Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
13. máj 2009

sisa ktoru bambusku si myslela?

sisa.b
13. máj 2009

kikko farebny stvorec. je krasna 😵

bihan
13. máj 2009

Standu.. dá.. nemá to patentky 😀

sisa.b
13. máj 2009

a vsade vidim sold out 😝

standu
13. máj 2009

kikko stvorce budu, vselijak 🙂

nadherne vzory.....zboznujem 1.chlpate 2.vzorovane plienky
bihan, ani ty sa nekamaratis s patentkami?

zuzz
13. máj 2009

ste tu?

mam s malou mensi problem - vcera to zacalo a dnes ma na chrbatiku vyhodene take jemne zacervenanie. a jasne vidno, kde ma na rituske separacku z fleesu - tam je to v pohode, len okolo nej to ma podrazdene. neviete, cim to moze byt sposobene? uz vyse 2 tyzdnov jej cez den doma davam latkove stvorce, vrchne nohavicky mam obycajne igelitovo - synteticke. ale do predvcera bolo vsetko ok.

bihan
13. máj 2009

Ja sa práve s patentkami kamarátim.. súcháče ma neberú a nevadia mi iba ak mám nejaký vyšší motív (ako podporiť slov. výrobcu alebo kúpiť naj plienku, akú máme: BG 😉)

Zuzz, nezmenila si prášok? Resp. nedala s ho viac?

standu
13. máj 2009

minilala na AIO nemaju sold out.......aj tak je to jedno 🙂

zuzz, ked len na chrbatiku, tak mocom by to byt nemalo.......prasok? ale separacky nemyslim, ze by si prala v inom pracom prostriedku.....my mame zacervenania len z mokra, takze flis musi byt. natriem sudocremom a neriesim.

asi sa pari v tych igelitkach 😒 hm

standu
13. máj 2009

ja zasa neviem patentky nikdy dobre zapnut......raz je plienka volna, o jeden dalej natesno 😠 suchac zapnem ako potrebujem. ty si dobra, suchace ta neberu ale naj plienka je suchacova 😀

sisa.b
13. máj 2009

standu, tak tam som nenakukla 🙂 ides objednat?

standu
13. máj 2009

ale cosi. muz by ma zjedol uz. a nedam tolko ako ty vravis za postovne z au pre jednu plienku.............ibaze by si chcela jednu aj ty??? 😀

bihan
13. máj 2009

Standu, ale už majú aj BG patentky!!! 😀 😵
Ale je fakt, že sú lepše dvojradové patentky, SWB sa krásne prispôsobujú stehnám aj brušku.

standu
13. máj 2009

Videla som....ked tak rozmyslam......MMT mam 1patentkovu a je fakt lepsia...........IB zapinam na 1 volnu v strede a po bokoch malej "cip" vzdy vylezie 😠

sisa.b
13. máj 2009

bihan, citam, ze ti BG zosediveli? 😕

standu, nechcem. ja som nachystana na tie BBH a CT + objednavka od olinky a konciiiiiiiiiiiiim 😎

zuzz
13. máj 2009

prasok som nezmenila, separacky periem spolu s plienkami.
a prebalujem ju dost casto, nemyslim, ze by sa parila. nenachavam ju v mokrom.
praveze je sikulka, casto plienka ostane sucha a ona sa vycika do nocnika, ked ju podrzim.
neviem, ci jej na to mam nieco natriet, alebo nechat radsej tak.

standu
13. máj 2009

hej sisa, ja som skoncila uz davno....odvtedy mam 1 plienku novu doma, 1 na ceste, a este jednu v buducnosti 😀 😀

bihan
13. máj 2009

MMT sú dvojradovopatentkové 😕

bihan
13. máj 2009

Teda asi zmenšené su jednopatentkovoradové...

lilly
13. máj 2009

vam sa kikko bambusove stvorce tiez scvrkli do jedneho smeru? Ja ich mam uz ako poriadne obdlzniky a dokonca jedny tie nitky su take este kratsie, takze sa mi tie stvorceky tak vlnia.. 😅 ci to sposobila susicka? 😕 no az tak to nevadi, aspon sa mi lepsie zmestia do ib, tym kratsim smerom..

standu
13. máj 2009

ano, rohy sa tak zalozia do trojuholnikov..........mam ju v albume na fotke vsetky MMT "zmensenu" a na sandre "zvacsenu"

bihan
13. máj 2009

Sisa, sucháče mi ošediveli, ale asi po mesiaci používana na konštantnú miernu šedú, ktorá sa za 1,5r nezmenila 😉
Ale u mňa to asi bolo tekutým eko práškom.. už ho nepoužívam.

Zuz, ak to nemá veľmi červené, tak by som to nepatlala, ale skús častejšie vyvetrať.

standu
13. máj 2009

ale nejde mi do hlavy, ze je vacsia, sirsia aj sacie jadra ma hrubsie ako PULkove MMT (patentkova je chlpata)

bihan
13. máj 2009

MMT mi nesadli, takže som ich nejako špeci neštudovala 😉

standu
13. máj 2009

hej, flis, co? my praveze musime mat vsetko v suchu......................... 😵

standu
13. máj 2009

zuz tak len vetraj... ja som alergicka na kazdu cervenu dobku, kvoli ekzemu co mala.

zuzz
13. máj 2009

zatial to ma mierne zacervenale. skusim zajtra teda ritusku vetrat, ak to pocasie dovoli - dnes bolo dost zima, nenechala som ju povyzliekanu.

sisa.b
13. máj 2009

ake krasne plienkove albumy mate holky 😵 vzdy sa rada pozriem a odkedy som dala prasiatkovu ako uvodnu do nasho albumu, tak sa mi stava, ze ked pridam nejaku novu plienku, ozve sa mi nejaka nova holka s otazkami 😵

brinzulka
13. máj 2009

babulky...BL stvorce mate aku velkost? ktoru zobrat ako vkladacku?
ak mam plienku na cele obdobie a zapnem to cvockami...-kapslovu...tak vlozku dam po celej dlzke a upravim..spravi to tam taky bubon? alebo upravim a tomu potom prisposobim vkladacku?

sisa.b
13. máj 2009

brinzulka, bl stvorce mam 40ky a ja najskor plienku zmensim a potom prisposobim vkladacku. robim to tak len pri BG, ostatne nezmensujem

standu
13. máj 2009

ja mam aj 30x30....tie pridavam do swb aio, alebo do UD..najprv zmensim plenku a tak vkladku...preto sa ti spociatku ako vkladky budu hodit mensie, neskor vacsie