• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
ano flis je len na pocit sucha emoticon niektorym detom nerobi dobre, treba vyskusat.
10. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa na noc osvedcila SWB jednovelkostna organic velour, je to priblizne taka velkost jak BL Bambuska, ale SWB mi nasaje viac, a aj vydrzi skoro celu noc. teda, prebalujem okolo osmej-deviatej vecer, a potom okolo stvrtej rano. ale to mam vycitky, ze adam je 6 hodin v jednej plienke. inak dam kludne aj 8 za den, neviem si predstavit ze by som dala menej nez 6. fuj, to je jaky hnus. vlozky alebo tampony si menime aj kazde 3 hodiny, ale plienky netreba??? fuuuj. tot moj nazor.
10. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja prebalujem asi 6x denne...aj to mame polosuche plienky zvacsa emoticon ja som poskulovala po tej velurke....ale my musime byt vo flise a na noc obzvlast
10. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, takze radsej skusit tu deku z ikei, ta je lacna emoticon
a uz lendotaz to aj niecim podsivate, ci len rozstrihate a hotovo? na ake velke kusky asi?
10. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiez na noc SWB organic velurky jednovelkostne 2ks, tie mam na noc najradsej + tam dopchavam jednu BL bambusovu vkladacku.. standu, ved aj do nej by si vedela supnut kus flisu emoticon
10. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale mne sa moc dobre nezdaju swb mam 1 co ja viem asi musim kupit tie bamboo vozky
10. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by som ju tym flisom musela vystlat komplet. mne na noc vyhovuje najviac MMTplus bamboo vkladacka alebo hambac(nedovypchavam) sem tam BL bamboo vystlana flisom.....naco davat tolke prachy za nieco, co treba vylepsovat??
10. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnes mala premieru maskacova CT. vydrzala v poho 3h prechadzku
na noc som dala hamburgera, dovypchala bambusom a dala som vlniaky.
ale kedze tato zobral fotak na sluzobku, tak som hodila len take provizorne foto z mobilu

mikrofleece som v tt nezohnala a z jedneho obchodu, kde nakupujem a su tam zlate tetusky, svk dodavatelia o tom nepoculi.
10. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz davam na vsetky plienky na vrch flis. a manzel ho este obcas chyti, ked prebaluje, a hovori, to je fakt peklo, ze jake sucho ten flis urobi. emoticon no hovorim, flis je ZAZRAK! emoticon
10. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labutka a kupovala si origos separacky ci si rozstrihalla deku?
10. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozstrihala som deku, z kauflandu za 5 euro. emoticon

vladka, ako je to s tou objednavkou z plienka.sk?
10. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako nahle nabehnu Aio BL tak objednavam treba mi napisat do IP co chcete ja to sem vsetko napsiem zratame to a objednam ak sa zmestime nad 120 eur postovne zadara ,preposlanie ma bude stat podlaSP sadzobnika asi 1 euro ak sa nezmestime podelime sa o postovne alebo sa dohoneme ako sa to oplati... suhlasie napiste aj svoj nazor emoticon nezalezi len na mne emoticon
10. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suhlasite to som chcela napisat mala mi tu zas tuka
10. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som s tym OK, stale menej 1 euro ako 3,30 emoticon
10. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tiez sa planujem venovat latkovaniu a v metrazi som pozerala ponuku flisu, mali, ale na kazdom bola napisana teplota na pranie 30 alebo 40 stupnov... myslite, ze mozem aj tak taky flis prat na 60-tke? Plienky by asi nestacilo prat na 40-tke.... viete poradit? Vdaka
10. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som dnes nabrala odvahu a testujem na klarke na noc konopnu ellas house...tak som zvedava, co ma caka emoticon
10. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som spokojna na noc s ellas hause mala sa mi neprecika .. emoticon
10. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka tak dufam, ze aj u nas bude dobre...klarka v noci uz ani vela nepiska...no ale ako kedy...

myslis, ze by som sa potom mohla pridat k vasej objednavke z plienky?
10. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat som skusala vlniaciky su nejake mastne .. ale pred tym sa mi ani nezdalo .. co teraz ? nevadi to ? nebude sa na ne vsetko lepit?
10. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem uz spat, dobru suchu neprecikanu nocku vsetkym emoticon
10. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne ze ano emoticon emoticon ty si zo Senca ?????emoticon , jaaaj uz sa chodite kupat? ja by som isla hned emoticon super ved si kusok od nas emoticon
10. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka hej sme v senci...ale kupat sa este nechodime...ja som este sestonedielka a klarka si este vystaci aj s bazenikom...ale uz sa chystam ist kupit permanentky a tesim sa na teplucko, vodu a kofolu emoticon
10. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeziiiis ja som si ani nevsimla ze uz ste na svete!!!! no teeeda s celeho srdca gratulujem k Magdalenke emoticon , no co som zaspala alebo co,?? ja ze si este tehu ... emoticon emoticon
10. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka diky emoticon
10. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon nemas za co.. a ako sa citis?? aj latkujete od zaciatku? Apon je vidiet ako citam emoticon
10. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misulda periem metrazovy flis aj na 60 zatial drzi emoticon
10. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladka latkujeme odkedy sme doma z porodnice, ale kedze iba doplnam arzenal, mame aj jednorazovky...
10. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu a v metrazi si kupila hruby alebo ten tensi fleece?
mne sa deka z ikei velmi zmolkuje a nepaci sa mi, ako jej to robi odtlacky na zadocku.
asi budem nutena objednat fleecove saparacky z netu

sirinka blahozelam a obdivujem ta s latkovanim od zaciatku emoticon
10. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super .. ja mam asi stastie mne sa mala pokadila len 2X do plienky latkove inak do serbla ale teraz nechce ani za boha ale vzdy to hodi do hnusky vonku ma setri moja pekna tesim sa na plienky nech uz nemusim tu hnusobu davat teda hnusku
10. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekto ma loveybums crepe-ako vyzera? hrube???
mame loveybums jersey, ale chcela by som kupit este jeden,
Neviem ake mam vyberat- crepe alebo jersey?
alebo nic!!!!
10. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš