Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
29. máj 2009

vedd ty si rozumies .. ale postovne bolo dost drahe... a to si brala len 3?

sisa.b
29. máj 2009

jj, keby som brala viac, tak sa postovne rapidne zdvihne. povodne som chcela len dve, ale ked mi zahlasila to postovne (to uz som mala plienky zaplatene), tak som skoro odpadla, lebo predbezna suma bola nizsia 😒 tak som vzala este jednu, kedze to vyslo na rovnake postovne a naviac dostala novu zasielku a s nou aj tu bumble bee.
uz to kaslem, plienocky su nadherne 😵 a objednavat ich z brany by ma bolo vyslo tiez na 400kc (teraz uz vraj polovica)

vladkaz1
29. máj 2009

su nadherne 😉 nech dobre sluzia 😵

labutka
29. máj 2009

Adam mi pomaly vyrasta z BL color, mame XS/S, takze mu musim kupit nejake nove plienky... ale radsej chcem nieco ine nez BL. Date nejaky tip, ktore su fajnove a osvedcili sa vam? ma to byt na den a biele u mna nezaboduju, ja potrebujem farbu. dik. 🙂

vladkaz1
29. máj 2009

a co nebola si s nimi spokojna? tie bamoo sa ti nepozdavaju?mna sa pacia tie 3v 1

sisa.b
29. máj 2009

labutka, mne sa pacia este TB bamboozle a maju krasne farby. akurat ta cena oproti BL... 😝

vladkaz1
29. máj 2009

baby a jaj vlastne saju tie bamoo . lebo kazdy ich chvali .. je to premna strasne podstatne aby sali co najviacej... aspon na 3 hodky aby ich mala...u nas je totalna burka 😕

labutka
29. máj 2009

ja chcem na noc jednoznacne BL bambusky, potom mam este 2x tots bots organic a hambaca, ale tie flanelove BL color su hned mokre.... takze nieco ine chcem vyskusat.
vladka, BL bambusky su fakt dobreee, tie objednam urcite.

vladkaz1
29. máj 2009

no chvalia sa velice tak ich tusim aj objednam a tie 3 v 1 BL su neni dobre je tam na ne skvela cena.. Mne nevasi ze by boli biele pisatciove tie budu len na doma .. no a kolko ti v nich vydrzi maly?

vladkaz1
29. máj 2009

a este otazka su dost nad bruskom alebo pod ked ich zapnes su na suchac .. tak to ja potrebujem...hlavne aby bol ten suchac az na bok lebo mala ked sa kruti tancuje tak nam to vylieza spod zapinania tie boky sa stahuju...

dudri
29. máj 2009

som sklamana, nikto mi neporadili... ☹
co s BL bamboo? katka ma cervene bodky v plienkovej oblasti....nikto nema negativne ohlasy????
dneska som balila okrem BL bamboo a PUL 😒

labutka
29. máj 2009

aha co som nasla..... zeby som do toho isla?
http://www.babykind.co.uk/tshirts.htm

dudri, adamovi bambuska nevadi.....
vladka, tie BL color vydrzia cca 3 hodiny, ale su uplne mokre... flanelove sa mi zdaju kvalitnejsie popoliny
a tie BL 3v1 boli adamovi na zaciatku straaaaaaaasne velke, teraz je to uz lepsie. ale vy ste starsi, tak to asi nebudes riesit.
a kazda BL ma suchac po celej plienke, mne sa do nej bali dobre.

inak, cim vycpavate hamburgra na noc?

standu
29. máj 2009

dudri pisala som ti to do IP predtym.....mojej tiez samotny BL bambus nerobi dobre. my musime mat flis flis flis 😀 skus.
hambaca sme mali 1krat na noc 🙂 super spokojna som, vyborna nocna plienka. nic som nepridala, ale mala menej v noci cikala nez zvykne.

sisa, tie australcanky su uuuuchvatne... 😀 esteze sa mam na co tesit 😵 uz viem, ze CT MUSI BYT 😵

jaaj baby, nemam cas sem chodit, svoj net este stale nemam a vceraaa......no des. sla som dole schodmi smylka sa a mala mi vyletela z ruk jak handrova babika....padala dole piatimi schodmi ☹ zvrieskla som, vyleteli vsetky susedy...este aj pod mejkapom som musela vyzerat priserne, ked mi hovorili, ze som bola biela ja stena...no krvi by sa mi nedorezal...muz bol prec, radsej som mu nevolala...suseda ma ihned odviezla na chiru, rontgen, neurologiu....nastastie vsetko OK fuuu....a mala chudacik mooj milovany sak som ju mohla zabit milion scenarov sa mi odohrava este furt v hlave...ani nejedla takmer uz vcera chcela len spat a spat...po tom incidente spala vonku v kociku hodinu, doma od 6 do pol8 a od 8 celu noc do rana...tak som sa bala...muzovi som zavolala az po vysetreniach a revala som cely zvysok dna....takze soky...

no a dnes to pocasie mi ide na nervy....rozhodla som sa, ze beriem predsa na cestu latku 🙂 nemozem sa pozerat na tie hnusne hugisky 😝 takze este musim zajtra poprat, pobalit...kurnik teraz by sa mi pridala susicka!!!

dudri
29. máj 2009

ahoj standu, viem diky za IP, ale potrebovala by som este viac informacie
videla si moje fotky vlniacky loveybums
som rada sandra je O.K
mne sa stalo v noci Katka spadla z postele...nastastie v poriadku...

dudri
29. máj 2009

nemam hambac, ani nechcem... videla som nazivo na vystave, vravela mi ked cika a smrdi

sisa.b
29. máj 2009

fuuu, standu, ani som nedychala ☹ este ze vsetko dobre dopadlo 😔 mne uz tiez mala zletela z postele - raz som spala, len som sa zobudila na tu supu a ona sa zlakla a rozplakala. ostala jej len hrca nastastie. a druhy raz ani neplakala, lebo si pod seba skopala podusku a na nu padla ☹ len na mna vykrikovala z izby a ked som prisla, tak ona vysmiata na zemi na poduske 😝 a ja v strese

dudri, vlniaciky su krasne 😵 ja by som brala asi vsetky farby

dudri
29. máj 2009

diky sisa, si zavisla-maniacka do plienok, chcela by som vsetko, nemozem mat vsetko....

Rebeka dobre znasa BL bamboo?

sisa.b
29. máj 2009

jj, som, poctivo priznavam 😅 ale uz si fakt nic nekupim. dnes som sa az zhorzila, ked som ich na tej prednaske vytiahla. a to som mala so sebou tak polovicu 😕 😝
rebeka v pohode zvlada asi vsetko, bambusku mala na noc. akurat som ju o pol druhej prebalovala, ked ju tatik prebral 😠 no mala to pocikane iba zospodu, takze do rana by bola vydrzala. este sa mi aj do nocnicka vycikala v noci. jej asi vadi len stolica na ritke. teraz mi pokakala MMT a kym som na to prisla, tak mala ritku a cikulku cervenu ☹

vladkaz1
29. máj 2009

Standu 😕 ☹ , no teda az si my dych vyrazila ... nevycitaj si nic ... take veci sa stavaju ja viem ze to znie hrozne aj to take bolo ale ked je vsetko v poriadku tak .. si zober ponaucenie a hlavne sa neobvinuj!
Malej posielame strasne velku pusinku ... 😵 😵 😵 😵 😵
Duri ja ti tak poradit neviem ako baby ... ja latkujem chvilu .. ale ved som sa snazila dojst na to s coho to mate.. moze to byt tym octom.. nam ten hamburger nesmrdi!!

vladkaz1
29. máj 2009

kde ste sa rozprchli? ☹

sisa.b
29. máj 2009

citam cesku diskusiu o latkovych plienkach. a idem skusit zosit tu plienku 😝

flori
29. máj 2009

ahojte
pisem sem prvykrat,obcas citam a vzdelavam sa,chystam sa latkovat,tak zistujem,co je najlepsie alebo co vacsine vyhovuje,ak je to teda vobec mozne 😀

sisa
tak velmi som chcela prist na tu dca prezentaciu latkoviek,som sklamana,lebo mi to nevyslo
a plienocky mas teda uzasne,radost pozerat a pre vas nosit 😉

vladkaz1
29. máj 2009

sisa tak si ja som zvedava jak sa ti podari ja musim najst nejaky lepsi strih alebo vystrihnut podla hambacov lebo potrebujem aby bola az nad pupkom plienka..
Flori ma ich Sisa nadherne .... aj u nas by mohlo nieco take byt.. ☹
Inak som si vsimla ze sa zacina latkovat aspon kocky sa ohlasuju ... ja neviem niekto to berie ako hambu ze latkuju povedala my to kamoska ale ked som jej vysvetlila info .. vsetko o tom ake plienocky su bola prekvapena ze nieco take exisuje...

vladkaz1
29. máj 2009

jaj a este to som chcela ja uz kamoskam lezem na nervy , len trepem o plienkach 😀

sisa.b
29. máj 2009

holky, tak my sme vysli na tej prezentacii vraj na smiech s latkovkami 🙄 skoro dve hodiny som sa snazila vysvetlovat a odpovedat na vsetky otazky, ale kto nechce, ten si dovod vzdy najde. nevadi, ze je x dovodov na to, preco latkovat. staci jeden dovod proti (velkost plienky) a bola som vybavena 😒
najviac ma dorazila dievcina, ktora mi oznamila, ze pre nich by to nemalo ziadny ekonomicky prinos, lebo oni si vystacia s jednym balikom (vraj 70ks) pamersiek na mesiac. teda to nepochopim ja, co to musi byt za humus, davat decku dve plienky za den. a aky balik potom to chuda musi nosit so sebo 🙄 🙄 🙄

flori
29. máj 2009

vladka
ja tiez leziem vselicim doma na nervy,teda co sa tyka starostlivosti o deti,teraz konkretne latkovkami 😉

ale v mojej rodine a okoli to ludom nic nehovori,alebo sa s tym doteraz nestretli

a neurazte sa ostatne,ze chvalim len sisu,ale ostatne plienocky nemam prestudovane

sisa.b
29. máj 2009

flori, v MC v trencine uz boli tri prezentacie a vraj bolo vzdy plno 🙂 urcite este nejake budu

sisa.b
29. máj 2009

a keby si ich chcela vidiet, tak sa kludne mozeme dohodnut a stretnut sa tam aj len my dve 😉

vladkaz1
29. máj 2009

jezis baby no ved parve .. kto chce tak ajstak si dovod najde .. 2 plienky na den??? PREBOHA 😕 😠 ja som do teraz minala 10 az 12 akonahle chodi na serblik tak 5-6 no to si teda nieze neviem predstavit ale ta matka je dobra KRAVA.. ked to tak musim napisat ... 😝 jej by som dala 2 plienky..oskusat ake to je.. jaj som sa rozculila .. a potom ze deti v latkovkach su v mokrom.. 🙄 argument kamaradky.. 😖
Ja by som isla pozriet keby bolo nieco take tu a keby sa to aj predavalo.. do predu aspon mes. ohlasene by som si vyhradila prasule a aj by som nakupila... 😉
Moj MM sa zacal zaujimat sa tesim ...

sisa.b
29. máj 2009

vladka, mne to vtedy nejak nedoplo, lebo som vysveltovala a vysvetlovala. inak by som jej asi na to nieco povedala. to ked som teraz drahemu hovorila, tak som si na to spomenula a ostala som v soku 🙄
to mi pripomina situaciu, ked jedna mamicka v alternativnych mamach pisala, ze v tych "vychodnych osadach" videla aj jednorazovky na polotoch susit 😒 no ti ich aspon vysusia, ale ako toto moze spravit matka v tychto koncinach, to nechapem. hlavne, ze ona by tesco plienky nepouzivala, iba pampersky 😠 😠 😠