Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
12. jún 2009

ja mam vlniaciky doma vyrobene od CRysmile mrkni do albumu alebo nasis mi do ip ja nechapem preco su nam male som si myslela ze budu dobre .. ono ich pretiahnem ale ked dam stvorec do nich tak ich uz nenatiahnem nad ritulu ☹ som smutna nic sa mi nedari..

lilly
12. jún 2009

ale baby nebojte, deti rastu najrychlejsie do pol roka, potom to uz bude tak pozvolna.. uz budu jest aj zeleninku a kadejake ine veci, nie take kaloricke ako je mliecko /ked ich teda nenakrmite hambacmi 😀/, budu sa viac pohybovat a nebudu tak rychlo priberat.. moja lillus mala ako 3,5 mesacna 7100g a ako 6 mesacna 7800 😉

jankasz
12. jún 2009

vladka a odkial objednavas? z brany alebo plienky.sk? a kolko ti chyba do 120 eur.

vladkaz1
12. jún 2009

objednavam z plienky, no chyba nam vela musela by som to spocitat kolko objednavok poslali kocky, ale boli v tom aj aio takze neviem ,ked nepridu tak to bude este menej ja uz AIo brat nebudem lebo sa mi vobec na tej foto nepacia som si myslela ze budu pevnejsie a z ineho materialu ako su na obrazku nechcem robit unahleny zaver len kebyze som vedela ze to takto dopadne uz som mohla mat stvorce a plienky doma a nemusim tolko cakat a doma exeprimentovat s tym malom co mam.. ☹

dudri
12. jún 2009

skoda BL aio nebude, no som cakala... 😝 nic
tak objednam si ine aio. potrebujem 2ks
dnes som kupila merino, asi budem lanolinovat 3x ako sissik 😉

lilly
12. jún 2009

dudri, krasnu dcerku mas 😵 a plienocky na nej su tiez krasne 😵
ake merino si kupila?

matja
12. jún 2009

baby, tak ste ma zase namotali na LB one. Manzel mi sice uz parkrat naznacil, ze plienok mame dost, ale ked som mu ukazala cenu na MMB a na madeinwater, tak sa ma opytal, ze kolko ich zoberiem 😀

no a zistila som, ze moj drobec neznasa kakat do hnusky 😀
vzdy zaranky ocakavam riadnu prazenickovu nadielku a ked ideme skoro rano k doktorovi, tak nechcem, aby mi to hodil do latkovky, aby som s tym nemala ostaru niekde na prebalovacom pulte v cakarni, lebo ja to musim totiz hned v rukach preprat. Ale pravidlom je, ze hnuska ostane iba precurana. Tak to bolo aj dnes, isli sme rano na krv, tak som mu dala jednu z poslednych hnusiek, co mame doma a on do nej ani len nefrcol. Dala som latkovku a o par minut bolo nalozene 😅 😀

tamka84
12. jún 2009

Čaute baby, akosi nestíham sem písať, vždy prebehnem iba čo píšete.
Vladka, ked sa k tomu už konečne dnes dostanem, napíšem ti ip, chcela by som štvorce na vkladanie, možno sa niečo nazbiera, keď nie tak sa potom dohodneme. Tak daj termín dokedy ti majú baby napísať že či chcú niečo a na tie AIO teda nečakaj. Aby sa to netiahlo zase mesiac tá objednávka. Aj aj ked nebude za 120 eur, bude to lacnejšie ked sa rozdelíme s poštovným.

No iné som chcela. Trocha od témy, no dnes ma tak zarazila jedna mamička, som sa s ňou stretla a má 4mes. chlapčeka, a je dosť veliky. Že má 8 kíl, moja má na pomaly 7 mes. 7 kíl cca. a pýtam sa jej že či ho už prikrmuje zeleninkou a tak...a ona že mu malý zje celý pribináčik a tiež mu dáva parené buchty a segedínsky guláš...že niekedy ho napína ked mu to dáva, ale že musí sa naučit na chute... 😨 pozerala som na ňu ako puk. to moja papá len zeleninku. No viem že je to každého vlastná vec ale 4mesačnému decku dáva také jedlo??????

dudri
12. jún 2009

zistila som stolica v jednorazovke-cerveny konecnik 🙄
latkovky nic-super.. 🙂 .

ilijanka
12. jún 2009

tamka, som da "pobavila", že segedínsky a buchty, a potom bude mať dieťa vysoký tlak, všetky možné alergie a obličky v čudu, ale hlavne, že si zvykne na chute, aj moja svokra mi raz povedala, Miško mal sotva pol roka, že jej syn- teda môj muž už v tom veku jedol kapustu aj fazuľu, že čo mu nedoprajem 😀 😀 😝

lilly
12. jún 2009

matja, super taktika na manzela.. 😀 😀 😀 no ale to sa proste musi kupit, za taku smiesnu cenu
ja to mam s malou podobne, ale s nocnikom.. bude mi na nom sediet aj pol hodinu, hrat sa, pozerat na telku, blabotat a nepusti nic.. a ked ju polozim lezat na podlozku, tak do 2 minut pusti prud ciky.. a to je zakazdym 😖
bkm fungovalo do 3 mesiacov a potom nic..

dudri
12. jún 2009

dodnes Katka papa normalne zeleninovu polievocku,kuracinu alebo morcaciu polievocku, ovocny prikrm, jogurt,piskoty... bez soli...

nejake extra...
po roku dame trochu osolit...

vidim mate deticky vela kila,

Katka mala 5.mes. 6720g
8.mes 8160g

vladkaz1
12. jún 2009

😖 no teda segedin??? ja mam kamosku co davala malemu v 4 mes. parky no ja som len cumela a vzdy som jej dohovarala a ona ze co sme jedli ked sme boli male vsetko noooo ale ja by som malej nedala fuuj aj MM zakazujem parky on bol tak isto ziveny od svojem matere .. ble 😝
Oki cakam len na macochu ,lebo isli prec v stredu sa vratia poprosila ma ci pockam, tak do stredy uzatvarme tie objednavky a chcem to uz objednat lebo som nervozna ze este nic nemam a cakam na tie posrate AIo a ked ich zbadam tak som sklamana no mozem ich kaslat lepsie budu tie LB one co som objednala 🙂

vladkaz1
12. jún 2009

takze je nas zatial 7 po par kusoch .. tak uvidime 🙂 do stredy baby ok?

crysmile
12. jún 2009

tamka takych "mudrych" mamiciek este postretas.. ja stale musim bojovat aj so "starou" skolou, ktora uz po roku pcha čokoladu a podobne veci (lizatka, piskoty posypane cukrom).. ja malej este stale nesolim, nechuti jej to osolene a tiez necukrim, ved aj tak zje najviac iba z ovocia a to je sladke..

vladi, teda mi zapis tu zltu organic..

vladkaz1
12. jún 2009

tak predsa chces ? oki

crysmile
12. jún 2009

vladi hej, chcem tu velurku vyskusat..
ale uz mam objednane dve IB.. uz s tym budem mat ale pokoj, len este dve aio.. je to jednoduchsie, ked niekam idem, aby som ich mala na cely den, takto ich budem mat 6 kapsoviek a aio..

jankasz
12. jún 2009

citam,ze sa vam pacia LB one,ja som ich kupila za 440,cisto nove,su fakt krasne jemnucke,skoda do nich cikat 🙂 😎 ,mam velkost 2 a 3,ale neviem ake su save,ale paci sa mi,ze jedna vlozka je vo vnutri napevno a druha sa da vytiahnut...len dufam,ze ta velkost 2 bude dobra novorodencovi lebo sa mi zdaju kratke,ale ved uvidim,zobrala som si zatial len po jednom kuse...ale ked som videla kolko stoja v zahranici,tak dalsie kusy sa fakt neoplatia kupovat u nas...

matja
12. jún 2009

janka, ale veď veľkosť 2 je od 8 do 16 kg. Myslíš, že je to prehnané a vhodné skôr pre menšie deti? Lebo ja by som to chcela do tých 16 kg.
a vďaka za tvoj názor, utvrdila som sa v tom, že ich potrebujeme.

vladkaz1
12. jún 2009

no jasne ze neoplatia ja ich budem mat az neskor lebo kamoska dojde 27 jula tak mi ich prinesie ja som zobrala velkost 3 teda XL dufam ze nam budu dobre ty ich uz mas?? fakt su dobruske makucke???

sirinka
12. jún 2009

baby a myslite ze tie BL AIO vobec niekedy zacne predavat 😠

jankasz
12. jún 2009

no neviem,mne sa to zda asi preto male lebo moj prvy syn mal 4,65kg a merial 53cm, ked sa narodil 😀 a druhy vyzera to tak,ze pod 4 kila nepojde,ale uvidim ked sa narodi a potom budem mudrejsia...mozno sa mi to zda preto mensie,ked su tam 2 tie vlozky,je to take hrubsie,ved uvidite ked vam pridu,nechcem tu mudrovat 😀 ...ale su fakt jemnucke,ako hovorim skoda do nich cikat 😀 ...skoda,chcela som si ich aj ja este objednat z UK za taku cenu sa fakt oplatia,ale velkost 3 maju uz len biele,a neviem ci po case nebudu take zasedivele? pockam,mozno budu este mat aj farebne....no ja som si kazdopadne pre novorodenca zobrala radsej velkost 2....

lilly
12. jún 2009

som konecne vyskusala novu BG, hodila som ju aj do albumu.. 🙂 akurat mi zafarbila niektore biele umelinkove veci, co sa s nou spolu prali, do ruzova, vratane svojich vlastnych insertov a suchacov, mojej podprsky, vnutro puliek IV a neviem co este.. 🙄 no co uz, nevadi..

jankasz
12. jún 2009

matja ,ale myslim si,ze velkost 2 urcite do 16kg nebude....keby mam znamu co ma take dieta tak jej to dam vyskusat,ale vsetky maju uz 3 rocne deti....tak neviem...

skrutka11
12. jún 2009

ahojte kocky, tak sa pridavam a sledujem Vas drobnohladom. Tiez chcem pouzivat latkove plienocky, tak sa idem nieco od Vas poducit 😀

matja
12. jún 2009

dik janka, ale kedze farebne nemaju vo velkosti 3, tak aj tak zoberiem dvojku.

mamutka
12. jún 2009

jankasz, on sa ti narodil? nepriniesol ti ho nejaky vrtulknik? 😀
skrutka, dobry nick 😉

jankasz
12. jún 2009

ano mamutka narodil 😀 ,ale aspon mozem povedat,ze mam doma chlapov...teraz ked ma 4 roky je ako 6 rocny,ma 33kg a vyse 1,20m...no co darmo,bol do 2 rokov kojeny 🙂 ...nic s tym nenarobim,lekar mi povedal,ze ma predispoziciu na velke deti...n to je ale vymozenost 😉 ...len kto to bude rodit 😀 ...ale u mna je hlavne,aby boli zdrave.... 😉 🙂

mamutka
12. jún 2009

nas sa narodil 3850 a 54 cm, ale dalo sa prirodzene. no a v 7 a pol mes nosi veci na 12-18 mesacnych 😀
hladam konopnu latku, ze dajake vkladacky posit, tak sa aspon daco dozviem o marihuane, nic poriadne ten google nenasiel.
len dajaky sal fajnovy za 5 kil, co ho postriham? 😝

matja
12. jún 2009

baby, minuli sa nám papierové separačky, tak som kúpila v zdrav. potrebách separačky Radka. No nič moc 😝 🙄
ale chcem sa opýtať, mala ste ich niektorá? Dajú sa aj prať?