Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
3. jún 2009

standu, mala je rozkosna, ked jej utekaju tie ocka, ale deti byvaju zlomyselne, tak bude lepsie nosit okuliariky.

mne sa mala tak pokakala, teda mojmu drahemu a vobec si to nevsimol. sla som jej menit plienku asi po 20tich minutach a ona natlacene. ked som jej umyla ritku, tak ju ma vsade cervenu a drobne akoby pluzgieriky z tej stolice na nej 😢 tak teraz vetrame...

tie limitky ma tiez az tak neuchvatili, ale tu kravickovu som chcela ☹ no z australie ju objednavat nebudem 😒 a dalsiu CT si tiez odpustim.

standu
3. jún 2009

deti fakt vedia byt svojske...minule mi asi 5-6rocne dievcatko oznamilo, ze moja mala ma chore ocka a ona take babatko nechce ani nebude mat 😎 ach jaj.... 28.sep ideme na operaciu, lebo ta odchylka je velka

ale mimo temy som co 😵

ja uvazujem este o jednom hambaci na noc 😀 alebo IB?? alebo blueberry??? ach jaj

sisa.b
3. jún 2009

tak drzime malej sandre paste, aby vsetko dobre dopadlo

vladkaz1
3. jún 2009

😵 Standu kasli na to ved mala je nadherna ja som ti to uz povedala a vyzaruje z nej uplna krasa tak co si z niekoho robis hlavu!!!
Je pravda ze deti su svojske ,ale neboj sa vsetko bude ok ... 😵

vladkaz1
3. jún 2009

Sisa juj ☹ aj nasa mala ma okolo pupika a noziciek zas cervene bodky no mala vonku hnusku 😠

sisa.b
3. jún 2009

ona to ma presne podla toho, ako bola spinava od stolice ☹ neviem, co to kaka 😕

vladkaz1
3. jún 2009

hmm moze mat agresivnejsie hovienko .. a bola dlhsie v tom a takto sa to prejavilo ☹ musi davat MM pozor ...
No Lucka to ma presne ako je gumka na hnuskach ☹

luciabah
3. jún 2009

ahojte

tak standu, aj ja mimo temy ale mala sandra je nadherna, je to asi male certidlo, lebo to na tych fotkach vidiet, ze asi ani sekundu neposedi... a ja take deti milujem, ci ocko uteka alebo nie, je proste uuuuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaa 😀

sisa.b
3. jún 2009

umyli sme vodickou a vetrali asi pol hodinku. snad to bude lepsie 😔

vladkaz1
3. jún 2009

hmm aj ja som dala len 2X poskladany Stvorec na to pulky tak dufajme ze to prejde..
musim nasit na tie pulky aj na bok na pupik suchac lebo nam to zlieza spod bruska asi to bude robit kazda plienka krora nema cvok na boku ako SWB ta nam nezlieza nevadi ved to chvilocka prace nasit suchac.. len este nam nedorazili plienky tie bambino mio uz by sa aj zisli

standu
3. jún 2009

baby DAKUJEM 😀 😀 😀

sisa, uz prikrmujete, ze, to bude tym...agresivnejsie kaky su, sak vies 🙂 aj moja mava cervene az pluzgieriky ak si nevsimnem, ze kakala. ale na 99% to uz vidim 😉 ale na nocniku nechce ani za svet sediet. nema cas 😠

no vidis vladi mas rukolapny dokaz pre MM 😀

sisa.b
3. jún 2009

aj tato manduca je nadherna 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5832984

sisa.b
3. jún 2009

srry, to malo byt inde 😀

vladkaz1
3. jún 2009

NO mam ale teraz som pozerala aj eco hnusky len tak na von ... ked este nema tie plienky su to nappy tak nejako...

standu
3. jún 2009

vladi z "eko hnusiek" velmi chvalila bihan alany, tie zozenies v DMku, su biodegradabilne a bez chemie

sisa neva, fakt je krasna.........keby sa moja krasavica chcela nosit......... 😎 s druhym chcem nosit intenzivnejsie

neurologia
3. jún 2009

ahojte mam taku otazocku chcem latkovat stvorce+pul-ky (little lamb) chcem to objednat ale mamina ma odhovara ze dieta treba balit nasiroko...ortopedicke nohavicky ze nemam kupovat pulky tak som z toho blb teraz ako ste balili svoje deticky ?aby boli nasiroko?

standu
3. jún 2009

opytaj sa maminy ako teba balila nasiroko 🙂 ja som nelatkovala od zaciatku, ale balenie nasiroko som zaistovala klasickym stvorcom na tretiny plus postolky ale nemyslim, ze by to pulky vedeli urobit a navyse narozdiel od igelitovych postoliek su priedusne.
nuz ale je pravda, ze LL su asi najuzsie medzi nozickami. siroke su flexiwrap.
v inych krajinach sa nasiroko nebali 😎 ale nie, podla mna radsej prevencia. objednaj co chces a ked bude mamina nablizku, daj babu navrch postolky 😵
v takych BL bamboo by si zabezpecila siroke balenie na 100% 😉

sisa.b
3. jún 2009

neurologia, dievcata spominali, ze velmi dobre sa bali nasiroko so zavazovackami, napr. disana. das dve plienky a zavazovackou stiahnes a navrch das nieco nepremokave - pulky, vlniaciky
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=2&cln=6&gs...

vladkaz1
3. jún 2009

😉 pojdem mrknut do DM diki, no a stym balenim na siroko ja ked dam malej 2 stvorce na novsa a na to LL tak to ma dost siroke ale ja musim nasit na LL na bok este suchac lebo nam ten vrch zliela mala je uzucka v pase a ma velke pupo ked sa tost hybe je nonstop precikana v LL Pul.. takze tak

luciabah
3. jún 2009

vladkaz... my mame doma alany, ja s nimi nie som vobec spokojna, malinka bola chora a tak som jej davala jednorazovky na noc a tak som skusila alany / pred tym sme pouzivali babylove z dm/ a po tyzdni pluzgierik na zadocku a strasny ekzem na cikulke. takze sme spat pri latkovkach aj v noci a sice aj teraz zacina znovu soplit / ked nam idu zubky, soplime a straaaasne/ a zase bude mat agresivnu kaku s hlienikmi ale jednorazovky nedam. my sme vlastne alergicky na vsetky jednorazovky az na babylove z dm.

a balenie na siroko... podla mna to spravia aj BL, lebo miminko je mensie a plienocka este prenho trosku vacsia a tak tlaci nozicky od seba. LL su makucke, poddajnejsie ako BL. a este na noc sme davali popolino, zarucene siroke balenie

vladkaz1
3. jún 2009

no akurat som si citala prispevky a dost na ne nadavaju ☹

luciabah
3. jún 2009

standu... otazocka, co si dala ako vypln do vyplne do kocika? chcela by som si usit a aj do stolicky na papanie, tak prosim porad... vdaka
dobru noc

neurologia
3. jún 2009

dakujem za rady...a kolko by som potom mala nakupit tych zavazovaciek znacky disana? a ako dlho sa asi bali na siroko?

dudri
3. jún 2009

alana mne smrdi, tesco fialove volaco

dudri
3. jún 2009

dnes som ju balila BL bamboo so seperackou , je zatial v pohode...

vladkaz1
3. jún 2009

no super Duri uz sa vam to zlepsuje?
No ja potrebujem Pulky aby boli v kuse len natiahnut tak poradte bez suchacov len jak gatky... nasla som len BL

dudri
3. jún 2009

vladka,neviem poradit. nedavam PUL. jej nerobi dobre... v pase mala cervene bodky...hm BL fix
lepsie Tots Wraps aj imse soft

standu
3. jún 2009

no ake su alany netusim, len vravim, ze ich bihan chvalila....ale pocula som aj o babylove ze su dobre tak si vyber vladi.
ako dlho sa bali nasiroko??? tazko povedat cca do 4 mes ale ak treba aj dlhsie, to ti povie ortoped. tamka tusim, co sem pise ma balitdo roka, nemaju vyvinute jadierka (ak to nie si ty tami tak sorry)
no vidis dudri 😉 uvidis ako bude dalej
vladi natahovacky pulky su myslim aj popolini a natahovacky su aj vlna loviky 🙂 😀

vladkaz1
3. jún 2009

jaj zas mam chrobaka no uz mam ako taku predstavu a prax takze nemozu byt na suchac pulky no tie LL nam vobec nesedia nonstop su mokre jaj som smutna ja neviem co robim zle .. alebo co ,ale nic nam nesedi ... sak to neni ani normalne ☹

standu
3. jún 2009

aha tak tie popo vento su na patentky nie natahovacky 😒 tak uz o natahovackach viem len o tychto:

http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

no a tieto typy vlniakov:
http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

no fakt, su natahovacie pulky??? okrem BL

http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=79... tieto sa mi vidia lepsie ako uni a mohli by posluzit ako vrchne