka.sk a objednala si priamo od nich ... a mozno sa da aj v metrazi kupit ...

sjuzocka
11. máj 2009

diky za infosky 🙂 a s tymi little lamb ste teda spokojne? to je daco ako babylucy? inak extendor zbuchat to je najmenej, ja som si kvoli tomu aby velkost pasovala vyrobila take gumene pasy s cvockami, mrk moj album.. 🙂 sitie vobec nebolo potrebne.

emmka pozerala som album, no malemu ako to sekne v tych plienockach 🙂 to ten moj buchtos vo vsetkom vyzera ako taka jaternicka :D