Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lilly
13. jún 2009

no nam tiez obcas pretecie IB, alebo ani nie ze pretecie, no ked je bodynko tak zakvacene o okraje plienky, tak to naberie vlhkost aj na body..zvyknem ho preto zapnut len na strednu patentku a vpredu este tak prehnut dovnutra, ze by tie okraje nesli ku kraju plienky.. no niekedy pretecie aj vrchom.. menej casto preteka, ked dam tie vkladacky opacne, teda tu s tou umelinkou dole a na nu tu skladacku, ta ten prud vstrebe lepsie..

mamutka
13. jún 2009

tie mini vkladacky su dost drahe na to aby mi aj tie takto opral v curancekoch. som mu chcela daco uzsie na ucenie chodenia. tie vydrbane hnusky su take uzucke, v tom by sa mu dobre capkalo, neviem co pre neho vymyslet. doma hola rit, ale co von? och joj 😔

lilly
13. jún 2009

mamutka, ved skus jednu kupit, ako sa ti osvedci a uvidis.. alebo aj z druhej ruky.. nie vsetkym babam preteka IB..
a nasa generacia nie take obrovske baliky mala na ritiach a chodili sme v pohode, ferdo mravec je stihly popri tom, co natiahli na nas nase mamy.. maly sa rozchodi aj vo vacsom baliku, alebo teda sirsej plienke.. 😉 uzke su aj SWB, no tie mi tiez obcas pretecu.. no zase ja mam uz vsetko L, a podla vahy by sme mali mat M, mozno je to aj tym, aj ked nejake skary tam ja nevidim, ked ju zapinam, no ako sa mala pohybuje, tak mozno to tam nejak poposuva a urobi sa skara na pretecenie...

zuzz
13. jún 2009

ahojte. chystate sa niektora objednavat tie LB plienky z madeinwater?

mamutka
13. jún 2009

ved ja chcem len po jednej zo zopar veci, ale muz ma uz asi chce zbavit svojpravnosti a vyhadzuje mi na oci kolko stoja tesco hnusky z feferonie.....ja mu naspat chrlim kolko som usetrila ze som sa po par tyzdnoch driny rozkojila pricom z porodnice som sla takmer bez mlieka. dost bolesti ma to stalo, ale bolo to zadarmo. sak nejde o peniaze, ale neda mu to! 😠
lilly, to je fakt, ale zase mamy nas vodili za rucicky, bruska sme pucili von a captali na siroko a deformovali si nazor o rovnovahe a teraz sa uz uprednostnuje nechat dieta samo chodit a padat. spuntik prave zacina, tak mu na oslavu kupim stihlu plienku a hotovo! 😎

vladkaz1
13. jún 2009

zuz ja uz mam objednane sorac a ajstak mi to kamoska prinesie osobne som sa informovala ci by priniesla viacej ale ide letecky sama s malym tako sorac ale neda sa..som rada ze aspon mne donesiem 5 plienok

matja
13. jún 2009

zuzz, objednavame si ich, objednavku robi nsoci, skus jej napisat.

sisa.b
13. jún 2009

nam IB nepreteka, zato CT okolo noziciek statocne ☹ a rano sme mali zas postel mokru. neviem, cim to je. dala som jej TB fluffles a ta plienka bola vpredu a nabokoch uplne sucha, ale vsetko naokolo mokre 😠 a to mala homemade vlniaky, ktore jej ju pekne zakryju 🙄
tie CT by som mala asi skusit zmensit, mozno to bude tym. uz som citala, ze niektorym ceskam sa tie vkladacky tiez tak zbehli ako mne, ze ten flis je tam strasne povoleny 😒 ale tam mali holky pripomienky na teplotu vody. no ja som ich este na viac ako na 40 neprala. a zbehli sa mi po prvom oprati - to som dala len rychlopranie na 40 ☹

sisa.b
13. jún 2009

este nam vie pretiect wonderoos kapsa okolo noziciek, ked ju riadne vypcham, ale nic tragicke to nie je.
prisla som opat k zaveru, ze IB su moje najoblubenejsie plienky, zatial ich nic nepredbehlo

zuzz
13. jún 2009

a neviete, tie LB one plienky potrebuju aj nohavicky, alebo to su AIO?

sisa.b
13. jún 2009

a k stvorcom - ja som nakupila hyblera ako prudko neinformovana a su krasne stvrdnute a draplave ako smirgel 🙄
kikko farebne bambusky nemaju ani pred opratim rozmer 70x70, su to obdlzniky uz z vyroby 😅 ale su uzasne makke a navyse tie farby su velmi krasne. my sme ich este nepouzivali na cikanie a asi ani nezacneme 😅 bravam ich do kocika alebo namiesto osusky na plavanie

vladkaz1
13. jún 2009

moj prispevok tu vobec nieje no pekne mi to tu blbne ,....
Zuzz potrebujes na lb one vrchne gatky ja som objednala tie merino kedze moje vlniaciky su male .. ale ak by ste chceli za smiesnu sumu predam kedze boli pridane k mojej objednavke..
Moj postreh co sa tyka plienok hambace max spokojnost az na to ze jeden smrdi a druhy nie ...
WSB velurka musim podiadne vypchat inak super som max .spokojna ale cez nozky sa mi precika asi za hod.
Wonderoos otras nespokojnost ....ale da sa dobre vypchavat ..ale pretesie zachvilu aj cez pul vrstvu aspon mne..
LL pul material super ale nezakriju mi vascie plienky ako napr. hambace budem sa musiet s nimi stotoznit a pretekaju aj cez vrch pul vrstvu za chvulku ..
LB pul max spokojnost a ked som nasila suchace po bokoch este viacej vobec nezlieza tesni super az na ten material ...
tak som zvedava ako dopadneme s One LB inak su na oko nadherne aspon mi to tak pride uvidime ...
a najviacej sa tesim na merino pulky to bude paradicka..
a ja si myslim ze to nam aj s objednavkou s plienky staci mozno este pozhanam nejake esxtra dobre pulky na stvore len na vkladanie aby som mala aspon 3 lebo 2 su u mna malo kedze sa stale precikava moja herecka ..
na von nedavam latkovky ale akonahle dorazi arzenal tak zacnem aj na von ..
Pre druhe potom kupim aj obchod s plienkami a uz nieco budem mat doma takze si poradim..ale zatial po debate z manzelom este neplanujeme..

sisa.b
13. jún 2009

vladka a ako si spokojna so strihom swb? mozno by vam ich pulky vyhovovali. alebo take thirsties. su oboje trosku drahsie, ale ja som so swb uplne spokojna. ten material sa neda vobec s bl pulkami porovnat, strih detto 😉

mamutka
13. jún 2009

som prave ledva prebalila juniora, take drevko mu tam trcalo, ze som sa bala to plienkou obalit, ze polamem 😀
no ked pri tak drahych plienkach ma byt clovek nespokojny a este obcas pretecu, to rovno kupim flis a frote a nech mi mamka kapsy nasije. vypcham vkladackami a hotovo.

vladkaz1
13. jún 2009

ja som spokojna strih nam sedi na jednotku ma ich sice pod pupik ale zakriju vsetko co treba aj sa v nich dobre hybe.. takze skonstatujem ze spokojnost 🙂
a kde ich maju este som ochotna do 500 sk investovat za pulky ale az na buduci mesiac sak ma moj dorazi .. uz som tolko minula a este mi pride kopec plienok aj z Uk aj z plienky tak to mam este 2 tisicky uz nemozem spekulovat tento mes. ideme este malovat malej izbu a ostatne este nedorazilo a volali sme ze pride az za 2 mes.. no ma porazi cakat toko a vsetko rozrobene ..

sisa.b
13. jún 2009

vladka, tu ich maju v super cene 7,5 libry http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm

vladkaz1
14. jún 2009

pozerala som su pekne a nevies co ma bude stat postovne?uz si od tial objednavala?

lilly
14. jún 2009

ja mam SWB pulky zlte, no su nam strasne velke, mam L, rozmyslam, ze ich predam, mali sme ich asi 3x na sebe len na noc, ked bol velky balik na ritke a aj tak boli dost volne..

lilly
14. jún 2009

z babykind som ich objednavala, ale tie neboli v akcii.. inac postovne je pri objednavke do 20 libier 2 libry, od 20-35 libier 3 libry 😉

vladkaz1
14. jún 2009

lilli a za co budes davat tie SWB pulky?L ka?

lilly
14. jún 2009

no oni su uplne ako nove, tak asi 9€

vladkaz1
14. jún 2009

zlato tak ani nevaham a beriem 😀 tak zrusim teda v mojej objednavke z plineky tie fix a berem tvoje ok?

vladkaz1
14. jún 2009

napisala som ti do IP 😉

sisa.b
14. jún 2009

lilly, my mame swb Mkove a este su nam v pohode, asi aj dlho este budu. kdezto bl fix Mkove uz zapneme na bokoch ltt, pritom na plienke su volne. akosi su nam male okolo bruska 😒

sisa.b
14. jún 2009

vladka, uvidis, ake su krasne a uplne iny material nez bl pulky. tie sa mi zdaju take igelitove oproti swb

lilly
14. jún 2009

matros sa mi na nich paci, take makke su, ale do tych L-iek by nam 2 ritky vosli, neviem, kedy by sme dorastli.. 😅 na brusku som ich zapinala krizom cez seba tie suchace a akoze neprepustali ani na stehienkach, no boli strasne nariasene na zadku aj predku, aj ked bola pod nimi mega nocna plienka.. takze zbytocne tu budu u mna stat.. 🙂 aspon sa mi zlacni nakup z plienka.sk 😵

katka29
14. jún 2009

mamutka, nam IB zo zaciatku pretekala, ale teraz mi ju neprecikala ani raz, mame stale M-ko, uz by sa zdalo ze treba vacsie, ale kedze nepretekaju, tak ich nechavam...inac tiez tak zapinam bodynko ako Lilly, lebo to naberalo vlhkost z bokov plienky.

inac dnes mi mala precurala BG 3.0 kapsu, vypila vela caju a do hodiny jej uz cvrkalo aj v ponozkach... 🙂 🙂

vladkaz1
14. jún 2009

baby sorac nemozem sa vobec pripojit vase objednavky registrujem mam ich zapisane a cislo uctu poslem kazdej v utorok ... den pred objednavkou diki zas mi to seka ...sakra
Lili tesim sa na ne ... 😉 a vlasne zacvakam cast s tvojej objednavky takze pohoda 😀
Sisa no dufam ze budem spokojna chcem sit ale ani za boha neviem dojst na to ako vymenit spodnu nit a ked to tam napasujem tak sa mi mochvaju stehy.. nechapem uz som mohla mat posite 3 plienky

standu
14. jún 2009

ahojte 😉 mne pretekaju uz iba UD 😠 zamilovavam sa opat do IB 🙂 nema nam co pretekat, ked mi slecna cura na koberec 😠 😠 dnes dvakrat prosim

ako ste sa pekne vybavili s tymi pulkami swb sa mi to paci 😉 vladi prosim ak sa nik nehlasi o tie vlniaky od crys ja by som si ich prosila....nech vyskusam, kym objednam vlnu a dam pliest babke, co ty na to??

vladkaz1
14. jún 2009

Standu mas IP... dohodneme za separacky?