• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
sisa ktoru bambusku si myslela?
13. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kikko farebny stvorec. je krasna :dizzy_face:
13. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu.. dá.. nemá to patentky :grinning:
13. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vsade vidim sold out :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kikko stvorce budu, vselijak :slight_smile:

nadherne vzory.....zboznujem 1.chlpate 2.vzorovane plienky
bihan, ani ty sa nekamaratis s patentkami?
13. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ste tu?

mam s malou mensi problem - vcera to zacalo a dnes ma na chrbatiku vyhodene take jemne zacervenanie. a jasne vidno, kde ma na rituske separacku z fleesu - tam je to v pohode, len okolo nej to ma podrazdene. neviete, cim to moze byt sposobene? uz vyse 2 tyzdnov jej cez den doma davam latkove stvorce, vrchne nohavicky mam obycajne igelitovo - synteticke. ale do predvcera bolo vsetko ok.
13. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa práve s patentkami kamarátim.. súcháče ma neberú a nevadia mi iba ak mám nejaký vyšší motív (ako podporiť slov. výrobcu alebo kúpiť naj plienku, akú máme: BG :wink:)

Zuzz, nezmenila si prášok? Resp. nedala s ho viac?
13. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minilala na AIO nemaju sold out.......aj tak je to jedno :slight_smile:

zuzz, ked len na chrbatiku, tak mocom by to byt nemalo.......prasok? ale separacky nemyslim, ze by si prala v inom pracom prostriedku.....my mame zacervenania len z mokra, takze flis musi byt. natriem sudocremom a neriesim.

asi sa pari v tych igelitkach :unamused: hm
13. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zasa neviem patentky nikdy dobre zapnut......raz je plienka volna, o jeden dalej natesno :angry: suchac zapnem ako potrebujem. ty si dobra, suchace ta neberu ale naj plienka je suchacova :grinning:
13. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, tak tam som nenakukla :slight_smile: ides objednat?
13. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale cosi. muz by ma zjedol uz. a nedam tolko ako ty vravis za postovne z au pre jednu plienku.............ibaze by si chcela jednu aj ty??? :grinning:
13. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu, ale už majú aj BG patentky!!! :grinning: :dizzy_face:
Ale je fakt, že sú lepše dvojradové patentky, SWB sa krásne prispôsobujú stehnám aj brušku.
13. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Videla som....ked tak rozmyslam......MMT mam 1patentkovu a je fakt lepsia...........IB zapinam na 1 volnu v strede a po bokoch malej "cip" vzdy vylezie :angry:
13. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, citam, ze ti BG zosediveli? :confused:

standu, nechcem. ja som nachystana na tie BBH a CT + objednavka od olinky a konciiiiiiiiiiiiim :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prasok som nezmenila, separacky periem spolu s plienkami.
a prebalujem ju dost casto, nemyslim, ze by sa parila. nenachavam ju v mokrom.
praveze je sikulka, casto plienka ostane sucha a ona sa vycika do nocnika, ked ju podrzim.
neviem, ci jej na to mam nieco natriet, alebo nechat radsej tak.
13. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej sisa, ja som skoncila uz davno....odvtedy mam 1 plienku novu doma, 1 na ceste, a este jednu v buducnosti :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MMT sú dvojradovopatentkové :confused:
13. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda asi zmenšené su jednopatentkovoradové...
13. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vam sa kikko bambusove stvorce tiez scvrkli do jedneho smeru? Ja ich mam uz ako poriadne obdlzniky a dokonca jedny tie nitky su take este kratsie, takze sa mi tie stvorceky tak vlnia.. :sweat_smile: ci to sposobila susicka? :confused: no az tak to nevadi, aspon sa mi lepsie zmestia do ib, tym kratsim smerom..
13. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, rohy sa tak zalozia do trojuholnikov..........mam ju v albume na fotke vsetky MMT "zmensenu" a na sandre "zvacsenu"
13. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa, sucháče mi ošediveli, ale asi po mesiaci používana na konštantnú miernu šedú, ktorá sa za 1,5r nezmenila :wink:
Ale u mňa to asi bolo tekutým eko práškom.. už ho nepoužívam.

Zuz, ak to nemá veľmi červené, tak by som to nepatlala, ale skús častejšie vyvetrať.
13. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nejde mi do hlavy, ze je vacsia, sirsia aj sacie jadra ma hrubsie ako PULkove MMT (patentkova je chlpata)
13. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MMT mi nesadli, takže som ich nejako špeci neštudovala :wink:
13. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, flis, co? my praveze musime mat vsetko v suchu......................... :dizzy_face:
13. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz tak len vetraj... ja som alergicka na kazdu cervenu dobku, kvoli ekzemu co mala.
13. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial to ma mierne zacervenale. skusim zajtra teda ritusku vetrat, ak to pocasie dovoli - dnes bolo dost zima, nenechala som ju povyzliekanu.
13. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ake krasne plienkove albumy mate holky :dizzy_face: vzdy sa rada pozriem a odkedy som dala prasiatkovu ako uvodnu do nasho albumu, tak sa mi stava, ze ked pridam nejaku novu plienku, ozve sa mi nejaka nova holka s otazkami :dizzy_face:
13. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky...BL stvorce mate aku velkost? ktoru zobrat ako vkladacku?
ak mam plienku na cele obdobie a zapnem to cvockami...-kapslovu...tak vlozku dam po celej dlzke a upravim..spravi to tam taky bubon? alebo upravim a tomu potom prisposobim vkladacku?
13. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzulka, bl stvorce mam 40ky a ja najskor plienku zmensim a potom prisposobim vkladacku. robim to tak len pri BG, ostatne nezmensujem
13. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam aj 30x30....tie pridavam do swb aio, alebo do UD..najprv zmensim plenku a tak vkladku...preto sa ti spociatku ako vkladky budu hodit mensie, neskor vacsie
13. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok