Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
16. jún 2009

aj este mi napiste ci nevadi ked uverejnim pre poriadok ardesu... moze to niekomu vadit ..

lilly
16. jún 2009

neviem, vladi, adresy sem asi neuverejnuj.. ved cely ten supis posli kazdemu do IP, nemusis takto verejne.. urob hromadnu IP,meno, teda nick kazdej oddelis ciarkami a budeme to vidiet len tie, ktorych sa to tyka.. tam tu adresu mozes aj napisat podla mna

sisa.b
16. jún 2009

bihan, chlpatica bbh je siroka a velka, lebo som vzala az Lko a bolo by nam Mko lepsie, ale sedi pekne, nepreteka a teda nacuca toho velmi vela oproti napr. IB. to je super plienka na noc alebo dlhe vylety. cesky si este chvalia tu bambusku od nich

vladkaz1
16. jún 2009

oki ale uz som taka uvavena jak debilko... oki poslem kazdej do IP 😉

labutka
16. jún 2009

vladi, ja suhlasim s tym co pise lilly, sem verejne by som adresy a cisla uctu urcite nedavala...

moje oblubene plenuchy:
IB SIO
potom Bum genius 3.0
a na noc jednoznacne SWB Organic cotton velour jednovelkostna
a MMT Easy clean sme mali zatial len 1x tak este neviem posudit, ale zda sa mi fajn.

vrchne gate mam zatial len dvoje, tots bots flexiwrap a blueberry minky, obidve rovnako, blueberry su ale ovela krajsie
a idem objednat tie SWB merino vlnaky. 🙂

jaj baby, a pojdem objednavat z UK, neprida sa niekto? ked bude mala suma, viem to poslat kamoske do UK a ona mi to preposle = lacnejsie postovne... dufam. musim to ceknut, kolko stoji postovne UK -> SR

atemi
16. jún 2009

Boze tie Vase skratky 🙂 Musim hladat v e-shopoch co to asi znamena 🙂
Dakujem za rady.
Tie Itti Bitti a Cushie Tushies mi pridu velmi podobne, len IB vyzeraju praktickejsie, lebo sa daju tie vrstvy odopnut. Mam pravdu?
A inac tie AIO plienocky - mam trosku strach, ze budu "prekakatelne"... dobre slovo, nie? 😀 Pride mi to tak, ze ked mas 2 gatky (vnutorna plienka a vrchne gatky), tak je to predsa len lepsie utesnene. Co vy na to?
A este jedna otazka. Nie su tie PUL vrstvy menej priedusne ako vlna? Aj kvoli tomu som moc neuvazovala o AIO, ale o nohavickovych+ vlnene nohavicky na vrch. Tiez chcem asi Loveybums jersey 🙂 Hlavne sa neviem rozhodnut ktore plienocky do nich. Tak este piste prosim.

vladkaz1
16. jún 2009

mate to v IP..

jankasz
16. jún 2009

Labutka a z akej stranky budes objednavat a kedy?

vladkaz1
16. jún 2009

baby len mi dajte vediet ci to sedi zakial mi mala spinka...
ved LILi aj som to tak myslela ze do IP len lietam kade tade balim este kocik idem dnes poslat som to zle napisala nez som myslela tak isto by som sem nedala cislo uctu ja som to myslela tak ze ci vam nebude vadit ked budete mat adresu v ip 😉 .. tak dufam ze som preposlala vsetkym ale myslim ze ano..

matja
16. jún 2009

labutka, napis odkial chces objednavat, mozno si vyberiem nahradu za LB one, lebo pre mna uz nemali.

hasisihanulka
16. jún 2009

No, bihan dik za recenziu.. Takze sa zase namotavam na Cushie Tushies... Boze, som si myslela, ze odolam.

Atemi, nas rebricek plienok:
1. Swaddlebees Organic Velur jednovelkostna (na noc fakt super)
2. Itti Bitti SIO
3. jednovelkostna Loveybums Sherpa (ale treba ich dovypchavat)

Nohavicky mame len vlniaky:
1. Loveybums Organic
2. Loveybums Jersey
3. Sugar Peas jednovrstvove (super tenke, ale Simon ma tucne stehna, tak ho okolo nich otlacaju).
Robim si zalusk na natahovacie Loveybums (drzala som v ruke, super), ale pacia sa mi aj tie ceske Bundle of Joy alebo Swaddlebees. Na malu mame nachystane Imse Vimse Organic, ale odskusame ich az ked sa narodi. Na dotyk su velmi prijemne.

A dnes mi prisli na noc Little Lamb bambusky, na dotyk neskutocne makke, tak som zvedava, ako sa osvedcia.
Na kakanie jednoznacne zavazovacia Disana so stvorcovou Kikko bambusovou a malou bambusovou Baby Lucy. Je to sice poriadny old-school, ale zatial nikdy nepretieklo. A zavazovat zvlada aj moj manzel.

sonia29
16. jún 2009

hasisihanulka ako si spokojná s little lamb? ja som ich pozerala na nete, to 40 ks balenie 😒

crysmile
16. jún 2009

baby su este nejake chlpate plienky okrem IB a CT?

labutka
16. jún 2009

chcem objednat z babykind SWB vlniaky
a potom potrebujem vkladacky do IB, tie maju zase bud na kittykins alebo na teeheebaby
ked spravime hromadnu objednavku, tak objednam s tej stranky (stranok), kde nas to vyjde lacnejsie...

inak, ja uz davam poriadne vela sody do prania, aj octu kolko sa vojde, a este stale mam niektore plienky smirgle. 😒 ale uz menej, nez predtym..... aspon bude z adama drsny chlap. 😉

labutka
16. jún 2009

crys, chlpate su este blueberry minky , ale to je jednovelkostna, a trosku drahsia. 🙂 podobne zmensovanie ako BG 3.0.

crysmile
16. jún 2009

a ta cushies tushies sa kde da kupit?

vladkaz1
16. jún 2009

ahojte Standu prisla som s posty mam poslane 1 triedov a doporucene pa vsetko sedi oki baby super ... inak stvorce som nazvala v objednavke vkladacky tak to berte z rezervou 🙂

sissik
16. jún 2009

aj MMT ma tusim nejake chlpate modely.
CT kupis na branakdetem.cz, tie chlpate MMT maju aj v nasich e-shopoch

crysmile
16. jún 2009

sissik uz som pisala jednej babe co ma inzerat na mmb a ta mi napisala ze si mam objednat cez ich e-shop branakdetem.. no ale napisala ze si uctuju 200kč za dobierku.. takze to ja nemam zaujem, ale vraj mesiac im bude trvat kym si vytvoria aj bankovy učet na slovensku, tak to bude jednoduchsie.. tak ja neviem ci pockat alebo nie.. sa mi to uz neoplati, taka draha plienuša..

a mmt mam, ale nie chlpatku a chcela som nieco ine.. na cushies sa mi paci ten vzor vlnky.. to by malej padlo.. ale nevadi...
blueberry je zase dost drahe a jednovelkostne nepotrebujem.. mam ja ale za problemy..

bihan chces kupovat vrecko na plienocky?? 😉

standu
16. jún 2009

ano my mame MMT minky modru chlpatu...este mam Greenkids chlpatu (kapsa, stala nejakych 12libier) a Upsy Daisy (tiez kapsy, este lacnejsie)

vladka dik 😉 tie separacky ti dosli???

bihan vzala si tie BBH vlniaky na suchac? dobru cenu maju.... 😕 zeby som sa dala na CT nahovorit????? 😖 😵

standu
16. jún 2009

no a referujem ze do BLbamboo uz asi nepotrebujeme flis....nechapem to. mala ju riadne ocikanu a nic cervene, ani jeden fliacik!!

atemi
16. jún 2009

Este mi poradte prosim:
Itti Bitti SIO sa mi pacia, pretoze sa da odopinat ta vlozka. Neviem ich ale porovnat s ostatnymi, vsetky sa mi zdaju podobne. Co je na nich horsie ako na ostatnych plienockach, co ste odporucali (Cushie Tushies AIO, MMT AIO, alebo BumHugger AIO), aky je v nich este rozdiel?
Dakujem moc, som z toho jelen 😖 .

standu
16. jún 2009

Itti su najstihlejsie, najmensie. save su dost, ak dobre tesnia su uzasne (samozrejme, musi velkost sediet). MMT su moje veeelice oblubene, schnu rychlejsie ako IB, sirsi strih aj vyssi, inak balik nerobia cize su dost stihle. Cushie este nemam 🙂
Bumgeniuska je velmi dobra, strih trocha sirsi (milimeter 😉 ) ako MMT. vsetky su bud inserty odopinatelne, vyberatelne...takze neschnu nejak extra dlho.
Bumhugger je nohavickova plienka, treba gate. dlho dost schne ale jemoja oblubena na noc, sava, dost stihla.
no a este je rozdiel v zapinani..teda ci ti viac vyhovuju suvhace, alebo patentky, nie vsetky znacky maju obe prevedenia

standu
16. jún 2009

crys ale aj CT je onesize 😉

ja uvazujem nad objednavkou z brany............ak sa nas viac prida tak sa aj oplati

vladkaz1
16. jún 2009

Nie neprislo mi nic 😉

vladkaz1
16. jún 2009

ahojte no pohoda kocik sa jej paci mi prave volala spadol mi kamen zo srdca a uz som dnes poslala aj moj moon idem kupit britax verve...
Moj MM prisiel dnes s napadom nech doveziem zo zahranicia plienky a nech ich na nete predavam ze ked ma to tak bavi,,,, no chapete aka zmena a ze peniaze mi na to da .. tak uvazujem nad tym... 🙂

brinzulka
16. jún 2009

to zbalis a ides..aj na postu s nim 😉

atemi
16. jún 2009

Dakujem Standu 🙂

vladkaz1
16. jún 2009

😀 baby este sa mi Macocha neozvala ... asi este nepsili az zajtra ja uz chcem penienky 😀 a stvorce

atemi
16. jún 2009

Standu, ja by som sa k Vam pridala na tu objednavku, ak mozem. Ale ako to potom posielate, ked sme z inych koncov SK?