Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
11. máj 2009

sjuzocka, krasny album 😵 tie extendory su fajne....handmade plienocka oranzova....mnam 😀 blueberry ani nevravim..... 🤐 😀

sissik
11. máj 2009

sjuzocka super album. a hlavne plienocka vlastnorucne usita
ikea je tak ci tak moj oblubeny obchod na doplnky, takze tam miniem par euracov asi aj na uterako-plienky

standu
11. máj 2009

emmka, mas loviky v sandrinom albume...............

brinzulka
11. máj 2009

sjuzocka..posunula som Tvoj album do nasho fora..bavime sa o plienockach a sikulach maminach, co ich vedia pekne sit
bo nie kazdy vie o com su latkove plienky...aj ja som najprv musela vidiet a uz oci neviem odtrhnut

telinka
11. máj 2009

jaaaaj mne dnes dosli loviky....su suproveeee a peta v nich ma mensiu prdelku ako v BL pulkach 🙂

brinzulka
11. máj 2009

☹ nasa objednavka z 26.04. nie je vybavena..tak som uja poprosila nech ju zrusi..a ked bude cena na AIO..tak potom to nejak vymyslime...a tesila som sa ☹ ...ale aspon, ze detuliatka maju...nase este nepotrebuje, ked je v brusku 🙂

sisa.b
11. máj 2009

aj ja chceeeeeeeeeeem ☹

sisa.b
11. máj 2009

brinzulka a nepovedal ti, kedy by mohla byt ocenena ta aio?

dudri
11. máj 2009

Katka prerezavala zubok, 2dni hnackuje, zadocek zapareniny, ☹,
prvy krat som vecer jej dala BL Bamboo+vlniacik.pocurala sa az v strede aj vlniacik.Kde som robila chybu...
chcela som dat aj BL bamboo stvorec na tretiny, v oblasti spodne stehno nohavicky otvor...preto som nedala...

dudri
11. máj 2009

sisa, BL aio uvadzaju ceny az v juni...

standu
11. máj 2009

vlniaciky su nove??? ja som ichna impregnovala, pretiekli, prevlhli....... tak sup do lanolinovej kury este raz. odvtedy ok.

dudri
11. máj 2009

dobre teraz urobim znovu lanolinovat vlniaciky...
BL bambo nemalo byt hned mokre

standu
11. máj 2009

bamboo dosiahne svoju optimalnu savost po 10opratiach

standu
11. máj 2009

naco ich tam maju 2mes dopredu?????????????????????????

dudri
11. máj 2009

ake 2.mes dopredu?

dudri
11. máj 2009

mam znovu vsetko oprat latkove plienky?

standu
11. máj 2009

no ved AIO BL ................ naco ich chces prat???? to ich chces oprat 10x za sebou??? neblazni. to sa pouzivanim a pranim same dosiahne.

lilly
11. máj 2009

jaj baby viazne medzi vami komunikacia 😀
dudri, vlniaciky nalanolinuj este raz a ostatne plienky per kedy bude treba, postupne ziskaju maximalnu savost
BL AIO sa vam votrelo do debaty.. zjavne chcu ludi na nu nalakat, zato ju dali tak skoro na stranku.. ale tiez ma tym len drazdia.. 😀

standu
11. máj 2009

lilly...diky.... 🙂

lenki33
12. máj 2009

baby co hovorite na toto??
http://www.bundles.cz/zbozi/1-merino/25-snapi-s...
na novorodenca a asi by som to davala cez cc a zavazovacku
mate to niekto??

zuzz
12. máj 2009

ahojte, mam mozno taku naivnu otazku, ale pouzivate niektora klasicke latkove plienky 80x80 ako save jadro do tychto nadhernych modernych nohavickovych plienok? nie je to prilis velke, aj ked sa posklada?

brinzulka
12. máj 2009

babulky....
chcem pekne poprosit o radu: prisiel nam balicek plienok z UK..teeheebaby..ale prisli len tri baby kangaros...bum genius nikde..nie je tam ziadne vyrozumenie...Stalo sa Vam, ze to poslali neskor?...tozto na papier dali vsetky plienky a vyuctovanie..len to nevyzera ako faktura, len nieco vytlacene z PC.

standu
12. máj 2009

zuzz ja som minule nemala co, tak som dala IVvelky stvorec do IB..a v pohode...ako saciu pridavnu som este neskusala.

brinzulka, ajmne dali len taky papier, ale vsetko co na nom bolo, bolo aj v balicku........pisni maila, zavolaj, ved si tu BG zaplatila, tak kde je? ci ti to dali 1kangasku namiesto BG?

emmka3
12. máj 2009

Standu, dakujem za fotecku ... takze mate Mka a mala Sandra ma kolko kg, ak smiem vediet? Ja som vcera lanolinovala 1x vlniacky od Disany a ete stale su mokre 😅 davate ich zmykat do pracky alebo nechate hned schnut na zinke?

standu
12. máj 2009

sandra ma cca 7a pol kila. loviky necham postat v kure, s tou vodou ich hodim do pracky a dam vyzmykat, rychlejsie su suche 🙂

emmka3
12. máj 2009

a na ake otacky? je to uz sice otazka po funuse, ale ak budem musiet skoro lanolinovat 2x tak aspon budem vediet, alebo objednam loviky a budu sa lanolinovat spolu 😉

olinka6226
12. máj 2009

emi zaroluj do uteraka vyzmykaj uterak a nechaj volne uschnut

emmka3
12. máj 2009

Oli, to ma tiez dnes napadlo, ked som prisla z plavosky a plavky v uteraku boli skoro suche 😉 idem na to .. dik 🙂

sissik
12. máj 2009

uz sa neviem dockat, kedy mi pridu plienocky
sice som si objednala aj zlcove mydlo a sol na skvrny, ale vcera som objavila v dm tiez zlcove mydlo a sol. tak porovnam. samozrejme, ze to z dm je lacnejsie.
periete v tom slize? ake mydlo don davate? citala som predchadzajucu diskusii - nerobi to nic s prackou?
a este mi napadlo, ze ak budem pouzivat ajklasicke latkove stvorce v kombinacii s vkladacimi plienkami, tak ich musim prat na 95st? bude stacit tych 60 ako pri ostatnych plienkach, nie?

brinzulka
12. máj 2009

tam chybaju dve bum geniusky ☹ ..riesime..piseme maila..na poste nenasli...