Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
30. máj 2009

BL color som myslela plienku nie vkladacku .. alebo ako si to ty myslela?

lilly
30. máj 2009

vladka, ani ja by som BL color nebrala uz pre take velke dieta.. to raz ti tam curne a bude cela precikana a este aj studene to je potom.. radsej ten organic podla mna

vladkaz1
30. máj 2009

organic aku? napis presne ja neviem takto.. 🙂 tak dobre ze my hovorite...radte moje pekne.. tak ich vyhodim s kosa a zoberiem radsej 3v1?

sissik
30. máj 2009

vladka plienok nie je nikdy dost
to je moje najnovsie kredo, co sa latkoviek tyka 😔

som sa bola pytat na mikrofleece v obchodoch. o mikrofleece nepoculi, pytali sa, na co potrebujem. vytiahla som MMT z kocika a tety boli prekvapene, ake su teraz plienky. este im odnesiem ukazat tu separacku IV, co som objednala na skusku a ak take nieco najdu na skladoch, tak mi donesu. no uplne zlate boli.
to potom zoberiem toho fleecu metre a metre, budem z neho sit aj lahke bundicky na leto.

vladka na mam momentalne 5 IB, 2 BG a 1 MMT - to su vsetky AIO (uz rozumies tym skratkam, ano?)
a 3 BL bamboo, 1 BL organic, 1 popolinu flaus, 2 bamboo stvorce na skladanie
objednanych mam tusim 5 BL bamboo, 1 BL color a asi 14 stvorcov 30x30.
okrem toho mam 3 BL bamboo vkladacky, 2 konopno-fleecove vkladacky, 2 vkladacky popoliny bamboo, 2 vkladacky popolini stay dry.
a este ma pa plienok pokusa, vies si predsstavit ako musim odolavat.

este tu nabehol manzel, ze co pisem, videl iba tu cast, ze plienok nie je dost. nastastie. ale vsak bude vidiet doma nove plenuchy, snad ich buduci tyzden uz poslu

vladkaz1
30. máj 2009

skratkam rozumiem 😉 no ja som myslela tu organic golden kid a tu organic sea blu .. nie color sorac som to zas doplietla tie su dobre? nie ze my tam raz cvrkne a bude mokra 😒
SISI no teda mas zasobu ti poviem a vsetko AIO..skoro vsetko

lilly
30. máj 2009

vladka, tak zober jednu organic velur a jednu organic terry 3v 1 a mas to poriesene 😀 inak tym organicom zmenili strih, ja mam este taku, co okolo noziciek ma take onee fodricky, ci vlnovky, ci ako to nazvat 😀 toto je podla mna lepsie riesenie

lilly
30. máj 2009

vladka, tie budu dobre podla mna.. standu mala tu golden, bola spokojna, az na to ze jej nesedela na chrbatiku.. ja tiez taku este ceeem
a nas tu nezavadzaj, kto ma z toho potom vyjst? 😉 😀

vladkaz1
30. máj 2009

ja nezavadzam ked ja som s toho pako 😀 jaku velur to je zas co?? no som tam nevidela.. 😀

sissik
30. máj 2009

no ja este rozmyslam nad MMT tou oranzovou, BL AIO a BL velurkou
a rozmyslam nad nimi kazdy den, co sedim za netom a obzeram a odolavam neklikat na to tlacitko Kupit
ale nerucim za seba, ze neobjednam, ked hodia cenu na BL AIO
a kedze sa mi neoplati objednavat jednu plienku a platit postovne, tak zase k tomu objednam aspon 5 dalsich veci

labutka
30. máj 2009

vladka, ako si spokojna stou swb velur? rozmyslam ci objednam.....

vladkaz1
30. máj 2009

sisik ved pockaj na mna ... ja po vyplate robim objednavku mozeme spolu ved sme si to uz hovorili 😉

lilly
30. máj 2009

vladka, velur je ta oranzova a tyrkisova, co si si vybrala /uz pomaly vysvetlenie jak pre chlapa 😀/, ale nie srandujem 😉 teda ta golden kid a sea blue, to su BL velurky

vladkaz1
30. máj 2009

je pekna dobre sedi ale mne sa nechce mala nechat zapnut...ona je takato stale len uteka,mam ju napredaj

vladkaz1
30. máj 2009

no a ja to mam odkial vediet ze velurky su to tam to neni napisane 😅 jaj nerobte zomna debila 😔 ja to potebujem do podrobna 🙂

sissik
30. máj 2009

vladka tak pockam

lilly
30. máj 2009

labutka, ja mam SWB velurky jednovelkostne dve, zltu a modru, pouzivam ich na noc, plus tam davam este jednu BL bamboo vkladacku.. u nas najsamfasa plienocka na noc.. nerobi mega zadok a super saje, do rana ani nie je uplne vsade mokra 😉

labutka
30. máj 2009

vladka akej farby ju mas na predaj? ja mozem zelenu alebo modru.. 🙂

vladkaz1
30. máj 2009

noo tak som si vybrala dobre teda mam ich v kosi a slahla som tam aj 3 bamboo 😀 jeziis mna porazi uz s tohoto vyberania ... uz sa my aj sniva o plienkach.. dnes som mojmu oznamila ze objednam take aby ich vedel zapnut aj on jak jednorazovku ... on ze dobre 😕 ... tak isiel malu kupat mala tu veluru ale bola len ciknuta tak som ju ajstak namocila uz som jej ju nedala a zvladol dat dole aj velurku no len sa musi chcet a potom to aj ide..

lilly
30. máj 2009

vladka, je to tam napisane, vlavo, ako je menu, tak tam je Plienky organic a ked na to kliknes, tak pod nimi je Organic color velour 😉 ale ved prides do toho, nebojaj 🙂

labutka
30. máj 2009

lily, si ma presvedcila, idem objednat. 🙂

lilly
30. máj 2009

labutka super 😵

vladkaz1
30. máj 2009

labutka no slabo ruzovu hahaha to asi nedas Adamovi 😀 😉 ale mozno si ju aj necham len spekulujem lebo to neviem dobre zapat

vladkaz1
30. máj 2009

takto aby som uz fak nevizerala jak dement ,zapat to neviem preto dobre lebo mala sa nenecha a odopne si ju sama a dava si ju dole .. ne preto ze nevie zacvaknut cvok 😀

labutka
30. máj 2009

inak ja som asi tela, ale neviem co je velur... 😕

vladkaz1
30. máj 2009

ja to neviem vysvetlit ale mam to v tej SWB a je dobra az na to ze ja chcem suchace a nie cvoky.. nevadi dobra bude mala si musi zviknut 🙂

vladkaz1
30. máj 2009

Lili no ja som asi slepa ale je to tam takym velkym napisane VELUR:- 😀 😀 ze som si to nevsimla no asi potrebujem okuliare, ale intuicia bola to sa pocita 😀

lilly
30. máj 2009

vladka, za kolko by si tu velurku predala? brusim si na nu zub 😅

vladkaz1
30. máj 2009

11.5 eura aj s postovnym 😀 baby zasa sme nocne sovy moj my uz hovori ze zas budem frflat rano ze som dolamana

lilly
30. máj 2009

labutka, velur je nieco podobne ako take zamatove dupacky

vladkaz1
30. máj 2009

labutka ale ved mas SWB v albume modru