Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
9. jún 2009

v 3 tom albume mate foto musim ist idem poslat z banky prachy za plienky paaaa a idem na stretko mamiciek dufam ze sa ma nik nezlakne 😕

weronique1
9. jún 2009

ahojte,
chcela by som sa vas opytat, ake mate skusenosti s farebnymi kikko stvorcami - mne sa hrozne zrazili a uz je z nich iba obdlznik, do ktoreho sa mi babo dost zle bali. stretli ste sa s tym niektora? alebo sa pokazili iba mne?

lilly
9. jún 2009

vladka, zaujimavy uces 🙂 no ja by som sa na take daco nahovorit nedala, prilis extravagantne 🙂 ale pasuje ti to 😉
ozaj, ty preco hambaca obliekas naopak? 😕 to ruzove, teda flis ma ist k ritke a biela handrovita cast von 😅
weroni, mne sa kikko stvorce tiez tak zrazili, no kedze ich pouzivam len zlozene na osminy, tak mi to nevadi.. na novoska som tiez skladala par obdlznikovych plienok ako novosklad, no nevadilo mi to, aspon na chrbatiku nemala potom hrubu vrstvu..

standu
9. jún 2009

vladka super!!!! 😉 moj styl....MM by asi umrel od stastia, keby som tak prisla 😀 mam inspiraciu na jesen 😎

mima3
9. jún 2009

vladka - super uces, ide ti, fakt a vobec nevyzeras na 40..

no tak ja sa zacinam k vam pridruzovat - vcera mi prisiel balicek z plienky a dnes z babykindu.. vyzera to fakt super. este si doobjednam tie plienky co ste mi poradili a snad budem mat na zaciatok vystarane. potom vam sem este hodim zoznam, nech mi to odsuhlasite 😉

standu
9. jún 2009

ok mimka 🙂

sisa.b
9. jún 2009

weron, nam sa tiez zrazila ta plienka, ale mne to absolutne neva, lebo ju pouzivame hlavne do kocika 🙂 este som si objednala dalsie

standu
9. jún 2009

mne sa zobdlznikovateli IV....myslim, ze to robia vsetky, aj sociky mam obdlzniky

katka29
9. jún 2009

mima3, za kolko dni ti dosiel balik z babykindu? teraz tam mali nejake special offers, tak som si nieco objednala...a neviem za kolko dni sa mozem aj aj tesit... 🙂 🙂

Ja som dnes otestovala BG a som s nimi velmi spokojna, konecne nemame vlhke bodynko, ako obcas po IB... 🙂

standu
9. jún 2009

BG su v prvom rade sirsie ako IB a maju gumicky okolo noziciek a podla mna to robi vela.... nam minule pretiekla IB vrchom 😀

sisa ako? mozem sa tesit? 😀

brinzulka
9. jún 2009

chcem pochvalit latkoveplienky...v piatok zaplatene a dnes nas cakali na poste 😉 😉

tamka84
9. jún 2009

ludka, ešte som neobjednala, večer budem posielať.

sisa, aj ja som ju mala v košíku ale vymenila som za hambáča..ale možno vymením za BI bamboo extra, takú už aj tak mám doma.
a tie návleky sú super, Mne minule poslali z latkovýchplienok.sk, lebo mi poslala chybnú faktúru a poslala som jej viac penazí ako som mala, tak či mi nemôže poslať návleky 🙂

Vladka, účes máš super, len na môj vkus troška dlhééééé 😎 😀

mizu24
9. jún 2009

Ahojte. Som tu nová a z tých výrazov a skratiek mám hlavu ako melón. Potrebovala by som poradiť, čo by som potrebovala na začiatok. Bábo čakáme v septembri a vôbec neviem, čo si mám objednať. Známa veľmi chválila Poppolini One size a na brane ich majú dosť lacné. A tiež neviem koľko by som všetkého potrebovala. Koľko obyčajných látkových. Chcela som Kikko, ale keď ste písali, že sa zrazili, tak neviem. A tiež aké PULky a separačné vložky a neviem čo ešte. Ďakujem vopred za rady.

lilly
9. jún 2009

mizu, skus si precitat od str. 82 tejto diskusie par stran, tam sa vela radilo novym latkarkam.. potom pouvazuj o nejakej vybavicke, alebo ked budes mat nejake nejasnosti, tak prid zas na koniec a poradime 😉

standu
9. jún 2009

to bude najlepsie.... 😉 vyber, napis co chces a potom sa lepsie hovori co ano a co radsej nie 😝

vladkaz1
9. jún 2009

Ahojte no aj ja som to chcela kradsie ale nechala som sa nahovorit na dlhu stranu tu lavu.. nevadi som spokojna aj melir je fajn este to troska dorastie a bude to super ... hlavne na leto aspon sa mi nebude potit hlava..
Ano davam ako kedy na opak hambac 😀 uz som to pisala 😀

standu
9. jún 2009

vladka opakujem super!!!!! 😵

vladkaz1
9. jún 2009

dakujem si zlata 😵 no ked som isla na stretko kazdy namna pozeral fakt este som sa tak obliekla ako vojak 😀 prsia von no co vam poviem 😀 som zvedava na reakciu mojho MM lebo dnes sme sa povadili smeril s dvermi a isiel do prace ... dufam ze ho to prejde ale bola to jeho vina isiel si robit kavu este ju nemal zaliatu ja som sa vykecavala s kamosku a mala zjedla nesku kavu a 3X grcala a on mi vynadal ze sa vykecavam s p... a ze nedavam na malu pozor taky krik som urobila no chapete aj som spatno povedala az ma to mrzi ale moj MM si uz asi sedi na mozgu alebo co... 😠

standu
9. jún 2009

moja...chudacik...uz jej je lepsie? posielam epusku, moja uz je v risi snov 😉

vladkaz1
9. jún 2009

no lepsie v podstate to vsetko dala von a aj bananik no ale neva ale ved ja som za to nemohla on si ju robil ...mal si dat pozor to ozaj mam chodit za ritu doma kazdemu?? no nemam slov dnes..dakuejeme moja este nie 😔

ludka77
9. jún 2009

tamka tak na mňa nezabudni. 😀

tamka84
9. jún 2009

ludka už mám tvoje vlniačiky v košíku, čakám na vladku, lebo spomínala že niečo chce, tak aby sa namna nenahnevala.

vladkaz1
9. jún 2009

tamka nechcem nic som si to rozmyslela dakujem ti za ochotu zoberem asi tiez merino z Uk ale este neviem .. prepac ze som zdrzovala tvoju objednavku .. velmi ma to mrzi .. 😉

tamka84
9. jún 2009

ok vladi. tak to idem poslať 😉

sissik
9. jún 2009

tak plenuchy ususene, ale zle je.
nevojdu sa mi do suflika 😀 myslim, ze chyba bude v sufliku. a to su este ks v prani a 1 hambaca ma teraz na sebe.
a kam vopcham vkladacky, to netusim 😅

vcera som dala na noc BG, ebo ine nebolo a hnusku som nechcela dat. rano uplne v pohode.
pridala som foto IB pepermint, ladia so satockami. ale s nimi bude ladit aj IB baby pink, jade a BG zinnia. sibe mi? 😕

dudri
9. jún 2009

najviac mam rada BG organic, vv SWB,
este chcela by som este kupit SWB organic-9vrstiev
IB sio pretiekla 😒 , asi po 2h, (boli sme vonku)
rozmyslela som, ze si nekupim hambac...

vladkaz1
9. jún 2009

ja som chcela s brany skusit tie kusies ale jak sa to pise ale kaslem na to radsej kupim tie AIO ozaj este nenabehli?

labutka
9. jún 2009

vladi, ja by som tiez objednala nejake BL, mozem?

vladkaz1
9. jún 2009

ano mozes prosimta 😉 este mi nik nenapisal co chce asi cakate na tie AIO ok pohoda dufam ze mi potom pri konecnom zratavani pomozete ked to tu vycapim .,... Lucka je nejaka chora ... neviem ☹

tamka84
9. jún 2009

neposlala som objednávku na branu, lebo sa nedá zvoliť možnosť zo slovenska, že osobný odber. Iba možnosť príplatku 200Kč na expresnú dopravu 😠 😠 tak ma nahnevali...skúsim tam zajtra zavolať, že či im nie je jedno ked pošlem objednávku a prídem si to vyzdvihnúť, alebo napíšem manželovi čo má kúpiť a on to tam pôjde kúpiť. Len preto som to chcela takto, aby mali všetko skladom keď už sa tam bude trepať....