Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
5. jún 2009

babulky..oprala som plenuchy...tak sa vytesujem...farebne su na balkone 😉 biele a vkladacky doma na susiaku..
ulozit..pockat na babatko a uz aj pisem, co a ako...
Dakujem za rady cez IP...IB zelena...s tots bots zltou...BG zelenou a kikko fareb.plenuchami sa vyprali uplne v pohode..nic nikam nepustilo. 😉

standu
5. jún 2009

brinzulka mne nic nicovate este nepofarbilo 🙂

mima3
5. jún 2009

Ahojte latkarky, čítam vás tu už nejaký čas, je tu toho veľa popísaného a snažila som sa čo najviac zachytiť. tak si pomaly chystam vybavu pre nasho drobca. rozhodla som sa pre latkovky.. chcem vas poprosit o rady. zatial mam objednane nasledovne:

Plienky:
2 x BL Bamboo – XS-S,
BL Organic – XS-S,
BL Color – XS-S,
Tots Bots – tvarovaná na suchý zips – Organic, veľ. 1,
BL Classic – jednoveľkostná S-M-L,
BL Organic – jednoveľkostná S-M-L,
Imse Vimse – AIO na suchý zips, veľ. S
MMT – AIO na suchý zips, jednoveľkostná,
Fuzzi Bunz Perfect Size, kapsová na cvoky, veľ. M,
BlueBerry, kapsová na suchý zips, jednoveľkostná,
3 ks BL štvorcová Bamboo vkladačka.
Vrchné nohavičky:
BL Fix, veľ. S,
Tots Bots, veľ. 1,
ImseVimse Fox, veľ. S.

+ mám tie klasické štvorce, čo voľakedy ešte naše maminy používali – asi tak 30 ks.

Čo hovoríte na túto výbavu a čo by som mala ešte na začiatok dokúpiť? Budem rada za každý typ. A ešte by som sa chcela spýtať ako by som mohla využiť tie klasické štvorce.. teda či do nich niečo a na to napr. niektoré vrchné nohavičky?? dá sa tak??? veľmi pekne ďakujem za všetky rady.

standu
5. jún 2009

mala by som vyhradu k imse aio- nemam ju moc rada, radsej by som odporucala Bumgeniusku a je onesize, Fuzzi nepoznam.
vrchne gatky ok, mozno nieco ine namiesto BL-viacere kocky hovoria, ze su aj lepsie ale TB aj IV mozem len odporucat.
k stvorcom ....sklad na novoska a do toho supnes tie BL stvorce a mas alebo nejake vkladacky navrch gatuse a na doma super.
na novoska by som vzala aj par viacvrstvovych a zavazovaciek (tie mozes dat samostatne, alebo na stvorec zozeny na tretiny, alebo na viacvrstvovku a mas siroke balenie) plus par snapi sponiek

sisa tu par stranok dozadu hodila link foto jednej kocky "novosklad s viacvrstvovou a snapkou", velmi sa mi to pozdavalo.

no a nejake separacky, aj ked prazenicku nepusti az tak asi len flis, ale niektorym detom nerobi dobre, tak treba vyskusat. mojej robi zle mokro 🙂

no a kazdemu odporucam na noc bum huggera 😀 😀
ale na novoska hadam este nie. nekupuj prilis vela, babatko casti pisa kaka takze bude prebalovat hodne casto a uvidis, ze ked ti plienky dojdu tak budes casto siahat po obyc stvorcoch

vladkaz1
5. jún 2009

aj ja odporucam hambaca asi este kupim ... mala za celu noc do rana do 10 sucha neprecikana tak kupim 1 alebo 2....

mima3
5. jún 2009

standu - ďakujem veľmi pekne, si mi pomohla. separacky mam tiez objednane a este nejake doobjednam. ake viacvrstvovky a zavazovacie by si mi odporucila? ak sa da tak aj link. snapku kupim.. a tiez si chcem este kupit Bum huggera a bum genius - ale tie nemali na tych strankach, z ktorych som zatial objednavala, tak preto este nie su v uvedenej vybave 😉

standu
5. jún 2009

viacvrstvove myslim ze baby pisali, ze su takmer rovnakej kvality vsetky znacky...sisa ti pomoze v tomto iste, myslim ze chvalila SWB ale nie som si ista, takze napis jej IP sisa kde si???

a zavazovacky, disany, hemp hour
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

vidis vladi 🙂 ako si sa bala flisu 😉 aj my sme mali na noc, vydrzala do rana v pohode. ako vlastne? ekzem neni?

mima a este odporucam kupit zlcove mydlo, ale maju aj v Dmke je vynikajuce na flaky organickeho povodu no a moje oblubene loviky 😀 😀 (vlnene vrchne gatky) ale to radsej az ked budete tuhe kaky mat 😉

sissik
5. jún 2009

tak posta si dava nacas a balik doruci az ten 4 den, hnusaci. neviem, co by sa stalo, keby ho dorucili skor

sissik
5. jún 2009

mima odporucam flecove separacky, mozes urobit z deky z tensieho flecu.kojenci kakaju takmer do kazdej plienky a papierova separacka to vobec nezadrzi
a flecova je uplne super
keby si zohnala mikroflece, tak by bol lepsipi, ako deka

musim sa ist hrat, zuzka mi tu bucha po pc

standu
5. jún 2009

mima ja tiez chvalim flis...kupila som normalne v metrazi, nastrihala a hotovo. a papierove separacky robia mokro zadocku hadam viac, ako plienka sama o sebe.

sisa.b
5. jún 2009

tu som 🙂 ten link na novoska je tu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a mne sa to tiez velmi pozdava. lepsie ako sa motat s novoskladom.
z viacvrstvovych plienok mam len kikko a swb a tie swb sa mi zatial pozdavaju viac, lebo su makksie. ale mozno sa to casom zrovna a mozno je to tym, ze su na rozdiel od kikko nebielene. fakt teraz neviem posudit.

inak som sa rozhodla, ze predam nase Mkove IB aj s nahradnymi vkladackami 😎

standu
5. jún 2009

vymenim za SWB 😀 😀 😀

sisa.b
5. jún 2009

standu 😀 ja chcem prikupit IB, ale vacsie, lebo mam pocit, ze nam lepsie sedia. inak prave pozeram, ze mi prisli 29.aprila 😕 to sme ich dlho nemali 😅

mima3
5. jún 2009

diky baby, ste zlate.. a kolko tych vv plienok by som mala kupit a kolko tych zavazovacich?

mima3
5. jún 2009

a tie flisove separacky sa nedaju kupit rovno v plienkovom shope?

vladkaz1
5. jún 2009

standu super po exeme ani stopa len ked dame hnusku tasa akolko noziciek a na pupiku bodky cervene a zlievaju sa po celom pase.... takze aj ked mam vsetko mokre tak davam len stvorec a pulky ..
Nad tymi hambacmi uvazujem od Eli su nove ze?? ako si snimi spokojna len to uz budem mat 4 ked ich kupim a vraveli ste ze neni dobre mat vela rovnakych plienok ale 2 mam na patentky a 2 by boli na suchac ... asjtak patentky zapinam este som sponkou ..
este varim nemam moc casu ..
Sisa ten sklad je super .. ja tiez kolko krat zlozim len ako sa mi hodi ... a je to kolko krat lepsie ako na draka .. ale videla som peknu taku ako celenku a dava sa to na vrch plienocky na brusko ked zlozis len stvorec .. ako ked si das celenku len ti to pridrzi plienocku aby nezliezala .. celkom dobry napad a tiez sa to lanolinuje... len moja je taka akrobatka ze aj to by zliezlo asi...
Prisla som na to ze super na garnizi schnu plienky vecer som dala prat kedze inu moznost nemam a mam malo plienok zavesila na vesiaky na garnizi nechala som prievan a zas je vsetko suche tak pekne mozeme ranko pokracovat s plienockami ...
jaj nech uz nahodia tu AIO Bl lebo sa nastvem a objednam aj tak nechce sa mi uz cakat .. a plienky potrebujem ...

standu
5. jún 2009

sisa sak ja by som chcela este jednu bittku ale neviem, ci jej Lko nebude velke...ci kupit MKo ci co....ach jaj

kolko chces 🙂 ja by som brala tak 5ks vv a 3 zavazovacky, uvidis, ako sa skamaratis ako sadnu....potom dokupis

standu
5. jún 2009

pocuj sisa ale to ti nie je zly napad s tymi bitti. ako pocitam zo 20 plienok by to vychadzalo, nenazbierali by sme sa? sissikeste chce, ja by som vzala za taku cenu 2-3, ty tiez, nie?

mima3
5. jún 2009

standu, dik. a tie loviky, co pises, to je aka znacka? a od kedy ma babo uz tuhsie kako?

mima3
5. jún 2009

sisa - dik za ten link, ulozim si to, aby som to potom nemusela hladat 😉 lebo este si to celkom neviem predstavit, kedze budem mat prve babo, tak tu len nasavam vase skusenosti, nech som potom neni totalne tupa 😀

sisa.b
5. jún 2009

mima, akurat na tej fotke mala mamicka vv vo velkosti 2 😉 tie nase 1ky by na to nestacili.

standu
5. jún 2009

loveybums, vlniaky su rozne druhy, ktore sa lisia hrubkou, zapinanim. babo kaka tuhsie po zavedeni prikrmov, cca od 6 mes

http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...
tu ich najdes....neodporucali ich baby od novoska, lebo ak pretecie plienka....no kto by ich vecne pral a lanolinoval

inak su super na noc, priedusnost 100% 😉

mima3
5. jún 2009

standu - takze az od 6 m., tak to este nebudem kupovat.. potom pridem znova po radu 🙂

a co hovorite na tieto separacne plienky?: http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

siska - a tie vv SWB plienky by som si mala akej veľkosti kupit, oplati sa mi to c. 1?

sisa.b
5. jún 2009

mima, tie separacky vyzeraju byt v pohode, akurat rovnaku sluzbu ti urobi nastrihany flis z metraze. ja, ak by som mala kupit, tak jedine aj so sacou vrstvou, inak sa mi to zda zbytocne.

ja mam vv iba 1ka a Ska, lebo rozmer 30x40 je uplne idealny do kapsovych plienok. skladam pozdlzne podla presitia a sedia super do kazdej kapsy. ja si idem este prikupit, len neviem, ktore 😅

mima3
5. jún 2009

sisa - spravne som pochopila, ze tieto su vlastne len separacne, cize nemaju saciu vrstvu? a teda su aj take, ktore by mi spravili dve sluzby naraz? teda aj separacne, aj so sacou vrstvou? ak ano, ktore su to?
vv - ok, tak aj ja kupim tie mensie, dik moc.

lenka138
5. jún 2009

ahojte nemáte náhodou nejaké info o BL AIO, lebo som písala na p. Pilku otázku, ale zatiaľ mi neodpovedal, asi má toho veľa

už sa mi to zdá dlho, každý deň čakám, že sa už konečne dozviem cenu a budem ich môcť objednať

sisa.b
5. jún 2009

mima, myslim, ze taketo nieco by to malo byt http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...
je tam aj bambus aj flis

mima3
5. jún 2009

sisa - dakujem velmi pekne.. uz v tom mam trosku jasnejsie. kupim si par aj tych flisovych separaciek, ak nezozeniem deku a aj dve tie vkladacie plienky a uvidim, co nam bude viac vyhovovat, aby som zbytocne nekupovala dopredu nieco, co nam potom nesadne.

daju sa niekde vidiet tie BL AIO plienky?

vladkaz1
5. jún 2009

ano daje nawww,plienka.sk asi cakame vsetky 😀