Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
9. jún 2009

standu, jasne 😉 este som mala fofry, lebo sme boli na plavani, ale stihli sme to. a prvou triedou, tak by si sa mala tesit rychlo 🙂

macocha
9. jún 2009

Dudri aj nám IB preteká po 2 hod, a to aj s froté vkladačkou navyše...
A keď sme pri vkladačkách: som si porovnávala BL bambusový štvorec 30 x 30 (a) s froté obdĺžnikmi 30 x 40 zo starého uteráku (b) a starej osušky (c). Výsledok?

Maximálna nasiakavosť..............a) 65 ml b) 78 ml c) 97 ml
Vyžmýkaná plienka zadržiava.... .a) 41 ml b) 41 ml c) 47 ml
Hmotnosť suchej plienky..........a) 36 g b) 34 g c) 48 g

😕
Je fakt, že bamboo štvorec bol fungl nový, tak možno sa po tých 10tich praniach zlepší. Ale do ďalších už neinvestujem, lebo starých froté uterákov mám vyše hlavy...

vladkaz1
9. jún 2009

macocha to fakt nnejako to nechapem tak potom nejasu dobre tie bamboo 😔 ?

sisa.b
9. jún 2009

ja si myslim, ze stary uterak ci osuska nasaje lepsie prave preto, ze uz su x-krat oprate 😉 je velky rozdiel medzi bambusovymi stvorcami, ktore som si objednala pred styrmi mesiacmi a medzi tymi, co mi prisli pred mesiacom 😉

vrn
10. jún 2009

Ahojte, mali by ste niekto zaujem o inserty? Mam ich privela a zbytocne mi stoja v komode kde zaberaju miesto.... chcela by som predat 3x z mikrovlakna male (tusim novorodenecke) a 3x little lamb bamboo night booster....... na cene by sme sa dohodli, orientacne po 1E + postovne

vrn
10. jún 2009

ak mate zaujem piste na IP, aby som to tu neprehliadla 😎

vrn
10. jún 2009

este som zabudla, su vsetky vyprate ale nepouzivane............

standu
10. jún 2009

jaaaj tak sa teesiim aj nejake vecicky som malej objednala z MMB tak sa duplom teesiiim

vrn...nechodis 🙂 ako si spokojna s tymi z UK? na blueberry mam stale zalusk 😉

vrn
10. jún 2009

Standu, chodim tak 2-3x tyzdenne kuknut co nove ale malo pisem ......
BG super, to som mala uz odskusane, aj Blueberry su perfektne, este nepretiekli, a manzelovi sa paci prijemny material zvonka 😀
Len mi s plienkami prisli aj inserty a ja som este objednala tie little lamb takze ich mam teraz tolko ze nevyuzivam ani polovicu 😨 tak predavam

nsoci
10. jún 2009

Baby nemate niekto doma Pastelu HD? Je pravda, ze ta mensia nevydrzi az po 12kg?

http://www.branakdetem.cz/haipa-daipa-pastelka.htm

Dak.

ludka77
10. jún 2009

tamka tak to som z nich sklamaná.

lilly
10. jún 2009

nsoci, ja mam pastelku, no uz davno som ju nepouzivala, skor na mensie babo, na noc s vypchatim, mala som s nou siroke balenie zabezpecene..
podla mna by mala vydrzat aj do 12 kg, ona je taka prisposobiva.. preco by nemala?

nsoci
10. jún 2009

Hm neviem niekde som to citala.... je dost na siroko? Ja som prave dufala, ze bude uzsia medzi nozickami... 😖

topzuzana
10. jún 2009

nsoci,
ja mam tiez jednu, pouzivam ju, ale len na prichytenie nieco savejsieho. pastelka ma podla mna uzasny tvar, len je vyrobena zo zleho materialu. staci jedno cikanie a je uplne mokra.teda pri mojom 13 mesacnom (11,5kg). Sestrin 4 mesacny ju tak rychlo neprecika.

lilly
10. jún 2009

no uz som ju davno na malej nemala, takze teraz ked je vacsia, tak jej bude urcite uzsia.. ja mam rada uzke plienky, preto som prepadla hlavne itti bittkam, takze pouzivam cez den na 90% tie a na noc vacsie.. ale mozem vyskusat malej nahodit pastelku, ako to vyzera teraz na nej.. prave strasne tlaci do plienky, tak ju prebalim za chvilu 😀

mima3
10. jún 2009

katka29 - balicek z babykindu mi prisiel presne za tyzden, min. utorok som objednavala a tento utorok mi ho priniesol kurier.

brinzulka
10. jún 2009

teeheebaby...az tento tyzden...od tyzdna latkovych plienok mali vyrabovane..dostanu BG od dodavatela ...a poslu 😉

standu
10. jún 2009

takze si im pisala...aspon vies, ze co ako 😉

brinzulka
10. jún 2009

kym porodim..snad to dorazi..len ma mrzi, ze je tam plenucha pre sestranku a ta by ju mohla pouzivat...hlavne nech to pride...Oj a z latkovych plienok bol v baliku aj maly darcek...som tesivko 😵 😵 😵 😵

lilly
10. jún 2009

nsoci, pridala som fotky herecky v HD pastelke a aj vo vlniakoch SWB na nej.. 🙂 celkom sa to da 😵

labutka
10. jún 2009

aj ja som pridala IB na gulke. 🙂 na všetkých plienkových má také vypleštené oči a rozhodené ruky. 😀

lilly
10. jún 2009

jeej zlaty je, pekna IB, taku mame aj my.. 😵 a tie jeho vyplestene kukadla 😀 😀 😀 tiez je taky chudy slizik, ale strasne zlaty.. a aj v satke mu to pristane 🙂

sisa.b
10. jún 2009

lilly, teda tie swb vlniaciky vyzeraju uzasne 😨
ja som dala na noc loviky, ale ako som predpokladala, okolo noziciek nam pretiekli. no nic tragicke, nedostalo sa to ani po plachtu 🙂 len ci nam tie sunocky do nich dorastu 😕

sisa.b
10. jún 2009

holky, a ja musim pochvalit p. pilku, pulky uz mam doma, platila som ich tusim v piatok, dokonca ani postovne odo mna nechcel 🙂

vladkaz1
10. jún 2009

ahojte konecne som kupila lanolin idem zarabat mala spi ... jaj da som ulietana chcela som kupit tasku na kocik v teskaci maju akciu na kapa tasky ale nemala ucho ... no tak som sa na to vykaslala ..
MM sa mi dnes ospravedlnil a uz vecer ma pochvalil ze mam super uces a ze som kocka .. tak spon nieco ..
idem najst ako sa zaraba ten lanolin viem ze ste to zu uz pisali tisic krat ... no a uz sa neviem dockat tej nasej objednavky ... chybaju mi plienky zajtra budem mat uz masinu tak pojdes sit nieco aj s pul vrctvou no musim dnes pozhanat suchace a nieco pul ... ale radsej by som bola nejaky dobry matros na sacie vlozky no pojdem sa popozerat po meste ...
este som nieco chcela ale neviem co ... Tamka mrzi ma ze ta objednavka sa nedalla zrealizovat no dufam ze to nejako dohodnes moja
Lili naozaj su super tie vlniaciky ja uvazujem ze si ustrikujem ale nie trenirkove ale tvar ako plienka a nasijem suchace mohlo by to byt dobre? nieco podobne ako maju na brane na tie snurky .. lebo malu strasne reze ten otvor na nozky ... a ja nebudem vediet strikovat taky otvor neviem ako sa to tam nadpaja ...
myslite ze vlnu zozeniem aj v niekde v obchode?

sissik
10. jún 2009

ahojte
tak konecne vyschli vlniaky. ale blbo som ukoncila jednu nozicku a usli mi 2 ocka, tak to musim opravit. a hned potom ich vyskusam. po tom lanolinovani su akokeby mastne a dost z nich lanolin citit. a preplachla som ich v octovej vode, ako na kure kazali. dufam, ze jej na nozkach nic neurobia

baby na vasich babetka vyzeraju tie IB ake velke 😉 ja velkost M zapinam zuzke na druhy patent od konca

a BL tusim zmenili material. sa mi zda iny ako ten, co prisiel pred par tyzdnami

standu
10. jún 2009

sissik my Mka zapiname na jednu volnu v strede 😀

no nedala som jej loviky na noc, na hambaca L sa mi v pohode zmestili flexiwrapy velk 1 😀 no a ekzem neni....takze ju tie loviky asi nejak kusu skrabu alebo co.........lilly tie SWB fakt vyzeraju super zacinam ned nimi vazne uvazovat kedze maju (ako by som to....) take "hladke" okraje, uzasne vyzeraju kurnik..idem kuknut kde ich maju najlepsie by bolo, keby som ich mohla kupit rovno a blueberry 😀 a uz fakt NIC 😀 lilly kde si ich kupovala, tu, ci z UK?

labutka maly je uzasny 😉 ...aku ma pusinu krasnu, fesak bude 😎 no ja cakam kazdou chvilou postarku s IB 😀

baby ako je mozne, ze ja na svojej kure nic o octe nemam?????? nevadi, ked ich neplacham v nom?? netecu, nesmrdia....

vladi mna moj tajne se.e uz treti den, co vkuse daco oslavuju....ale relativne decentne...ale aj tak! berem to ze ma kramy 😀 idem sa mu "pomstit" chystam sa atakovat odchody s handrami a topankami 😵 kocka si, to teda mal pravdu 😎 Lucka ako?

sissik
10. jún 2009

standu kazdy vyrobca ma asi svoje navody. ja som brala kuru z brany vyrobca IV

vladkaz1
10. jún 2009

😅 Lucinka dobre len je umrnkana, ked vam napisem kedy isla spat ... vcera no vlastne dnes .. o 01.30 rano 😕 este si zapla telku a ja spala som myslela ze ma porazi ,ked este dala hlas na ovladaci 😅
To vracanie uz nebolo, ale moj ma sere uz dlho ale dufam ze po vcerajsku uz si vstupil do svedomia apon na chvilku lebo bol nejaky vasnivy 😀 nebudem pisat detaliky 😀 😀
A mala co??? uz nieco vybavujete ohladom operacie alebo ma to este cas ..?
No pocuj nakup vela a dobre !!! aj ja pojdem 😀

standu
10. jún 2009

ja ma kuru ulrich 😕

no to je des ja som na nervy ked nahodou mala este o pol 9 nespi(vecer) 😀 a teraz spi furtkom uz od 10.00!!! neviem co sa deje 😅 no ako sa poznam nekupim nic alebo doma zistim, ze sa mi to vlastne nepaci 🙄
na operaciu ideme 28.sep. a podla mna su jej tie okulare bud nahovno, alebo nie dobre lebo pozera ponad ne ako daka profesorka 😀