Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
4. jún 2009

hmm... moja este len zaspala ... ja tiez kazdy den cumim co pokupit ste ma nakazili 😀 ... 😀

sisa.b
4. jún 2009

standu, na brane maju obe 😉 aj mio fresh, aj bittky, dokonca limitky budu mat v priebehu dvoch tyzdnov. dilema vyriesena 😎 😀

katka29
4. jún 2009

Standu, mala je krasnucka v okuliarikoch...inac ja som tiez nedavno kupovala golfac, nemohla som najst ziadny polohovaci, ale nakoniec som nasla Red Castle City Link a ten sa da aj polohovat, v cene bol aj nanoznik a plastenka, aj UV clona, da sa tam odmontovat zadna cast striesky a je tam len taka sietka, aby prefukovalo...ja mam male auto, a vojde sa tam v pohode a je aj ľahký, rozložím ho s malou na rukach...

Joj baby vy tu len hadzete linky na plienky...keby ich mal kto platit...ja na noc este davam hnusku, ale mala ju uz nechce...najviac sa jej pacia IB, tie si sama vybera, aku chce farbu...ale dnes mi ich aj super zakakosila...hruza...a pri tomto pocasi...neschne to nic...

vladkaz1
4. jún 2009

Standu no ved o tom som ti hovorila, ze tam ich ta pani sije a tigrovane su nadherne ja nad nimi uvazujem 😀 , si my napisala ze si darsej kupis uz neviem mrkni stranu do zadu... a ja som myslela pul site... 😅

katka29
4. jún 2009

baby, neviete ake su tie lacne plienky Kushies?
Tolko ich je, ze clovek si ani nevie vybrat...ja by som este nejake potrebovala, aby som nemusela tak casto prat, ale nechcem do toho vela investovat, kedze druhe mimco neplanujem a toto moje bude snad uz len rok cikat do pleny...

standu
4. jún 2009

ja viam vladi co si myslela, ja ostatnym davam link a pytam sa ci si uz niekto daval u nej robit 😉

aj vladka sa uz pytala na kushiesky......skuste sa opytat u ceskych latkarok

sisa j asom mio na brane nenasla 😒 musim lepsie poluskat

vladkaz1
4. jún 2009

katka aj ja som na ne uz pozerala ale odradilo ma to ze tam pod tym pisu .. je mozne castejsie precikanie... precitaj si to tam inak ako plienka je velmi pekna..
A mne teraz v hlave zasa zaplo a stale spekulujem nad tymi bamboo ,potrebujem odbornu pomoc ci to uz niekoho napadlo .... 😀
Takze ked kupim bamboo stvorec najvacsi rozmer a poskladam ho na novosa alebo na draka .. tak to splni ten isty ucel ako ked kupim bamboo plienku samozrejme to musim skladat a plienku len zapnem ,ale ked budem skladat tak bude mat viac vrstvovu bamboo plienku na draka dajme tomu ... trepem blbost alebo nie... no odbornicky 😀 poradte ... ci len spekulujem????

csikike
4. jún 2009

baby, ako riesite latkovky a deti v piesku? ide to vyprat? lebo v piesku sme este s latkovkami neboli iba s hnuskami a to mal piesok este aj medzi polkami... ci to nie je nieco ako pri plavkach, ze zostanu zrniecka v latke? 😅 😕

standu
4. jún 2009

no viacmenej mas pravdu vladi podla mna

katka pekny je ten citylink kurnik ale potrebujem madlo, mala sa ho rada drzi a radsej chcem spojenu rucku ale si mi dala chrobaka 🙂

katka29
4. jún 2009

Standu, v novinkach na brane je ten miofresh, tusim ze v nejakom piatom rade...pod navlekmi... 🙂

katka29
4. jún 2009

standu, to madlo aj mne chyba, ale uz si mala zvykla a drzi sa bokov, ale fakt ze toto bol asi jeden z mala co bol polohovatelny...a za tu cenu pri nom bolo aj dost doplnkov...zatial som spokojna...a mala tiez... 🙂

vladkaz1
4. jún 2009

ale sak madlo sa da dokupit 😉
som rada ze som zasa netrepla blbost .. ale chcem objednavku max. Do 60 euro lebo este pridu balicky tak preto spekulujem com spravit .. aby som sa zmestila a ked si zoberiem kolko dam za bamboo plienku je to smiesna suma .. ale kolko dam za stvorec bamboo najvacsi rozmer a bude este viac vrstvovy tak sa to oplati viacej .. moja herecka zacala prudom cikat a ked objednam este dalsie plienocky mozem stvorce bamboo vyuzit aj ako saciu vlozku poskladanu na viacej casti .. takze asi neuvazujem zle... nie???
Ale asi investujem do tych merino Pulkok ako si dala link Standu ...
A mala strajkuje zo serblom povie nie a hotovo .. hmm som to prechvalila ze pekne aj kaka donho a teraz ani za svet 😝 🙄

vladkaz1
4. jún 2009

tak tie PUL sa my pacia Bumies alebo flexivarp .. co sa my teda pozdava zapinanie aj farba, potom tie merino ale sak na buduci tyzden uz objednavam ... len cakam ci vycapia tie AIO BL a ked sa naseriem tak ich vobec nekupim ....

standu
4. jún 2009

vladi mne sa zasa "tocia" flexiwrapy 😉

vladkaz1
4. jún 2009

mne sa toci vsetko mojko 😀 😀
chcem si pozicat masinu a usit nieco aj s pul vrstvou .. len musim ten pul matros najprv zohnat ked sa nepodari neva ved mam poobjednavane dost a este objednam ale kedze som taka sikovna 😅 😀 😀 ale nie ...
tak chcem skusit aj nieco viacej posit .. len zohnat material .. velur urcite zozeniem ... a budem sit segra idu v piatok na dovolenku tak ju poprosim o masiinu a budem mat cas a klud sit ajstak sa nudim len upratujem ked je spatne pocko.. chcem nieco na sposob SWB na boku zapinanie ale nie na cvok ale cely bok az k brusku pojde na suchac ja potebujem mat spevneny ten bok aby to nezliezalo... nie ja Lucka ... a potom ukazem vysledok ako som dopadla ...
Inak tie bam. MIo som dnes zrusila lebo poslala foto a nakoniec som zistila co som nechcela .. takze som to zrusila budu za tie prachy ine plienky lepsie a hlavne take ake som presvedcena ze mam kupit 🙂

vladkaz1
4. jún 2009

jaj a este neviete kde sa da zohnat nejaky pul material .. Standu este ze vas mam lebo ja by som skrachovala na vsetkom co by som pokupila a nic platne... 😵 takze velke DIKI 😉

sisa.b
4. jún 2009

standu, v novinkach ho maju 😉

vladkaz1
4. jún 2009

Sisa co maju???

sisa.b
4. jún 2009

na brane ten mio fresh dezinfekciu 😉

standu
4. jún 2009

hej vidim asi si urobim objednavocku, zeby mi emmka nemusela ho vlacit baby idem cvicit papa

tamka84
4. jún 2009

ahojte baby, zas nestíham všetko prečítať čo ste tu písali. No proste na vás nemám s časom 😉

neurologia, standu dobre písala, že my musíme baliť naširoko do jedného roka, lenže je som malej nakúpila látkovky ked mala 5mes. a tak používame tie, neriešim balenie naširoko, lebo som to porovnala, že ked dám hnusku, látkovku a ortopedické, je to taký istý efekt ako tie širšie látkovky + vrchné nohavičky. Vyvaruj sa úzkym strihom a máš to vyriešené.

baby, objednávala som kikko štvorce a zabudla som na snapy sponu, nemáte niekto jednu na predaj? alebo neidete niečo objednať, že by ste mi objednali??? prosíííím.

vladkaz1
4. jún 2009

tamka ja budem objednavat na buduci tyzden tak ak ti to nesuri tak ti objednam.. 😉

tamka84
4. jún 2009

vladi, ešte som chcela, že tie BL naťahovacie pulky sú podľa mňa dobré. Na prvý pohľad vyzerajú dosť šmejďácky, ale mne sa páčia lepšie ako tie na suchý zips, lebo super tesnia okolo nožičiek

vladkaz1
4. jún 2009

😀 no super tak si ulahcila Vladke nerozhodnej nakup 😀 diki no mala sa stale precikava som s toho na nervy ... lebo stale periem aj oblecko este viacej nez do teraz a to miniem 6kilo prachu za mes.. tak kolko budem kupovat teraz??? Moja mama ma 6 kilo na pol roka.. ☹
tak daj vediet ci budes chcet alebo nie .. mozno ti ponukne niekto hned 🙂 .. jaj som nazhavena na sitie ... len nemam stroj .. inak by som uz ficala... mala sa hra MM isiel nieco vybavit a ja sa nudim ..nemozem cely den len upratovat .. jaj tak ma pali ze by som nieco skusila 😖

tamka84
4. jún 2009

ok vladi, ak niekto zatial neponúkne, že by mal doma nazvyš tak potom stačí na bud. týž.

objednávala som z plienočky.sk a pani mi napísala že utorok mi odišiel balík. A ešte ho stále nemám. Nemal mi už prísť dnes?! 😕

vladkaz1
4. jún 2009

😕 no ja neviem ale ved posta drzi aj 2 tyz. tak pockaj ... ale aj mna by to sralo ako sa poznam ..
Na foto mas super uces a ja sa idem dat uplne na kratko len dlhu ofcu do predu si necham .. sa tesim budem jak vagabund ha 😀

tamka84
4. jún 2009

doteraz som objednavala zo stranky latkoveplienky a tam ked mi napísala mail že mi posiela balík, na druhý deň som ho mala. Ale ona asi posielala prvou triedou a táto nie. ☹

krátke vlasy sú super vec, len niekedy viac roboty ako s dlhými. ale to už som od temy.

vladkaz1
4. jún 2009

nevadi sak nemozeme len blabotat o plienkach 😀 no ja chcem este kratsie nez ty na boku a jednu stranu dlhu a vzadu s masinkou vyholene .. to je co? terza mam mikado v zadu podholene a ide to na nervy len fukam vlasy mas pravdu..
No uvidis ak nie tak sa chod informovat co a ako ?? A preco ti to neposlala 1 tr. ked inokedy ti to tak posiela... 😕

tamka84
4. jún 2009

aj ja mávam jednu stranu úplne nakrátko a potom mi hovoria že som ako panker. Ked sa im nelúbi nech sa nekukajú, no nie 😵
Lebo to teraz z inej stránky mi posielajú. S tejto objednávam prvý raz.

vladkaz1
4. jún 2009

aha... no mas to pekne aj mne kazdy hovori ze jak chlapcisko .. ale ja sa tak sportovo aj obliekam ..