Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
2. jún 2009

vladka a ja dnes periem druhu pracku plienok - od soboty sa to akosi nazbieralo 😅 dokonca mi ani nevyslo, aby som k nim supla jej vecicky, tak tie pridu na rad zajtra. asi mam fakt tych plienok dost 😝

hasisihanulka
2. jún 2009

Sisa, dala si mi s tymi CT chrobaka do hlavy.... Strasne som sa namotala. Ako sa ti pozdavaju? Co sa tyka materialu, savosti a schnutia, daju sa prirovnat k niecomu, co uz mas (co ja viem, BG alebo IB)?

vladkaz1
2. jún 2009

Sisa a tie Kushies 2 v 1 nepoznas ?? celkom je pekna a dobra cena

sisa.b
2. jún 2009

hanulka, neviem ich porovnat. schnu dlhsie ako IB, lebo maju aj vsite jadro. akurat neviem, z coho je, tak neviem, kolko to mam susit, lebo cez ten vrchny material to nie je citit. tie vkladacky asi ako vkladacky do IB. akurat CT maju vnutri flis, ktory sa mi zozmolkoval - ako flis 😒 ale zvonku su krasne, z minkee materialu 🙂 asi by som ich mala viac prestudovat 😅

sisa.b
2. jún 2009

vladka nepoznam, nemam z kazdeho druhu plienku ☹

vladkaz1
2. jún 2009

moja nebud smutna pri 4 tom kupis 😉 no akurat som sa tam docitala ze je tam vacie riziko precikania koly gumkam preto je tam taka dobra cena ale podla mna aj tie SWB su jake ceny pola mna dost a precika sa bokom teda je to tam vlhke... takze to moze robit kazda plienka aj AIO

dudri
2. jún 2009

standu, Katka dobre znasa vsetky druhy typy plienky okrem bambusu... vcera BI extra bambus, moje vlasy hore... 😨

standu
2. jún 2009

no vravim dudri, ja som BL bambus a biobavlnu vyriesila flisom 🙂

hasisihanulka
2. jún 2009

Hm, tak teraz neviem.. Este si to necham prejst hlavou, ale vyzeraju kraaasne, fakt! Asi si to necham ako tip na darcek, ked sa niekto bude nukat hehe. A na tej origos australskej stranke maju sety s navlekmi Huggalugs, skoro som odpadla, ze aky tah 🙂

standu
2. jún 2009

hasisihanulka, aj ja jednu musim mat 😀

sissik
2. jún 2009

tak som prave pozerala discovery a vyrabali hnusky
kolko lepu sa plastu a sajrajtu tam ide, fuj 😖
popri tom som zehlila klasicke stvorce a bola som rada, ze som sa rozhodla pre latkovky.
pri druhom zacnem latkovat urcite skor, ale kym sa spamatam a zotavim, tak budu hnusky (zial hrozi mi sekcia, moj doki odporuca po prvej radsej druhy porod sekciou a navyse chcem otehotniet po roku, nechce sa mi cakat tie 2)

sisa.b
2. jún 2009

sissik, jedna nasa novembrovka teraz po sekcii rodila prirodzene a nevedela si vynachvalit 😉

tamka84
2. jún 2009

sissik aj ja mam malú sekciou a druhé tiež by som chcela po roku ale neviem či si trúfnem. Ale strašne chcem mať deti po sebe.
A tú CT musím mať aj ja. Mne sa páči ružová maskáčova (aj tá modrá inak) a ešte tá krásna biela s čiernymi bodkami 🙂 už sa neviem dočkať kedy pôjde mm na tú služobku. 😉

sissik
2. jún 2009

sisa ja to necham na dokiho. ak povie, ze sa bude dat normalne, tak skusim. ak sa do toho hrnut nebude, tak nebudem vymyslat ani ja.
ale latkovat budem 😎 aj ked nie hned, tak urcite akonahle sa spamatam. ci z normalneho alebo CS

o akych plienkach hovorite? hodte rovno link, nech to nemusim hladat. este musim poskladat plenuchy a chcem trochu popracovat na vlniacikoch. zuzka nespala cez obed a musela som sa jej venovat

dudri
2. jún 2009

sa bojim, seperacka obsahuje 100% polyester, mozno drazdi...
uvidim ked bodky vymiznu, potom dam seperacku aj sliz na pranie...

neviem najst ktore plienky CT

sisa.b
2. jún 2009

sissik, ty este nevies o CT? 😨 nech sa paci http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_... 😀

sisa.b
2. jún 2009

sissik, jasne 😉 ja by som to tiez nechala na doktora. hlavne, nech ste v poriadku

dudri
2. jún 2009

sisa, prazdna stranka

sisa.b
2. jún 2009

jak to? mne sa to normalne zobrazi 😕 no skus sa tam pohrabat 😉

sissik
2. jún 2009

no ta ritula je bohovska 😵
zeby som tak fotila v plienkach zuzku?

sissik
2. jún 2009

a tu zirafovu CT si tiez kupim 😀

dudri
2. jún 2009

sisa ako robis kopia webovu stranku.... http://..........................

sisa.b
2. jún 2009

ja ich mam v albume zatial bez modelky. ale poriesim aj nejake foto na nej 😉

sisa.b
2. jún 2009

dudri, normalne hore v tom okne skopirujem link

dudri
2. jún 2009

ako?

sisa.b
2. jún 2009

ked na to kliknem, tak sa mi oznaci modrou farbou a kliknem pravou myskou, dam kopirovat a sem kliknem zas pravou myskou a vyberiem vlozit

sisa.b
2. jún 2009

teda prilepit, nie vlozit 😝

dudri
2. jún 2009

kopirovat, potom dalej?

tamka84
2. jún 2009

dudri pozri na branakdetem.cz , sú hneď prvé nedzi AIO plienkami

sisa.b
2. jún 2009

dudri, kliknes sem do okienka a zas pravou mysou das prilepit