Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mamutka
11. jún 2009

nsoci, sa mi to neotvara, dost tu riesite vlniaciky, tiez chcem take co nie su moc objemne.....
chystam objednavku, som to nejak prehnala, musim skresat 😀

standu
11. jún 2009

nsoci daj lepsi link....my asi fakt vlniaky EE ale mna este jedny skusit laka 😀

nsoci krasne fotky, maly je super 😉 inak mame podobny osud...aj ja som otehotnela po statniciach...a mala sa nam narodila 20.2 😀 😀 😀

sissik
11. jún 2009

tie vlniaky ad malicka az po nocnik vyzeraju dobre. dalsia inspiracia na pletenie 😉
vyzeram, akokeby som po veceroch nemala co robit, ked strikujem, ze? 😀

vladkaz1
11. jún 2009

😀 sisik ja prave sijem 😉

standu
11. jún 2009

no vladka potom chcem vytvory vidiet 😉 prave premyslam ze jeden "hambac mozem dat babke usit...nemate daky strih???

vladkaz1
11. jún 2009

moja ja som obkreslovala podla hambaca a zda sa mi to nejake dlhe.. mam peknu deku mala je na jednej foto s nou taka macikova a uplne jemnucka flisova tak uvazujem ze z nej ... ale neviem ci to neni skoda 😀
kocky tu tusim pisali kde su strihy.. neviem moja ale bolo to urcite tu 😉

sissik
11. jún 2009

standu a das na ten sity hambac konopnu latku?
mne sa inak tie hambace velmi pacia. aj ked po 2 oprani sa fleece trochu zmolkuje, ale to sa zmolkuje aj na separackach
teraz mame velkost L a ak bude rast tak rychlo, ako dosial, tak budem musiet kupit alebo usit vacsie. kupu uz manzel nerozchodi, tak asi budem sit. uteraky saxan v ikei su velmi pekne. a zatial sa stale aj makke.

zuzz
11. jún 2009

sissik - cim su tie uteraky take specialne? nestaci hocaky frote 100%bavlna?

standu
11. jún 2009

mame dake stare uteraky, flis mam este ten biely z metraze...pride stara mam za dva tyzdne kopnem ju do toho 😉 lenze ked ona bez strihu neeeevieee....(nechce) tak jej to budem musiet vystrihnut sama. ja som fakt nikdy nic nesila (okrem rucne) netusim ako sa tam prisivaju tie gumicky.....hm??
netusim, kde by som konope nabrala 😀 prave aj mne sa hambac velmi lubi tak podla neho daco skusime...dam uterak, a tu vkladacku dam dvojmo, nam to bude stacit 😵 no a stare aj budu dobre save..
tie strihy som nasla, ale sa mi moc nepacia...ale navod tam je dam jej to precitat (obavam sa, ze to budem musiet dat aj vytlacit 😀 😀 😀 )

standu
11. jún 2009

dik zuzz ten navod som nasla

vladkaz1
11. jún 2009

inak budete sa smiat ale moj tato nosi z elektrarne on tam robi v jaslovkych B. take handry na zem makucke, ale pride mi to total ako ten hambac 😀 vazne to tam fasuju a pocorovali domov hahaha..

zuzz
11. jún 2009

aj nejaky lepsi ako tieto? lebo ja tiez planujem neskor nieco usit, ale este som sa neodhodlala.

vladkaz1
11. jún 2009

neboj sa toho ale najprv skusaj strihat nieco lacne ja som tak znicila straaasne drahy uterak 😀 .. nieje to az take jednoduche ako som si spociatku myslela hlavne zasit tu jednu stranu ktoru pretacam potom aby to zasite nebolo vidiet ..

standu
11. jún 2009

nie, len tento 😉 no uvidime potom dam vysledok do plena 😵

vladkaz1
11. jún 2009

standu ja som nepochopila 😅

standu
11. jún 2009

ze iny strih som nenasla len ten, co dala zuzz 😵

standu
11. jún 2009

nasla so nieco zaujimave.......zeby takto mali vyzerat tie BL AIO?????? 😵 🤐

http://www.lilinappy.com/couches-lavables/couch...

sissik
11. jún 2009

zuzz oni su specialne cenou 😉 jeden uterak 50x100 stoji necele 2 eur 😉
a 70x140 stoji necele 4 eur

zuzz
11. jún 2009

vladka 😀 😀 😀 aj ja som chvilku pozerala, ze komu to patrilo.

standu
11. jún 2009

tak sorrac 😀

standu
11. jún 2009

ale to si sa pytala, ci nie??

zuzz
11. jún 2009

sissik, ale inak su obycajne? lebo ja som v senci v sekaci nasla kopec dobrych uterakov za 40.- 50,- korun. tak to si mozem na skusobne sitie kupit aj tie, nie?

sissik
11. jún 2009

zuzz su z obycajnej bavlny frote. ja by som radsej sila plienku z noveho za 60sk ako z pouzivaneho. ale to som ja, nemusim sekace 😉

zuzz
11. jún 2009

to je predsa fuk, ked to vyperiem/vyvarim, je to ciste. navyse tie, co som tam videla, boli super hrube a pritom makkucke, aj ked uz boli pouzivane, tak sa aspon nemusim bat, ze nejako zvlast zdrsneju dalsim pouzivanim. ale to som zas ja, sekacovy maniak 😎

sissik
11. jún 2009

zuzz hlavne, ze ty budes spokojna 😉

brinzulka
11. jún 2009

zuzz...kde si to kupovala? bo tu su sekace +outlety spolu v jednom obchode...ci to nemas aj fungl nove

sisa.b
11. jún 2009

baby, slusne navody najdete aj tu http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html

brinzulka
11. jún 2009

to budu tie BL AIO 😉 ..mne sa pred casom podarilo hodit Vam sem link...na plienke boli vtedy este tie pleny..som si precitala stitok a hodila do goolgu..a o dva dni sa na plienke po nich zlahla zem a nedalo sa "lupovat"

sisa.b
11. jún 2009

ja som tu moju sila podla navodu ottobre, akurat som ju zosivala zvnutra, lebo vonkajsie zositie by vyzeralo divno bez overlocku