Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
15. máj 2009

ani mne sa to nepaci pre pocit, ze ci cez pancusky netrcia nejake organy tych zvieratiek 😀

sisa.b
15. máj 2009

myslela som rucniky na hlavu, teda satky, rucnikmi to nazyva babka 😀 napr. tieto http://www.maman-naturelle.com/couche-lavable-h...
no ale to je - ako vsetko - otazka vkusu 😉 tie uska cez pancusky robia take hrbolceky, to uz som tu spominala, ale nie je to nic tragicke. to robia aj ine plienky

sissik
15. máj 2009

brindzulka nejak som este obchod s latkovkami v trnave nenasla.
ale mozno chodim po nespravnych obchodoch 😀
vsade som videla iba klasicke stvorce. mam obavu, ze sa na mna budu pozerat ako na ufo, ked sa na moderne latkovky opytam.

som neodolala a periem. v mydlovych orechoch. akoze smrdia strasne, uvidim, ako operu. aj ked na novych plienkach asi nebudem mat co vidiet, ze? 😅
kedze mam nejaku eko-pracku, dala som program, ktory mina najviac vody 😀 tie plienky posali vsetku. normalne sa budem bat prat ich na programoch, ktore minaju minimum vody - nech mi neostanu aj po oprati suche

sisa.b
15. máj 2009

sissik 😀 tiez sa tesim na album 🙂

emmka3
16. máj 2009

sis, preboha, to si kde vyhrabala tu plienuchu??? 😲 akoze, nie nie ... to starbuzky su oproti tomu umelecke dielo 😀

sisik, ja som hned kukla album ale na modelke ukazu plienocky predsa len lepsie ... ratam, ze tento vikend by si to mohla spachat 😉

standu
16. máj 2009

sisa ten link....fakt, kde si to vyhrabala??? 😀 😀 😀 to uz je moc aj na mna...aj ked nova UD bude skoro nieco podobne 😝 ale biela.....so zeleno cierno ruzovym "paisley" vzorom 😵 tu vybral manzel 😀

a sorry, ze som ta nepochopila s tymi rucnikmi.., jedina babka v rodine, ktora nosila satku, je manzelova prababka nebozka 😵

standu
16. máj 2009

ja som skor myslela taketo cosi.....(aj ked ta titulna je "rucnikova")
http://www.lilinappy.com/couches-lavables/couch...

sissik
16. máj 2009

emmka jasne, ze to spacham
uz sa susia. ale vyzera, ze sa budu susit dobre dlho. a von ich dat nemozem, kedze nemame bakon. iba ich necham pod otvorenym oknom.
a na tom linku, co hodila sisa, je jedna krasna s obrazkom pandy

inak nechapem, preco na svk nie je v podstate ziadny obchod s takymito plienkami. aj netovych je malo. a tie zahranicne maju plienky od vymyslu sveta. no ale u nas je to tak vo vsetkom 😒

sissik
16. máj 2009

panda jen a linku od standu.
dnes mi vsetko pada z ruky a mota sa mi 🤐

emmka3
16. máj 2009

sisik, asi je to v tom, ze my sme vo vsetkom pozadu 😅 ja by som napr. uvitala aj zlavu na plateni za odpady na maleho, kedze netvorime skoro ziadny odpad plienkami 😝 ale aj toto je tu este "v plienkach"

standu
16. máj 2009

pandova je krasna....a fialova so srdieckom na zadku a motyle a oranzovemodre jasterice.... fakt sa plienky vyrabaju od vymyslu sveta pod milionn znackami...skoda, ze nemame az taky vyber. aj ked, na tak maly trh, aky tu mame, je eshopov podla mna nie malo..................

ale nejaky kvalitny kamenny obchod by sa zisiel............

standu
16. máj 2009

emmka, asi sa odstahujmedo svajciarska 😀 😀 😀 😀 tam platia za odpad tolko, kolko ho produkuju

emmka3
16. máj 2009

standu, presne tak, zisiel by sa ... ja som myslela, ze latkoveplienky.sk otvorili ale to tam maju len uputavku na stanok na nejakej vystave 😅

emmka3
16. máj 2009

ale zevraj aj v Anglicku su rodiny na latkovkach nejak zvyhodnovane ... a platit tolko ako vyprodukujem by sa aj mne pacilo, ale to je len hudba buducnosti ... mozno ...

standu
16. máj 2009

neviem ako v anglicku, ale v rakusku dava vraj mesto prispevok na latkovky, lebo v konecnom dosledku odpad znasa mesto, v anglicku existuje laundry service- das im spinave, vratia ti oprate 🙂 ale ja sa vo vesani vyzivam 😀

zitaje
16. máj 2009

Baby, inak v Brne vraj je obchod s latkovymi plienkami, ja obcas do Brna chodim, tak sa tam chcem ist pozriet, aspon pozriet...

standu
16. máj 2009

vieme, vieme.... 🙂 emmka ide v lete, donesie mi CT 😀 😀 😀

standu
16. máj 2009

branakdetem 😵

juliankaaa
16. máj 2009

ahojte, stale studujem vase forum a zistujem ake plienky objednat, dnes som nasla na nete tieto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5803432
co na ne poviete? nemate s nimi skusenosti? pretoze ja sa uz v tych plienkach stracam, nakoniec si nakupim asi len klasicke stvorcove 🙄

standu
16. máj 2009

prvy raz pocujem o takychto plienkach..........nevyzeraju zle 🙂

blesq
16. máj 2009

julianka a to robis doma?

standu
16. máj 2009

blesq aj mna to meno zmiatlo, ale ked sa na ne pyta, tak ich asi nepozna........ 😀

blesq
16. máj 2009

reklamny trik 😀 ?

lilly
16. máj 2009

ahojte,
no mne sa tie plienky vobec nepacia.. vela flisu a takmer ziadna sava vrstva.. ved flis odvadza vlhkost mimo seba, sak to by bolo hned mokre az na vonkajsie nohavicky.. 🙄
julianka, ak ich vyrabas ty, zmen aspon vonkajsi matros na nieco save a flis nechaj len vo vnutri 😉

standu
16. máj 2009

aj mna to napadlo, ale nechcem nikoho osocovat. pozerala som potom este na ten flis....vela, vela...

blesq
16. máj 2009

ale farba sa mi paci 😀

emmka3
16. máj 2009

mne sa paci strih a aj ten napad so suchacmi ako zmensovadlo ... ale tiez mi tam nejak nesedel ten flis ...

mamutka
16. máj 2009

mne sa paci ze sa na ne podpisala ze Juliana 😀 farba sa mi lubi, len to sacie jadro kde nic tu nic, ja vediet sit, tiez si posijem a neplatim jak nana kade tade 😝

sisa.b
16. máj 2009

ahojte 🙂 tak my sme dnes vyletovali, ale priznavam bez mucenia, ze v hnuskach 😝 ittky mi visia doma na susiaku.
tie plienky sa nepacia moc ani mne, vyzeraju, ze vydrzia len tak na jedno ciknutie. ale zmensovak so suchacom je fajn, akurat ja nezmensujem skoro ziadnu plienku.

standu, ta pandova plienocka je nadherna 😵 pri nej mi nevadi ani viac farieb naraz. ta cervena je uz na mna moc. no je to ako s oblecenim, kazda si vyberieme nieco ine.

inak dnes som nazivo videla IB jade a lutujem, ze som si ju nevzala, ked som menila Mka za Lka. tak mam doma dve pepermintky ☹ uz ma na nic neukecate 😠 😀

tamka84
16. máj 2009

ahoj baby, neboli ste nikto na konferencii v BA čo sa konala? latkoveplienky.sk tam mali stánok a ja som sa tam chystala ísť pokukať plienky ktoré ešte nemáme poprípade dokúpiť ale nepodarilo sa nám ☹((((