• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
sisa- nasli sme na teeheebaby...mm objednaval...tak sa mu nieco zdalo, ze asi o tu plienku ide emoticon

raz tu bola tema, o skratkach..ja si ju asi najdem a spravim si tahak...a o rok budem aj ja skratkovat emoticon

dobru nocku
24. máj 2009 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzulka, ked budes tie plienky pouzivat, tak budes skratkovat aj bez tahaku emoticon
25. máj 2009 o 00:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie posledne su uplne super a mam pocit ze mi ich sisik ukazovala emoticon
25. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som taka motana az sa hambim, ja mam taky zmatok v tych plienkach .. nakoniec co som pisala ze som si zerezvovala tak som to pochopila uplne inak a budu uplne ine ... jaj pripadam si ako dement co nevie pochopit jednoduchu vec emoticon
25. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka, v pohode, kazda tak zacinala emoticon a co nevies, tak sa opytas
25. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm, ok emoticon
25. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka nebud smutna... aj ja som tak zacinala emoticon
25. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, na tej stranke latkoveplienky.sk maju MMT AIO na suchy zips stale iba v tej farbe vazky? neviem ci sa mi oplati cakat kym doplnia tovar alebo je to jedina moznost vyberu
25. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csikike, tak im skus napisat maila emoticon
25. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladi na hambaca idu vrchniaky emoticon ja uz sa tesim na svojho....

no a tramtaráááááá emoticon dnes konecne dorazila UD onesize, krasna, chlpata, znutra ruzova, vzala som k nej tu soy french terry vkladacku ci ako sa to vola ten matros....tak ochvilu hodim foto do albumu....no a sisa povie, ze cisty babkin rucnik emoticon emoticon emoticon uz som si dnes v hlave vyrabala angicky mail, ze kde je moja plienka emoticon

csikike, opytaj sa tam, nehanbi sa emoticon ...uz ked som ja brala, mali len safari a vazky a poslednu fialovu som vzala tusim a potom poslednu modru minky emoticon
25. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no fotecky "rucnika" nahodene emoticon
25. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, je peknucka ta plienocka emoticon babka nosi tmave rucniky emoticon takze sa nepodoba emoticon emoticon emoticon

ja som dnes kupila flanel, takze pojdem z neho spichnut nieco emoticon
25. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az mi odlahlo, ze nie je rucnikova emoticon kurnik, preco ja neviem sit?????????
25. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja potrebujem nejake plienky na tu dobu od kupania po nocne spanie. stvorec je malo, tak si chcem vyrobit flanelku s jadrom z frote a vnutrom z flisu. ale zohnat tu pekny flanel je fakt umenie emoticon tak mam taky s oveckami, akurat jej budu vychadzat tie ovecky hore nohami a v rozkroku emoticon emoticon
ale neva, hlavne nech urobia svoju sluzbu...

standu a ta plienocka je fakt peknucka emoticon
25. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standum dnes mali premieru loviky ... parada, len som nestihla spravit foto ... bude zajtra emoticon Inac uz asi 5 den bojujeme s niecim cervenym, dost velkym na ritke a neviem identifikovat ci exem alebo zaparenina emoticon tak zajtra idem k Dr.
25. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej emmi radsej, ako patlat kadeco a prd z toho emoticon sisa dik, aj mne sa paci..aj ked som asi chcela inu (tuto vyberal MM) ale brala som, co mali skladom...neviem, ako dlho by som cakala na "custom nappy"
25. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...

...čítam vás už dlhšie aj som už naobjednávala výbavičku plienok, ale teraz mám jednu dilemu, mám aj BL organic a neviem ktorou stranou sa dáva tá vložka či tou farebnou alebo bielou emoticon
25. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
farbou na zadocek emoticon
25. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte no neni som smutna emoticon ,tak budeme mat hambace karovany a srdieckovy , potom SWB kapsovku jednovelkostnu a SWB velurku dufam ze som to napisala uz spravne este mi ma prist ta PUl LL... a to zatial staci potom objednavam tie bamoo
25. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kedze nemam sancu docitat vas, tak hlasim prichod 2 balikov
manzel vyberal listocky zo schranky. ze co to mam? tak som povedala, ze plienky. utekala som na postu, prisla som domov s 2 balikmi, rozbalila ich. ukazala mu kopu veci a zmohol sa iba na suche konstatovanie "to sme teda usetrili"
a to nevie o dalsich 2 balikoch. a o tom, ze bude treba objednat este aspon 5ks IB velkost L emoticon
no co, asi to rozdychava.
som dala dnes na noc BL bamboo s 2 vkladackami, tak uvidim, aka bude reakcia.
ak bude taka, ako na stvorec s BL bamboo vkladackou dnes poobede, ktoru total,a le total preserinkala, tak mozem byt v klude. poobede totiz ani nemukla.
25. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu ta plienocka je nadherna!!!!!!!
25. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fajn vladi..no a ako s tym flisom, nerobi malej zle? davas jej to?
na SWB velurku sa lakomim teda...ale radsej nie, lebo z mne neznamych pricin jej material v SWB aio(neviem, co to je, asi bavlnene frote velur???) robi zle. este neocikana plienka a uz ma cervene flaky. pritom SWB econappi jej to nerobi.
25. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak som sa docitala, ze to je organic cotton velour, cize to iste co v econappi............takze zahada emoticon
25. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emoticon
25. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja dakujem...vladka... emoticon

sissik, ved mu spocitaj prepocitaj, vynasob vydel dvomi tromi (kolko planujete potomstva) a bude... emoticon
25. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sissik, ako zavidim tie balicky emoticon kurnik, zeby som si zaobstarala este stvrte kvoli plienkam? emoticon

ja som jej dala teraz organic 3v1 a navrch homemade vlniaciky emoticon v tom hadam do polnoci vydrzi a potom prehodim na TB fluffles emoticon som sa do tej plienocky zamilovala emoticon
25. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano skusala ,nic jej to nerobi... takze v poho no som zvedava ...
25. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa ved som ti mrkla do albumu ty mas ale balicky teeeda... to je plienok emoticon
25. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa emoticon emoticon

vladi tak som zvedava, ako sa ti budu pacit..bru nocku
25. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj ja som zvedava? emoticon ale myslim si ze budu idem este pozorne citat na ktore treba tie gatky a na ktore nie takze tie habace musia mat ,len som si neni ista ci tie PUL budu na ne sediet...ale mali by nevadi doobjednam emoticon
tie SWB nemusia aspon myslim... idem studovat
Sisik no super tesim sa na foto...
Sisa mas nadherne plienocky!!! Jaj vsetky su nadherne... emoticon
25. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš