Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
21. máj 2009

bihan, sak ja sa uz neviem dockat, kedy u nas otvoria DM ... maju v septembri, lebo najblizsia DM je v RK a tam veru nechodievam ...

sissik
21. máj 2009

blesq 😀 rypes, rypes? 😉

no baby, moje dieta si fajnove plienky setri. kaka mi zasadne do tych gazovych stvorcov, ktore su najlacnejsie zo vsetkych plienok, co mame 😔 tu setrnost bude mat po tatovi 😀
do IT sa jej to asi nepacilo 😀

blesq
21. máj 2009

ja a rypat? to by som si v zivote nedovolil, ale ako som povedal mojej tie latkove sa mi zdaju strasne hrube zo vsetkymi tymi vrstvani sacimi a odsavacimi 😀 sa necudujem ze sa zapari ak je dlho v mokrom. A ja rypat ani neviem 😀

emmka3
21. máj 2009

zlato, nemryp ... som ta tu vychvalila pred niekolkymi stranami tak si nekaz povest 😎 a ma to z teskacov, o tom som presvedcena ... sa mi hned nejak nepacili, ked som ich otvorila 😝

sissik
21. máj 2009

som sa neudrzala a nechce sa mi cakat, kym nahodia ceny na BL AIO, tak som objednala bambusky a vkladacky, ktore mi momentalne chybaju. nechce sa mi davat pampersky alebo tescace, ked nemusim.
takze dalsi balik na ceste.uz cakam na 4 😔
dufam, ze moj to necita 🤐
vybava bude kompletna, ale ked vyrastie z IB velkost M, tak samozrejme objednam nejake L. ale to uplne tajne 😀

emmka3
21. máj 2009

sisik, tak to aby si si zohnala vozk za auto, ked ti to vsetko pride 😀

blesq
21. máj 2009

dajte cislo na mangelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

blesq
21. máj 2009

😀 moja po mne huha cez IP aby som nestrasil 😀

sirinka
21. máj 2009

hehe...ten moj ma len stres, ze co do coho a kam patri...ale uz dva krat prebalil aj latkovky...a suchy zips si chvali oproti patentkam, tam netusil, co ma kde zapnut... 😝

blesq
21. máj 2009

ja ked prebalujem zasadner jednorazovky 😀

blesq
21. máj 2009

ja sa v tom nevyznam vobec kde co a ako 😀

emmka3
21. máj 2009

ved to a kvoli tomu musim rano skoro vstavat 😝 aby som maleho uchranila od hnusiek 😀

vladkaz1
21. máj 2009

😉 😀 emka sa na vas smejem ste fajn

blesq
21. máj 2009

sak moja mi furt tvrdi ze som jej na smiech 😀

vladkaz1
21. máj 2009

😀 lepsie na smiech nez na plac 😉 😀

matja
21. máj 2009

moj manzel sa stavia k latkovkam v pohode. Ked mu plienku pripravim, tak ju da. Ale nemoze to byt zaväzovacka alebo na snapku. No a nohavicky dava aj vtedy, ked netreba. Ked kupujem nove plienky a opytam sa ho na farbu, tak mi povie, ze jemu to je jedno, ze vsak to aj tak nevidno. 😀 On chcel malemu nechat aj tu ruzovo-cervenu upsy-daisy, ze vsak to nikto nebude vidiet 😀

sissik
21. máj 2009

vsak aj ten moj nakoniec prestane s frflanim. len to treba prekonat.
ale hrozi, ze ma s mojimi balikmi odhali.
ideme k nasim a ked sa vratime a v schranke budu zlte listocky, tak neviem na co sa vyhovorim
kedze som doma, tak mam listocky plne pod kontrolou, ale bojim sa momentu, ked sa budeme vracat domov 🤐

vladkaz1
21. máj 2009

neboj rozdycha 😉 , mojmu som dnes oznamila ze som kupila pulky a este idem objednat konopne a nepovedal nic 😀

sissik
21. máj 2009

vladka tak bud to uz rozdychal alebo nabera dych na dalsie arumenty, preco latkovky nie 😀

vladkaz1
21. máj 2009

je mi to jedno , dnes som mala taky blby rozlietany den ... som taka unavena nechala som mojho vyspat a ja idem za chvilu ledvaj kukam este som do teraz smazila snicle so salatikom.. na zajtra nech maju dobry obedik 🙂

sisa.b
21. máj 2009

ahojte 🙂 tak ja som to dnes zase poriesila 😒 nase vychadzkove plienocky mame vsetky na susiaku, tak sme sli pobehat do trencina v hnuskach a vysledok - mala je zas zaparena ☹ bolo nehorazne horko a hned sa to na nej prejavilo. pre mna je toto najlepsi argument, preco davat latkove plienocky 😔 len keby nam tak priserne dlho neschli ☹

vladkaz1
21. máj 2009

sisa aj tie konopky dlho schnu? chuda rebeka posielame pusku 😉 😵

bemba
21. máj 2009

Emmka dakujem ti za odpoved k plienkam. Len sa chcem opytat ci by si mi vedela povedat ci su vhodne na celodenne (aj nocne) pouzivanie..proste, ze by som ich pouzivala. Stale tie iste. Nie som moc naklonena viacerym typom ... maximalne by som kupila nejake 2v1 alebo 3v1. Dakujem voppred za odpoved.

bemba
21. máj 2009

Babulky chcela som sa opyata aj na nazory inych na plienky BAMBINO MIO alebo LITTLE LAMB BAMBOO. Vdaka.

sisa.b
21. máj 2009

tak ja neviem, ci nejake konopne mame 😕 😅 ale mne dlho schnu jadra z itti bitti, swb econappi a bambusove plienocky. umelinky su suche za chvilu.
vlniaciky druhykrat nalanolinovane 😵 dala som ich teraz odstredit na mensie otacky, tak som im hadam neublizila 😕 naposledy mi schli 3 dni. my tu mame zimu aj v takychto teplach 😝 co je sice pre nas vyhoda, ale plienkam to nepomaha rychlo schnut. no uz by sme mali mat dost, aby sme zacali naplno latkovat 🙂

emmka3
21. máj 2009

nooo, su dobre save,co o.i. znamena aj to, ze dlhsie schnu ... ja mam bambusove plienocky rada, aj ich malemu rada davam, lebo pocikne nerobia taky chlad ako flanelky ale ked mam pravdu povedat, tak by som si asi tak vela jednotypovych plienociek nekupovala, aj ked su kvalitne ... neponukaju trebars aspon nejaky mix s tymi microfiber, co si chvali sisa?

sisa.b
21. máj 2009

bemba, myslim, ze bambino mio uz su len v dopredaji, neviem, ci ich este vyrabaju, ale uz su modernejsie plienky. little lamb mi pridu celkom fajn, akurat su dost velke, tak by som si urcite neobjednavala celu tu velku sadu. moze sa stat, ze sa ti zapacia ine, alebo vam nesadne strih a potom budes nestastna, ked ich budes mat tolko

emmka3
21. máj 2009

jeej, a este neviem ako sa dodrziava v Irsku balenie na siroko, lebo Little Lamby mi pridu medzi nozkami dost stihle, neviem ci to bude tymi stihlejsim PULkami, ale aspon bambusove sa mi zdaju stihlejsie v porovnani s BL bambuskami ...

sisa.b
21. máj 2009

podla mna sa nedrzte, lebo este nelatkujeme v noci a cez den ju vo vsetkom dost casto prebalujem. takze mne sa zatial zdaju extra save vsetky plienky oproti tym nasim gazovym stvorcom 😀

emmka3
21. máj 2009

sisa, ja som dnes tiez lanolinovala a odstredovala na 400 😉 tak hadam budu OK ..

bemba a len pre doplnenie, ja hovorim o LL velkosti c1 a sisa ma uz c2 ...