Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lilly
8. jún 2009

nsoci, ja som im nepisala, nahadzala som to do kosika, tam hned ponukalo vybrat krajinu, dala som teda SLovakia, potom to tam vypisalo este European union Zone 5, postovne hned nahodilo 4,95, odpocitalo to aj tie dane, nahodilo potom dan na shipping 0,74 a bolo.. ved vyskusaj tak 😕 vyplnila som adresu, udaje, potom udaje z karty, zaplatila a objednavka vybavena, zaplatena..
vladka, tam pisu, ze vacsie su 18 L, no ked ich das do kosika, tak rata len 9.. som tam mala najprv L-ko, no som zistila, ze bude zrejme velke, tak som vzala M

lilly
8. jún 2009

teraz, ked som tam skusila dat M do kosika, tak uz pisu, ze je out of stock.. takze uz len vacsie maju... no ost..atny system cien ostal ten isty.. takze nechapem, ako prisli na to, ze postovne ma byt 30 libier 😕

katka29
8. jún 2009

Lily, aj ja som vcera porovnavala ceny a na tom made in water mi to vyratalo ako tebe...tiez tych 4,95...dole to preratava aj informativne v eurach...tak nevie, co to popisali... 😒
v ziadnom e shope z UK nedavaju take velke postovne, ako napisali nsoci...ja som objednavala z nappyparadise a tam dalo tiez len taku malu sumu...
nepomylili si slovensko s niecim inym?

lilly
8. jún 2009

no je dost mozne, ze si to nejak pomylili a netusia, ze Slovakia je v EU.. no ja by som sa riadila tym kosikom, nie mailom.. no asi maju obmedzene zasoby, tak by ste sa mali poponahlat a objednat to cim skor.. M-ko som zrejme uchmatla posledne 😅

standu
8. jún 2009

ak ide niektoo objednavat tak si prosim vlniaky na suchac velkost 2apol dakujem 😀 😵

brinzulka
8. jún 2009

babulky..neobjednavali ste niekto z teeheebaby BG....ked mali tyzden latkovych plienok?
Bo my sme mali dostat..ale dostali sme len kangasky...s tym, ze uz neboli BG..a mali sme na ne tri tyzdne cakat..a niet toho..Idem na postu..trosku sa vyhadat..lebo z utorka nemame doma dobierku..a mam cislo balika...a odporucenie..ze ak do troch dni nebude u nas...Tak tam treba zajst, nech hladaju...a na plienocky sa tiez opytam...ak nebudu-tak zasa piseme do UK....Len, ze ci niekto nahodou necakate ako my.

standu
8. jún 2009

pisala si im, ci doposlali?

brinzulka
8. jún 2009

este okolo 12steho maja...ze musime pockat tri tyzdne, kym im dojdu BG...bo ruzove chlapcom moc nieeeee...tie mali ako jedine..ked ratam, ze potom 2tyzdne este postou..tak uz by to aj malo dorazit...a kde nic..tu nic...Standu 😀 inak dufam, ze ta otazka bola mne 😀 ...preto idem na postu...bo z martinusu pposlali dobierku uz utorok...a ked tam budem..poprosim ich nech pohladaju i toto..a ak nebude...mm pise vecer do UK...ci poslali a ak hej tak kedy...
Len ze ci tu nie je niekto..komu mali doposlat BG..lebo neboli a este nema

standu
8. jún 2009

jasne ze tebe....myslela som, ci si im v poslednej dobe nepisala, ci na teba nezabudli cojaviem....ci ti to doposlali.
myslim, ze uz nikto nemal podobny problem...hejopytaj na poste a ak nic, tak im napis

brinzulka
8. jún 2009

zbalim fidlatka, brucho, maleho a hajde tam 😉

vladkaz1
8. jún 2009

no teda inak nahanat sa este s bruskom no to potesi... 🙄

katka29
8. jún 2009

brinzulka...ja cakam s nappyparadise balik, chcela som objednavat aj teehee, ale nakoniec som to nechala tak...ale ja nasej poste neverim...posielal som jednej holke lehatko fisher price a zmizlo, aj balik od kamosky s DE mi zmizol...hruza.. ☹

vladkaz1
8. jún 2009

no teda ja ked posielam tak 1 triedou a doporucene za 1 den to mas doma a 1.70 postovne ma nezrujnuje 😉

standu
8. jún 2009

tak vladka, tak 😉 istota je gulomet 😎

sissik
8. jún 2009

akoze som magor z lanolinovej kury
je tam napisane, ze rozpustit v horucej vode, otom nechat vychladnut.
mam to zaliat vriacou vodou alebo len horucou? akou horucou? to tam nemozu napisat stupne?

vladkaz1
8. jún 2009

no ved prave ja som sa uz poucila, tak som raz prisla o nadherne saty sa stratili a este som musela vratit 10 euro plus som prisla o postovne .. no radsej to poslem 1 triedou a som spokojna ja aj kupujuca 😀

lilly
8. jún 2009

no 1. trieda neznamena kvalitejsie sluzby a iste dorucenie.. len to, ze to ma druha strana dostat na druhy den.. to uz skor to poistit.. no zase doporuceny list sa vraj poistit neda, len balik.. no take zvlastne sluzby teda... 😒

standu
8. jún 2009

sissik kuru rozrabam kustikom vriacej vody, nech sa rozpusti a potom dolievam studenu/vlaznu na izb teplotu

standu
8. jún 2009

mne zatial prva trieda vzdy dosla. ak chcem mat nieco sicher, tak doporucene. mam doklad, ze som to poslala. ano bohuzial sa da poistit iba balik. fakt zaujimave sluzby ponuka nasa posta 😠

sissik
8. jún 2009

najistejsi je kurier
a donesu az domov, predtym este zavolaju, ze idu. no ziadne vyhrady.
a ked budem objednavat IB limitovanu ediciu, tak si radsej priplatim toho kuriera.
navyse u nas na poste je total bezbarierovy pristup k balikovemu oddeleniu - schod, 2 dvere, ktore sa otvaraju do tej istej uzkej chodbicky a potom asi 9 schodov, celkom strmych. ale dnes tam zase nabehnem s kocikom a asi si otvorim hubu, kedy mienia urobit bezbarierovy pristup aj k balikovemu oddeleniu. hlavne, ze zacali zateplovat postu.
mozno tam byva nejaka riaditelka v sluzobnom byte? 😕

sissik
8. jún 2009

standu diky
tak som to aj zarabala, len som dala moc tej horucej vody, studena nestacila ochladit, tak cakam

standu
8. jún 2009

sissik, u nas v meste su tri posty.....ta hlavna, kde su baliky ...........asi 15 schodov, kocik tam nemas kde odparkovat, druha v meste osem schodov, kocik necham vonku, ale bojim kedy mi ho kto slohne a malu tam samu nenecham a tretiu mam tak pol hodiny cesty, ok ta je bez schodov 🙂 😉 takze ak na postu, tak s m,anzelom

mala po mne skace pa

vladkaz1
8. jún 2009

Sisik no mas pravdu s nasou postou aj u nas su 3 dokonca 4 posty ale balikove len 1dno 😝 a prestne ako pise Sisik no ja sa tam vzdy rozculujem este ze uz mam maly lahky kocik ze ho nadvihnem az hore...

macocha
8. jún 2009

Ja som posielala 1 ks plienky 1. triedou ako doporučený list, stalo 1,13 eur a na druhy den to mala... a sa mi zdá, že sa dalo aj poistiť.

Vladka keď treba, tak za obálku zaplatím, aj tak mi to vychádza lacnejšie ako tých 3,20. 🙂

lenka138
8. jún 2009

ahojte, prosím vás neviete mi poradiť, čím by sa dala nahradiť snappi sponka? Niečím domáckym? Lebo len kvôli tomu sa mi nechce platiť poštovné 100 korún

brinzulka
8. jún 2009

neskusala som, len mudrujem...take srandy, co sa davali na bandazovane koncatiny, aby drzal obvaz? Lebo snapi mas vlastne.."zubky" co sa zadru do plienocky...keby si si take zohnala..mozno prisila silnu gumu..a je...Ale vazne len mudrujem..

lenka138
8. jún 2009

vďaka, to by mohlo byť, aj som nad tým rozmýšľala, len som si presne nevedela predstaviť ako je tá spona riešená 😉

ludka77
8. jún 2009

dievčatá dajú sa separačné vložky kúpiť aj v nejakej drogérii alebo v lekárni či iba cez net??

lenka138
8. jún 2009

ludka ja som ich u nás kúpila v detskom obchode, ale sú tu asi 4 a iba 1 ich mal
keď som sa na to pýtala v jedných zdravotníckych potrebách, tak nemala ani tušenie o čom hovorím 😨

ludka77
8. jún 2009

No tak keď ich nemali vo Zvolene tak tu u nás môžem akurát snívať. Handlová je taká väčšia dedina