Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
15. máj 2009

babusky...u nas v obchode maju kikko stvorce bambusove ...aj bambusove zinky 30krat 30...aj plienocky od nich...aj pul gatky...
tesim sa 😵 😵 😵

brinzulka
15. máj 2009

babulky..su kvalitovo porovnatelne bambusove plienky-stvorce od Kikka s baby lucy bamboo stvorcami?

Dakujem, ze mate trpezlivost mi odpovedat 🙂

sisa.b
15. máj 2009

brinzulka, neviem, ktore bambusove kikko myslis. ja mam jednu farebnu a ta je podobna ako klasicke stvorce, len je makksia, pevnejsia, viac nasaje. tu bambusovu frote nemam, tak neviem porovnat.

brinzulka
15. máj 2009

neviem, ci mi sem hodi link...je to take makke...obsah bambusu a bavlny
http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/pleny-ki...

standu
15. máj 2009

brinzulka mali by byt porovnatelne.....................ktosi kdesi som sa bavila s niekym o tychto stvorcoch a ze ich ta baba kupovala preto, ze BL obsahuju 10%polyesteru a jej dieta nema tie umelinky rado...predsa to kikko je cista bavlna a bambus. ale neviem, nemam 😎 nam PES nevadi...... 🙂

standu
15. máj 2009

sisa no co spravim.........na ranajky zjedla platok chleba s maslom, na desiatu cely velky pribinacik, na obed celu 220g hippku.....

kedy ti pridu veci od olinky, ci si este nerobila objednavku? mna s tou UD uz hnevaju.. 😠 tyzden a pol a nic............ani mail, nic. nemam to rada. teraz som malej objednala odrazadlo a hojdiku a uz tri maily mi dosli. prijali sme objednavku, vybavujeme, poslali sme....taky pristup, to uz hej.

sisa.b
15. máj 2009

olinka caka, kym sa uraci panovi z babylucy poslat objednavku 😠 tak cakam aj ja. snad to do buduceho piatku budem mat doma, aby som to mohla vziat na prezentaciu. mna hnevaju z babykindu, lebo som objednala pred dvomi tyzdnami a nic 😖
teraz sa trapim s objednavkou z australie 😝 teta sa snazi, ale akosi mi ich system nechce vziat objednavku 🙄 akoby europu ani nepoznali, nehovoriac o slovensku... na jednej stranke som dokonca nasla v tych moznostiach ceskoslovensko 😨 😨 😨

sisa.b
15. máj 2009

standu a netrap sa, ked ti pekne papa a je zdravucka, tak moze byt aj mensia. aspon nebude mat problem s nadvahou 🙂

sisa.b
15. máj 2009

tak uz sa teta ospravedlnila za to ceskoslovensko 😅

sisa.b
15. máj 2009

ked nemam sampon na vlnu, v com mozem oprat vlniaciky? 😕

standu
15. máj 2009

v detskom sampone?

standu
15. máj 2009

ja som ich prala s plienkami na 40 😀

sissik
15. máj 2009

tak dnes nam prisla bavlnka pre zuzanku 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sa vytesujem. a zuzka tiez obzerala, ze co to je. zlatunka bola. a ta IB je krasna chlpatucka. velkost L zoberiem tusim vsetky farby 😀 ak sa neozvem dlhsie ako tyzden, tak ma muz zabil 😀 😀 😀

standu
15. máj 2009

tesim sa ze sa tesis 😀 😀 😀 neboj, mna este nezabil 😵

sisa.b
15. máj 2009

sissik, ved sa nechval s tym, co kupujes 😀 ten moj sa v plienkach nevyzna, tak mu ani neukazujem, ked nieco nove mame 😝 zacneme pouzivat a hotovo 😀 😀 😀 tiez ma este nezabil, akurat ked som mu povedala, kolko som dala za tie starbunz-ky, tak mi oznamil, ze do toho mala nebude cikat a kakat, ze za tu cenu si ich dame do vitriny 😀 😀 😝

sisa.b
15. máj 2009

sis, pytala som sa v teme, ale nikto mi neodpovedal - ty davas malej do cyklovozika aj prilbu? nevies, ci je povinna? lebo si to neviem dost dobre predstavit, ale svokrovci hovorili, ze v cechach uz vacsie deti prilbu mali 😕

sissik
15. máj 2009

sisa na take male som prilbu nevidela, ale zatial nedavame. neskor asi dame

no ked bude vidiet cenu za vsetky tie plienky, tak ho bud slahne alebo ma zabije 😀 on ten balik tahal hore schodami, tak som nemohla zatajit

najhorsie je, ze uz sa nepamatam, ci ta popolina, co som objednala je šv+ alebo na to musim dat nohavicky
aby som si to na plienku vysila

emmka3
15. máj 2009

šv+ myslis AIO? 😅

emmka3
15. máj 2009

sisa, moj ked videl starbuzky tak povedal, ze jednu musime mat ... a je ze to su najdrahsie, a on ze neva 😉 tak v brane mozno jednu zoberiem 🙂

standu
15. máj 2009

baby ja tym starbunzom nemozem dojst na chut......... 😖

emmka3
15. máj 2009

preco?

standu
15. máj 2009

ja neviem, hold, nepacia sa mi 🙂

sissik
15. máj 2009

mate niekto aj konopne vkladacky?
rozmyslam nad dalsou varkou objednavky. a neviem sa rozhodnut, ake farby IB si zoberiem. myslim, ze velkost M z IB dlho nosit nebudeme a to pisu, ze je to 12 kg. vsak ked operiem, zuzku obleciem a odfotim a zhodnotite, ci jej M staci.

emmka3
15. máj 2009

sisik, uz sa neviem dockat tvojho plienkoveho albumu 😵

sissik
15. máj 2009

emmka zatial som hodila ln cerstvo nakupene veci.
uz chcem zuzku zabalit, ale co, ked musim oprat a pockat, kym vyschnu
rozmyslam, ci dam prat este dnes v noci alebo az zajtra rano

ale tie IB SIO maju jednu vkladacku zlozenu na tretiny a na tom dalsiu vkladacku, tak sa nebojim, ze nevydrzia. dokonca v navode pisu, ze ak je mokra iba ta vkladacka, tak staci vymenit vkladacku a netreba prat celu plienku.

brinzulka
15. máj 2009

sissik-je v TT nejaky obchod s latkovymi plienkami?
Tu u nas..zacali s Kikko plienkami, nohavkami..co ma prekvapilo...v TT je totiz obchodov viac..a vacsie..ci nevidela si este?

sisa.b
15. máj 2009

standu, ja mam starbunzy prave rada a kvoli nim som zacala latkovat 😵 teda latkovat som zacala so stvorcami kvoli bkm, ale starbunzy ma presvedcili, ze chcem aj moderne latkovky. to boli prve, ktore som kupovala

standu
15. máj 2009

ved tie usi musia odstavat cez pancusky, nie?? kravickova je pekna. alebo modry havo..ale ze by som salela za nimi, to nieeeeeeeeeee 😉 ja saliem za chlpatymi najlepsie vzorovanymi peluskami 😎

sisa.b
15. máj 2009

tak ja zas nemusim nejak prudko vzorovane plienky 😉 niektore mi pripominaju rucniky mojej babky 😝 😀

standu
15. máj 2009

moje babky mali jednofarebne uteraky 😝 😀