Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
3. jún 2009

neviem vladi, ak pretekaju iste netesnia dobre. mate dobre cislo? mozno ozaj nesadol len strih

standu
3. jún 2009

imse mi este nepretiekli, maju take vsite po bokoch akoby "kridelka" jaj neviem to nazvat ako tie LL? maju take cosi?

tamka84
3. jún 2009

sisa, nepochopila som čo si písala o jednu stranu dozadu, že si dala von na slniečko schnúť plienky, ale len štvorce. Prečo? Môže látkovkám uškodiť slniečko? Lebo ja suším na dvore na slniečku, a dnes mi pri slnku a vetre vyschli všetky plienky za poobedie 😵 Aj bambusky.

standu
3. jún 2009

tami skor sa sisa boji, aby jejich nepokradli 😀

vladka a co take?:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5328493

bru noc

vladkaz1
3. jún 2009

nie asi ze su na prizemi aj ja som na samom spodnom Standu no ty sa cinis akurat som to kukala idem mrknut tvoj link ... mame vek.2 a ked zapnes ten stred na suchac cez seba tak to spod boku pod bruskom vylezie vies co mylsim alebo ti to odfotim a to nam robia aj tie BL pul .. a tesnia dobre

tamka84
3. jún 2009

aha... 😅 To ma nenapadlo 😀

vladkaz1
3. jún 2009

Tie LB su nadherne Standu..

vladkaz1
3. jún 2009

Tamka aspon myslim 😀 , inak vsetky som mrkla aj ja mame rovnaku logiku 😀 alebo len nadoha ?😅
Som cucala aj na popolinky... ja neviem ale najkrajsie su s tej merino vlny ale su drahe nevadi mozno ich kupim

sisa.b
3. jún 2009

tamka, tak je 😀 ja sa o ne bojim, lebo tu v dubnici je dost "spoluobcanov". akoze nechcem nikoho vopred obvinovat, ale bolo by mi luto, keby mi nieco zmizlo
a tusim plienky s pul vrstvou by sa moc na slniecku susit aj tak nemali

sisa.b
3. jún 2009

a navyse my nemame balkon, takze ich chcem susit vonku za barakom. su tam stlpiky, cize musim natiahnut snury, aby som ich mohla povesat 😒

vladkaz1
3. jún 2009

jaj ja mam hlavu jak melon.. najlepsie by bolo vyskusat pokupit po jednom a hotovo... mam vystarane co bude sediet nechat co nie vratit ale to je len v mojich predstavach 😀 zas som len ja hore ..
Sisa no aj ja kebyze vyvesim z okna tak ta kolonia sa na to hned vrhne tak vesiam na garnizu 😀 a necham otvorenu vetracku a kazdy cumakuje do okien .. no a co ... 😝 ale su skor suche .. hambac mam suchy od vecera do obeda a inak na susiaku sa susil 2 dni ale zasa zalezi ake je pocko...

tamka84
3. jún 2009

No ja ešte chvílu môžem sušiť vonku, ale onedlho sa sťahujeme od našich do paneláka, a tiež na prízemie bez balkona, takže asi som dosušila. 😅

vladkaz1
3. jún 2009

jezis no super tak sme uz 3 co tak byvaju ... ja som bola do teraz na 8 v 1 iz... no chruza a bez balkonu tak radsej som dole a mam 2X taky byt 😀 ale ten balkon by bodol 🙄

brinzulka
4. jún 2009

http://www.kellyscloset.com/Gro-Baby-One-Size-D...
pekne..skoda, ze u nas nie je taky vyber ☹

sissik
4. jún 2009

ahojte
aj my sme bez balkona a v podkrovnom byte. vonku nemam vobec kde susit a ak by aj bolo, tak by som nesusila, lebo blizko nas je ubytovna so spoluobcanmi a vo vedlajsom dome pivaren. takze by som ani nevedela, kto kedy co urval.
susim normalne vnutri na susiacku pod otvorenym oknom

vladkaz1
4. jún 2009

sisik a ty byvas pri IRISI? ale kde tam? no ja mam plienuchy skoro suche od vecera na garnize 😀

jankasz
4. jún 2009

Ahojte,ako tak citam vy ste uz rozbehnute v latkovani 🙂 ,chcela by som vas poprosit o radu...chcela by som si kupit svoju prvu vybavicku co sa tyka plienok lebo babo je na ceste a ja si neviem rady.nadchli ma plienky Baby lucy clasis a organic , ktore su aj cenovo prijatelne...ale vsade na forach citam,ze mamicky pouzivaju len popolino,imse vimse,atd....ale tie sa mi zdaju dost drahe...Je velky rozdiel medzi tymi Baby lucy a popolino? ktore su savejsie,alebo co by ste mi vedeli odporucit...dakujem Vam velmi pekne... 🙂

vladkaz1
4. jún 2009

jani baby ti urcite poradia ja nemam este extra skusenosti ,ale myslim si ze aj BabyLucy su dobre tie organic a hlavne tie Bamboo tie dost chvalia ale co sa tyka popoliny neviem ...

csikike
4. jún 2009

jankasz, ja som tiez len nedavno zacala, ale moj postreh je:
najrychlesie schnut
1. http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
2. http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
3. http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
4. tots flexi tot
5. babylucy organic
6. babylucy bamboo
tieto mam, v savosti zatial viem porovnat iba BL organic a bamboo, lebo ostatne mam iba oprate... a tie su v pohode, savost sa zvysuje pranim, este ich nemam ani 10x prane, takze som zvedava ci sa to zmeni

standu
4. jún 2009

jani z BL su najlepsie fakt bamboo popolinu mam onesize tencel a akoze stihly strih, savost..asi menej nez BL bamboo ale zasa je sirsia medzi nozickami takze na novoska zaisti siroke balenie

brinzulka uz som kukala ten syste, je super...a este sa mi velice paci LIO´s loviky....bomba

ja mam balkon na stvrtom takze spoluobcanov sa nebojim, ale v tomto pocasi mi je na dve veci.. 😠 vcera som zo zufalstva na susuiak zavesila fen a nechala parkrat prefukat ale som sa bala aby chudak nezhorel 😅 hambac este neni suchy ani popolina

vladkaz1
4. jún 2009

Standu na noc som dala doma usitu tu flisku a napchala som tam co som mala po ruke a mala do 8 rana sucha .. vobec neprecila tak spravi svoj ucel .. ale vcera som mrkla na MMB a spekulujem ci si nedam usit ten jeden hambac ma to aj pul vrstvu .. skusim jej napisat ale tie jedny tigrikove vrchne gatky ma velmi pekne co sije ... na cvocky... len ci budu aj take dobre ako pekne

standu
4. jún 2009

ved som ti vravela ze vyzera uzasne ta homemade...aj na tie site som kukala, ale radsej asi kupim bittku 😎

standu
4. jún 2009

hodila som fotky v okuliarikoch 😀

standu
4. jún 2009

furt daco zabudnem 😠 idem varit

vladkaz1
4. jún 2009

oki idem mrknut foto 😉

vladkaz1
4. jún 2009

jaj jaka je zlatunka 😀 😵 a preco ma jedno zalepene ... neviem nerozumiem sa ... ale neboj zvykne si jej pasuju a teraz uz su take pekne okuliare aj pre deticky .. ze to bude mat modny doplnok ked bude starsia 😉

standu
4. jún 2009

zalepene ma to, co viac pouziva, teda to, ktore ma prelepene viac skuli a tak ju to nuti pouzivat ho. dioptrie su vraj v jej veku bezne, neznamena to, ze bude noasit okuliare ked bude velka....aj ked s tym ratam, ja mam -6,5 dioptrie a MM ma astigmatizmus takze slepi sme jak patroni 😎

rychlo nech je to zoperovane nech mame pokoj..... no a prosimpekne to mli dva tak malicke ramy, aby jej sedeli takze vyber o nicom ale nechcelo sa mi behat po optikach.

no sosovica sa vari tak idem plnit svoju bojovu ulohu 😀 hladat eshop, kde by mali aj IB aj ten Miofresh

chcem skusit IB Lko ako jej bude sediet, lebo Mko ja na obvod este tak na rok dobra ale ma ju hlboko pod pupom

vladkaz1
4. jún 2009

😀 ok potom daj vediet ci si splnila bojovu ulohu 😀 sa musim smiat 🙂

standu
4. jún 2009

kurnik nesplnila. v ziadnom plienkovom shope mio nemaju 😠 neviem ci objednat IB z UK, ci co....a okrem toho srotujem hlavu hladanim vhodneho kocika na dovolenku teda golfaca ale aby mal celu rucku a polohovanie do lahu 😠 😠 😠 😠 nic nikdy nie je tak ako by som si predstavovala 😠

idem malej varit obed nejak dlho spi.................