Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka29
31. máj 2009

Ahojte baby, pls poradte mi, ja latkujem len kratko a som este aj na hnuskach...nuz zatial mam len IB a mam aj BL stvorce, teraz som si objednala BG kapsy a aj tie AIO, ked sa mi mala vycika do tej BG kapsy, treba vymenit hned aj gatuse, alebo staci vymenit tu vkladku? a ake vkladky do toho este mozem dat, co tak dobre saje, lebo mala vela pije, takze aj vela cika...
dakujem a vsetky pozdravujem...tie plienky su ako droga, ja by som ich nakupila plnu skrinu, vsetky farby... 🙂 🙂

dorotka
31. máj 2009

kocky kupila som lanolin v lekarni ako pripravim ten kupel na vlniaciky?
a neviete ako sa z neho pripravuje kupel pre deti?

sissik
31. máj 2009

dorotka par stran dozadu tu davali baby link na tu lanolinovu kuru, ale na ktorej strane to presne je, to si nepamatam, viac ako 10 to snad nebude

katka ked das do BG kapsy dovnutka vkladacky a su mokre, tak je mokry aj ten fleece. aspon u nas. ja ju hodim do pradla a davam cistu
pri IB ked boli vkladacky mokre len trochu, tak som vymenila iba tie.

katka29
31. máj 2009

dakujem sissik 😉 a ake vrchne gatuse by ste mi odporucili - PUL-ky alebo vlniaciky a ked aku znacku, ked mi uz mala beha...aby nerobili velku ritku a neobmedzovali v pohybe?

sisa.b
31. máj 2009

holky, tak neviem, co som urobila zle, ale opat cela postel mokra, ked som dala loviky ☹

emmka3
31. máj 2009

dorotka, ja si ten link nepamatam, ale viem, ze to bolo na www.latkoveplienky.sk ... skus sa tam pohrabat 😉

emmka3
31. máj 2009

katka, tak ja som sa najnovsie zalubila do vlnakov ... mam aj pulky ale uz asi 2t sedia v supli ... ja mam Lovelybums jersey a natahovacie Disany ... spokojna som s obomi ...

katka29
31. máj 2009

emmka3, ja som bola"nalomena" tak na 80% pre vlniaciky...uvidime...a kocky, tie ktore mate swaddlebees - ky blueberry - ste spokojne? a kde sa daju kupit? mne sa zapacili na nete tie kapsove a ake supeeeer vzory su na nich...daju sa zohnat aj na Slovensku?

vladkaz1
31. máj 2009

ahojte ak som na noc supla mojej herecke tu nestasnu cervenu wondwrosku a dala som jej na to este pukly chudatko mala ritku jak mravenec som jej ju vypchala ... 😀 aspon nech takto ju vyuzije a predstavte si mala stavala az o 9 a cikla si len z boku na gaturach tak aspon na nieco budu dobre .. idem prat polka sa my susi.. takze musim davat na draka neni som schopna ist kupit ten lanolin len to odkladam uz mohla mat nocne vlniaciky ale mam ich zrazene ze jej ich ani nepretiahnem cez nozky skusim niekoho radu ze ponatahovat v kondicionery tusim...
Alebo mam pockat na tu lanol. kuru a takm sa my roztiahnu SISA ty si myto tusim poradila...

sissik
31. máj 2009

katka neviem ci to chapem dobre - ty davas na BG este PULky?

sisa.b
31. máj 2009

katka, ja mam swb pulky, flisovu kapsu a econappi a spokojnost so vsetkym. pulky su moje najoblubenejsie. no porovnat viem len s BL pulkami, takze urcite mozu byt na trhu aj ine, ktore by nam sadli

sisa.b
31. máj 2009

vladka a preco davas na wonderoos este pulky? 😕 ja mam wonderoos kapsu, ktora teda pulky uz nepotrebuje...

emmka3
31. máj 2009

katka, tak ja na zaciatku som vlniacky vobec nechcela ale asi pred tyzdnom sa nam maly vyhadzal dost skaredo z hnusiek, tak som uz musela zacat pouzivat aj vlnaky, hlavne na noc, cez den sme vetrali a spokojnost nadovsetko ... Skove PULky sedia v supli a nove Mkove ani neviem ci vytiahnem 😉

vladkaz1
31. máj 2009

ja viem ze nepotrebuje ale ked nam sedi na hovno mala sa za 5 min precika tak sa nechcem na nu len pozerat alebo mat ju len na 5 min .. tak som jej dala na to pulky sak sa jej nic nemoze stat nie?

emmka3
31. máj 2009

joj baby, uz sa neviem dockat kedy pojdem do Brany, som si tam zas navyberala 4-5 plienok a idem skust zobrat aj tie bambusove stvorce 30x30, ked su bez polyesteru ...

vladkaz1
31. máj 2009

co je to Brana? nejaky kamnenny obchod?

katka29
31. máj 2009

sissik, nie, nie, len by som este chcela aj nejake vrchne gatuse na stvorce a vkladacky co mam doma...
...joj a tie kapsove swb blueberry, ked vidim,hned by som ich kupila...tak sa mi pacia... 🙂 🙂 , ale este som zo zahranicia nic neobjednavala, tak neviem ci to risknem...

emmka3
31. máj 2009

ano, v Brne 🙂

vladkaz1
31. máj 2009

hmm skoda ze tu nieco take nic neni .. ze by som sa dala nahovorit po materskej?

emmka3
31. máj 2009

tak na Slovensku by sa kamenny obchod s plienockami zisiel 😉

sisa.b
31. máj 2009

vladka, to je asi sen kazdej latkarky 😉 akurat na slovensku je velmi vela e-shopov, co sa tyka plienok. aspon mne sa zda, na taky maly trh.

vladkaz1
31. máj 2009

no tak to teda ano... no keby som sa dala nahovorit moj MM by uz ozaj zifarktoval 😀 ,ale ja by som aj isla do toho ale az po materskej ved uvidime chcela som si otvorit detsky sekac veci z anglicka dovezene...

emmka3
31. máj 2009

baby, by ste neverili, prvykrat sa mi podarilo naplnit celu pracku len plienkami a to po 2 dnoch 😲 vidiet, ze latkujeme aj v noci a dokonca som musela vytiahnut a 3 BL Organic vacsie cisla, lebo som malemu normalne nemala co dat na prdku ... inac, som prisla na to, ze nasmu malemu zatial nejak nesedia stihle plienocky, furt sa mi z nich precika, zato siroke BLky miluje, este ziada nehoda,a to uz bola aj naloz ...

sisa.b
31. máj 2009

vladka 😀 😀 😀

sisa.b
31. máj 2009

emmka, aj ja mam pocit, ze mam stale plny kos s plienkami 😝 ale to bude tym mnozstvom, ktore som si naskreckovala 😅

emmka3
31. máj 2009

ale ja ich mam teraz tak vela aj kvoli tomu, ze davam stvorce a tie menim po kazdom ciknuti, aby sa malemu doliecila ta prdka, tak aj preto sa mi tak nazbieralo ... ked bude normal rezim, tak zas budeme kazde 3 dni ...

matja
31. máj 2009

dorotka, na co je dobry kupel pre deti z lanolinu? Ja som si kupila asi vela lanolinu, tak nech ho nejako vyuzijem. 😅

baby, vy tu stale spominate vlniaciky len na noc. Pocas dna ich nedavate?

vladkaz1
31. máj 2009

ja sa velmi tesim na to ked budem mat uz po hromade vsetko .. baby pocujte a tie AIO BL akoze kedy maju dorazit? KEby dorazili uz tento mes. tak pockam ...na ne..
Za kolko my pride z plienky balik tak 2 tyzdne?

emmka3
31. máj 2009

inac, nam prisiel brutalny preplatok za teplo (platime velku zalohu, lebo nam to vypocitli podla 6clennej rodiny co byvala pred nami) a MM, ze si mam nieco pre seba kupit, a ja ze nove plienky 😵 a on, ze to nie je pre mna ale pre Jr., a ja mu na to, ze to je pre mna, lebo ja sa z nich vytesujem, malemu je jedno co ma na prdke (okrem hnusiek 😀) 😎