• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
sjuzocka, krasny album :dizzy_face: tie extendory su fajne....handmade plienocka oranzova....mnam :grinning: blueberry ani nevravim..... :zipper_mouth: :grinning:
11. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzocka super album. a hlavne plienocka vlastnorucne usita
ikea je tak ci tak moj oblubeny obchod na doplnky, takze tam miniem par euracov asi aj na uterako-plienky
11. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emmka, mas loviky v sandrinom albume...............
11. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzocka..posunula som Tvoj album do nasho fora..bavime sa o plienockach a sikulach maminach, co ich vedia pekne sit
bo nie kazdy vie o com su latkove plienky...aj ja som najprv musela vidiet a uz oci neviem odtrhnut
11. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj mne dnes dosli loviky....su suproveeee a peta v nich ma mensiu prdelku ako v BL pulkach :slight_smile:
11. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: nasa objednavka z 26.04. nie je vybavena..tak som uja poprosila nech ju zrusi..a ked bude cena na AIO..tak potom to nejak vymyslime...a tesila som sa :frowning2: ...ale aspon, ze detuliatka maju...nase este nepotrebuje, ked je v brusku :slight_smile:
11. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chceeeeeeeeeeem :frowning2:
11. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzulka a nepovedal ti, kedy by mohla byt ocenena ta aio?
11. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka prerezavala zubok, 2dni hnackuje, zadocek zapareniny, :frowning2:,
prvy krat som vecer jej dala BL Bamboo+vlniacik.pocurala sa az v strede aj vlniacik.Kde som robila chybu...
chcela som dat aj BL bamboo stvorec na tretiny, v oblasti spodne stehno nohavicky otvor...preto som nedala...
11. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, BL aio uvadzaju ceny az v juni...
11. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vlniaciky su nove??? ja som ichna impregnovala, pretiekli, prevlhli....... tak sup do lanolinovej kury este raz. odvtedy ok.
11. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre teraz urobim znovu lanolinovat vlniaciky...
BL bambo nemalo byt hned mokre
11. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bamboo dosiahne svoju optimalnu savost po 10opratiach
11. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naco ich tam maju 2mes dopredu?????????????????????????
11. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ake 2.mes dopredu?
11. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam znovu vsetko oprat latkove plienky?
11. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved AIO BL ................ naco ich chces prat???? to ich chces oprat 10x za sebou??? neblazni. to sa pouzivanim a pranim same dosiahne.
11. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj baby viazne medzi vami komunikacia :grinning:
dudri, vlniaciky nalanolinuj este raz a ostatne plienky per kedy bude treba, postupne ziskaju maximalnu savost
BL AIO sa vam votrelo do debaty.. zjavne chcu ludi na nu nalakat, zato ju dali tak skoro na stranku.. ale tiez ma tym len drazdia.. :grinning:
11. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilly...diky.... :slight_smile:
11. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby co hovorite na toto??
http://www.bundles.cz/zbozi/1-merino/25-snapi-salicka-pruhy
na novorodenca a asi by som to davala cez cc a zavazovacku
mate to niekto??
12. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mam mozno taku naivnu otazku, ale pouzivate niektora klasicke latkove plienky 80x80 ako save jadro do tychto nadhernych modernych nohavickovych plienok? nie je to prilis velke, aj ked sa posklada?
12. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky....
chcem pekne poprosit o radu: prisiel nam balicek plienok z UK..teeheebaby..ale prisli len tri baby kangaros...bum genius nikde..nie je tam ziadne vyrozumenie...Stalo sa Vam, ze to poslali neskor?...tozto na papier dali vsetky plienky a vyuctovanie..len to nevyzera ako faktura, len nieco vytlacene z PC.
12. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzz ja som minule nemala co, tak som dala IVvelky stvorec do IB..a v pohode...ako saciu pridavnu som este neskusala.

brinzulka, ajmne dali len taky papier, ale vsetko co na nom bolo, bolo aj v balicku........pisni maila, zavolaj, ved si tu BG zaplatila, tak kde je? ci ti to dali 1kangasku namiesto BG?
12. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu, dakujem za fotecku ... takze mate Mka a mala Sandra ma kolko kg, ak smiem vediet? Ja som vcera lanolinovala 1x vlniacky od Disany a ete stale su mokre :sweat_smile: davate ich zmykat do pracky alebo nechate hned schnut na zinke?
12. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandra ma cca 7a pol kila. loviky necham postat v kure, s tou vodou ich hodim do pracky a dam vyzmykat, rychlejsie su suche :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a na ake otacky? je to uz sice otazka po funuse, ale ak budem musiet skoro lanolinovat 2x tak aspon budem vediet, alebo objednam loviky a budu sa lanolinovat spolu :wink:
12. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi zaroluj do uteraka vyzmykaj uterak a nechaj volne uschnut
12. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oli, to ma tiez dnes napadlo, ked som prisla z plavosky a plavky v uteraku boli skoro suche :wink: idem na to .. dik :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa neviem dockat, kedy mi pridu plienocky
sice som si objednala aj zlcove mydlo a sol na skvrny, ale vcera som objavila v dm tiez zlcove mydlo a sol. tak porovnam. samozrejme, ze to z dm je lacnejsie.
periete v tom slize? ake mydlo don davate? citala som predchadzajucu diskusii - nerobi to nic s prackou?
a este mi napadlo, ze ak budem pouzivat ajklasicke latkove stvorce v kombinacii s vkladacimi plienkami, tak ich musim prat na 95st? bude stacit tych 60 ako pri ostatnych plienkach, nie?
12. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam chybaju dve bum geniusky :frowning2: ..riesime..piseme maila..na poste nenasli...
12. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok