Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
29. máj 2009

no sak Sisa to mas pravdu!!! moja co robi jak besna ... ja neviem co to ma znamenat nikdy to nerobila pri prebalovani som smutna .. nejde my to tak ako som si to predstavovala ☹

vladkaz1
29. máj 2009

labutka ta foto ze moj ocik varuje vnucika je 100 percentna 😀

labutka
29. máj 2009

inak, na odlahcenie. manzel minuly tyzden zabalil adama - Itti bitti a na to Bluebery minky vrchne gate. 😀 😀

brinzulka
29. máj 2009

😀

tamka84
29. máj 2009

Caute baby, no vy ste tu toho ale napísali za celý deň, kým som to všetko prečítala aj som zabudla komu, čo som chcela napísať. 🙂 🙂
Ale niektorá ste sa pítala ktorá BL je lepšia, či organic alebo bamboo...no podľa mňa bamboo a tiež som skôr za sucháče. MMT mám jednu na sucháče a jednu na patentky, a musím sa priznať že prvý krát som s tými patentkami na nej maturovala.. 😒

Sissik, aj mne sa strašne páči MMT tá silno oranžová ale nemajú ju. teraz majú samé chalanské farby. Mne sa inak najviac páčia MMT a BG 3.0 aj keď rozmýšlam že skúsim aj Organic, uvidím aký je rozdiel.

Sisa a nevieš o nejakej prezentácii tu u nás v Šali? Ja neviem, ale ani jedna tu nie je z môjho okolia, najbližšie vladka a sissik, normálne je mi to čudné, čo to sem ku nám nedorazila látková osveta?? Budem musieť viac šíriť 😀 😀 😀

vladkaz1
29. máj 2009

Tamka bohaca ale mohlo by tu nieco take byt ... ja by som na prezentaciu isla lebo je lepsie vidiet omakat kuknut strih a tak matros... ja som dnes v depke s toho nasho latkovania 😝 co mam tu moju krpanu neposlusnu prilepit o sedacku ? aby sa dala prebalit a ten plaaaac ... s patentkami koncim ,ja kupujem len suchy zips a to som sa pitala ja ze ktore su lespie tak ja idem do tych bamboo aj do stvorcou 30x30 tie nam stacia nie? ale na tajnasa nech MM neviem poviem ze som nieco kupila v obchode...
Inak nakoniec som prisla na to ze ste my kadza jedna pochvalila vlniaciky zadarmiko 😅
Sak som sa tu pitala ake su tie wondwroos niekto my napisal ze su fajne...jak radite 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu haha berte ma z rezervou... 😅

tamka84
29. máj 2009

Vladka aj ja som kúpila do nich tie štvorce 30x30 a som s nimi spokojná, poskladám na tretiny a hotovo...
Ja tie Wondwroos nemám takže ti asi neporadím a nie som si istá či tu ešte niekto okrem nás je... 😅 Asi všetky zalomili. 😎

sisa.b
29. máj 2009

vladka, ja som hned pisala, ze tie wonderoos ma neuchvatili uz na pohlad. ale ja som ju brala z vypredaja, takze to bola pre mna relativne lacna plienka nastastie.
a tie vlniaky mas fakt krasne.
niektore kocky maju rady na velke deti naopak patentky kvoli tomu, ze su moc pohyblive a tie suchace pri tom skakni mozu potom skriabat na brusku alebo na nozickach, ked sa posunu 😒

sisa.b
29. máj 2009

labutka, tie maskacove su vymakane 😵 😵 😵 dlho som uvazovala, ci vezmem ruzovu maskacovu CT, ale vyhrali raketky

vladkaz1
29. máj 2009

no ved ja som tu kazdy den takto cakam MM ale pride az o 01.00 musim mu nachystat jest 😝
NO nemusis uz radit ,, ja som to myslela zo srandy lebo nam nesedia ... 😀
No sme tu asi len 2 ides uz do duchien? mala chrape jak chlap 😀 az sem do druje izby ju je pocut ,ma hambaca a je spokojna prdelka moja 😀

vladkaz1
29. máj 2009

jaj sisa ja som myslela ze to hovoris o SWB velurke co si dala za nu vo vypredaji?

vladkaz1
29. máj 2009

Sisa ale sak mozem kupit take co budu mat suchac z vrchu nie z vnutra 🙂 a nic skriabat nebude

sisa.b
29. máj 2009

ja som dala len bambusku, lebo urcite este budem prebalovat. inak namiesto sitia som hrala s detmi cierneho petra 😅 a mlada sla az teraz do postele 😝 tak som zas dosila. no ja sa k tomu urcite dostanem 😎

sisa.b
29. máj 2009

vladka, ja nemam velurku swb, ale celkovo som s tou znackou spokojna.

vladkaz1
29. máj 2009

ta nam sedi na jednotku len ju zapnut, ale len spekulujem idem spat lebo sa my krizia oci cely den som tu nasackovana...papa a dobru nocku

sisa.b
29. máj 2009

tak ja som dala plienky prat - teda nachystala, aby sa oprali rano a prisla som konecne na to, ako zmensit tu CT 😅 sranda je, ze som na to prisla podla navodu BBH 😀
dobru noc 🙂

vladkaz1
30. máj 2009

dobre ranko tak konecne som sa vyspala 😀 Sisa super ved ty si sikovna!

vladkaz1
30. máj 2009

predstavte si vcera som nechala na vesiaciku zaveseneho hambaca na okne schnut aj ked prsalo mam ho sucheho za jeden den a MM ma teraz nasral, ja som si pospala a on staval s malu a neprebalil ju z hambaca cela precikana a on ju tak nechal ze on to nevie prebalit jaaa som robila krik s nim ci sa mu tazi odopnut pocikanu plienku ze ci radsej necha malu mokru ci je normalny a on ze som si vymyslela plienky tak ne si prebalim som total vytocena ze on jej ju neviem dat ale sak keby jej ju dal aspon dole dilino to je len vyhovorka niekedy jeho zmyslanie nechapem ... mala ho s rozumom schova do vacku ☹

standu
30. máj 2009

no tak ja sa tesim na tu CT sisa....ja som maturovala pri zmensovani MMTpatentky... vladka vychadza mi to ze by vam sadli fakt tie BGa MMT, aj rychlo schnu, suchac zapnes raz dva flisik fajny... 🙂

podla mna m strajkuje vladi, on si zvykne 😉 . no ale rozbalit ju mohol teda. moj ani necekol, ked som zahlasila, ze beriem na cestu latkovky 😀 den predtym, ze sak vezmi jednorazovky....a ja ze neviem....a potom ze NIE. ked som si predstavila, ze ja ani vlozku neznesiem, tak som jej to nemohla urobit 😀 daka som fajnova, co? 😵 😀

no a pri baleni plienok som dosla na to, ze ich mam malo... 😀 ale myslim, ze s nimi vyjdem dva dni(beriem len kapsy a AIO)

vladkaz1
30. máj 2009

JUj baby nech strajkuje kaslem ho mame tichu domacnost idem mame posit nieco chcem si oblemovat tu irmu nech to aspon tocha vyzera chcem nieco skusit usit sama budem mat klud malu mu nechavam doma este nespala takze mu bude spat .. nebude mat ziadnu starost dnes mam naladu na prdlacku tak sa necudujte ze som taka rotbehnuta....
Standu no ja si tiez myslim ze nam budu najlepsie ako pises .. ale na doma by stacili aj tie Bamboo na von AIO takze budem potrebovat minimalne 5 AIO ... som taka hluba ze som objednala tie Bambino mio mohla som mat za to 3 AIO sak sa ucime na vlastnych chybach ja som hrrrr brrr a potom to tak dopadne .. 😝
fuj baby ale dnes my ten hambac teda smrdel no otras hned som ho dala prat lebo najprv som ho namocila a muz my vynadal ze smrdi cela kupelka a ked uz aj mne to nos vykrucalo ble 😝
Standu sprav si ako si uznas za vhodne ... ja si myslim tiez ze latkovky budu lepsie nez hnusky .. no moj vystihol prilezitost ze perem vsetky plienky a dal jej hnusku lebo ju kupal .. chcela som jej dat na draka.. nemam dnes slov .... idem radsej prec lebo mam nervnu naladu a dojdem az na vecer 😀

sisa.b
30. máj 2009

vladka, vydrz, to vybojujes. a zdrava pokozka tvojho dietata je pre teba najlepsim argumentom 😉 to co mas doma za leniveho egoistu, ked toto upiera svojmu dietatu? 😠 my by sme boli rychlo porozpravani, nastastie ten moj ma v tom podporuje 😵 aj ked prebali len klasicky stvorec 🙄 😝

sisa.b
30. máj 2009

dala som vyprat CT, pre istotu hlavne so stvorcami a par kuskami pradla a vysledok sa mi moc nepaci. moja podprda na dojcenie ostala zasednuta, rovnako aj nasivka od BL. ale to by nebolo strasne. na plienkach je zvnutra cierny flis, ktory nachytal biele chplky z ostatneho pradla a tie bambusove vkladacky sa nejak zbehli - pri 40ke! pritom je pisana max. 60ka. ostal ten flis na nich taky povoleny, este viac ako na IB 😒 a urcite budu dlhsie schnut, lebo maju aj nejake jadro vsite, ako som si prave vsimla 😅
zaver - aj tak su krasne a tesim sa, ked jej ich namontujem na prdelku 😀 😀 😀

emmka3
30. máj 2009

ahojte kocky, ja len tak rychlo dnes, lebo nestihacky ... predavam 2 plienocky, kapsu SWB Royal Blue Mko a tvarovanu Kissalvus zltu Sko ... kuk inzeratik v bazare ... ak by ste niektora chceli, tak sa ozvite 😉

vladkaz1
30. máj 2009

no uz som prisla usila som na rychlo dve plienky moj s malou dosiel za mnou ... samozrejme ... moj nieje egoista ale jesitak vystihuje najlepsie jeho povahu je blyzenec a meni naladu ako fuka vietor 😝

vladkaz1
30. máj 2009

tak hodila som so albumu co som sila nic moc na oko ale na prvy krat sa da a Lucke sedia ... druhy krat ju spravim sirsiu.. 😀

standu
30. máj 2009

aka ty si sikulka vladi 🙂 pekna je veelice sa mi lubi 🙂 sisa nestras......ale aj tak ju chcem 😉

vladkaz1
30. máj 2009

ale Standu dakujem sila som jak drak .. prvy krat som sila nieco na stroji a myslim si ze to dopadlo celkom fajn.. na doma dobre kym sa neroztrhaju 😀
ajtak pojdem robit na vyplatu objednavku ... seriem na to asi nekupim satnik do chodby a muzovi nic nepoviem a hotovo potom poviem ze my nanho nezostalo hehehe... ale takto salit no nerobim to ale ci my ine zostava ...

labutka
30. máj 2009

skusene latkarky poradite? mozem tento olej davat do pracky, aby mi plienky vonali?
http://www.babykind.co.uk/nappyessentials.htm#l...
alebo staci tento?
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

vladkaz1
30. máj 2009

baby tie bamboo su len na patentky?na suchy zips su neni?

standu
30. máj 2009

ja olej nedavam, ale myslim si, ze ulrich by mal byt ok, svojho casu prania v slize som si ho chcela poriadit, ale nestihla som.

vladka ty vies, ako to urobit najlepsie 😉