Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
12. jún 2009

standu, chcela som oranzovu so sv. hnedou a namiesto oranzovej mi poslali tu cervenu. akurat sa pozeram, ze sa bude k tej hnedej asi hodit viac 🙂 ta pani mi pisala, ze ju na vlniaciky bravaju, aby som sa nebala. tu farbu uz kaslem. este radila, ze je dobra na ne aj ta ich ddjd - shetland nature - to je nejaka novinka, ked som objednavala, tak ju este nemali. a aj ta ich ddjd - merino. z tej mam ustrikovane tie vlniaciky s ruzovymi lemami v albume, no este sme ich neskusali 🙂 ta je ovela makksia ako sumavska ovcia vlna, aj na dotyk prijemnejsia - nehryzie tak. a tie lemy som urobila z ggh - samson. ta je fakt jemnucka, len so sa bala, aby nepretekala, preto som ju supla len na lemy.

sisa.b
12. jún 2009

holky, akurat dnes mi prisli v baliku kikko farebne bambusky a musim povedat, ze od stvorca maju velmi daleko aj pred opratim 😅 rozdiel nejakych 7cm.

standu
12. jún 2009

moje bamboo stvorce BL maju rozne rozmery....30tky napr jeden je o 1,5cm mensi oboma smermi 😵

no sisa pointa...ktoru mam zobrat? ktora je makka a podla teba vhodna aj na cele vlniaky?

brinzulka
12. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
mame plenuchy..i ked este furt len v albume 😀

dudri
12. jún 2009

co je to superwlash? 😕

sisa.b
12. jún 2009

standu, kludne vezmi tu ddjd - merino natur, tak je velmi prijemna na omak 😉 zaujimalo by ma, aka je ta druha, je pekne biela

sisa.b
12. jún 2009

brinzulka, krasne plienocky 😵

dudri, to je specialna uprava tej vlny a podla nazoru dievcat, nedrzi tak dobre lanolin ako klasicka vlna

standu
12. jún 2009

brinzulka vydrz 😀
idem teda este pokukat tu vlnu...

dudri
12. jún 2009

sisa, hej mas dobry napad fotku 35/38. v pase aj stehna dame merino, obvod boky -ovcia vlna

vladkaz1
12. jún 2009

ahojte este len som prisla z nakupu .. mala mi uz spinka tak idem pokukat plienuchy a spisat vase objednavky 🙂 som inak nastvana mama sa namna vykaslala a kocik mam zabaleny doma a uz mal cestovat takto jej pride az v pondelok ☹ no serem si tym padom do huby 😔

tamka84
12. jún 2009

baby viem že ste to už písali, ale nechce sa mi to hladať. Aké sú to tie LB plienky? čo sú u nás drahé a v UK lacné? nehodíte mi sem link??? pjosííím 😕

tamka84
12. jún 2009

díky vladi, a tieto plienky majú aj na našich shopoch??? ešte som nevidela.

Pridala som naše nové plienky na herečke 🙂

dudri
12. jún 2009

tamka, krasne IB zlte

mam velmi rada BG organic

vladkaz1
12. jún 2009

najviac sa mi pacia tie zlte su nadherne a ja mozem taku farbu no mala je pokladik 😵 cmuk jej posielam 😀
zevraj ano ale ja som sa snimi tak isto nestretla 😕

sisa.b
12. jún 2009

tamka, krasne fotecky 🙂

sisa.b
12. jún 2009

ja akosi zabudam odfotit moju herecku v plienkach 😕

tamka84
12. jún 2009

dudri mne sa tie BG organic moc nepozdávajú zatial, dúfam že praním získajú väčšiu savoť....neviem robia strašné mokro. 😒

dudri
12. jún 2009

poviem ti pravdu, katka mala cervene bodky od bambusu, obliekla som ju BG organic-zmizli-nevidno bodky...ako zazrak
ale jeden nevyhoda strasne dlho schnu ako BL bamboo

vladkaz1
12. jún 2009

baby no ma tu riadne namotavate .. 🙂 ja som si povedala ze objednam stvorce bamboo, bamboo zipy a organic velur a teraz neviem 😅

lilly
12. jún 2009

nesiel nam net pol dna, router sa nejak poserinkal, no uz ide.. strasna hroza, abstak, des.. 😝 😀
sisa, super, ze ta vlna je predsa len ok, aj ked nie taka farba, no uz upletene to bude urcite fajn 😵 tvoja rebeka sedi tak, ako som sedela ja, ked som bola decko 😀 pripadne este obe nohy som mala tak dozadu vykrutene 😀 lilly zatial take tendencie nema.. a ani nelozi, ako citam, ze tvoja uz stvornozkuje, sikovnica 🙂
brinzulka, tamka, krasne plienocky 🙂
dudri, ten klobucik som dostala od kolegyne, nehackovala som ho ja.. ja take neviem
standu, ty si kupila potom nejake take topanocky?
tamka, tie LB plienky maju u nas len na mmb u jednej kocky a stoja okolo 25€ 🤐
inak tu BG zinniu lilly hned pokrstila aj hovienkom.. 😀 sice teraz pusta uz tvrde gulicky, takze som ju len vygulala odtial do wecka 😀

tamka84
12. jún 2009

vladka bamboo si objdnaj, sú dobré celkom, ale tá velur no neviem neviem...moja malá ju strašne rýchlo preciká. Ale na deň ked sme doma je dobrá.... 😉

vladkaz1
12. jún 2009

no dobre tak velur zoberem len 1 dnu akurat som popisala objednavku no pekne sa to mnozi mate tam aj AIO ked nebudu do stredy bohuzial kocky uz mes. cakat nebudeme dufam ze sa nehnevate ja uz potrebujem stvorce a plienky ako sol...

tamka84
12. jún 2009

nepočítala si za koľko je zatial objednávka?

vladkaz1
12. jún 2009

akurat mi citas myslienky moja 😉 akurat som to ratala bez AIO aj so mnou je to 116 euro 😉 tak urcite bude zadara postovne

jankasz
12. jún 2009

vladka ,ked to objednas tu stredu kedy by potom prisli plienky? ja mam tiez nieco napisane,uvidim co povie zajtra MM 🙂 a do stredy by som ti dala vediet...

vladkaz1
13. jún 2009

plienky pridu CCA 5 dni ja to hned v ten den preposielam ak nestihnem tak na druhy ... to sa nemusite bat ..
jani ok daj vediet .. do IP aj tovar ,cenu celkovu

emmka3
13. jún 2009

dudri, aj nas maly ma cervene bodky od BL bamboo, tak uz isli z domu ... ja si myslim, ze je to z toho polyesteru, nerobi mu dobre ...

standu, aj ja som zvedava na tie topanocky, si sa chystala na liliputy, ci nie?

emmka3
13. jún 2009

tamka, mne sa praveze BG Organiky lubia a mam pocit, ze nasaju viac ako IB ... aspon mi zatial nikdy nepretiekli 😅

emmka3
13. jún 2009

ale aj napriek tomu mame novu IB zltu 🙂 uz mam maleho foto, len ju musim stiahnut doma do PC 🙂