Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

jankasz
17. jún 2009

Llily ,pisu ze je to merino uplet v dvojitej vrstve gramaz 470g\m2....tak myslis,ze mozem? 😨

vladkaz1
17. jún 2009

sisik oki suhlasim jasne 😉

standu
17. jún 2009

lilly teraz som objavila otazku...vlnkovanu CT som vzala 😵

sisa tiiisko zavidim vasu vahu 😅

vladkaz1
17. jún 2009

ake su to tie CT daj link vsetky tu basnite o nich chcem aj ja 😀

sissik
17. jún 2009

vladka ked ti ich ukazem nazivo, tak neodolas 😀

vladkaz1
17. jún 2009

😀 no teeda tak ma nedrazdi 😅

snikol
17. jún 2009

Ahoj!! Máte niektorá skúsenosť so savosťou plienky fluffle snapi?? Vydrží cez noc?? 🙂

sissik
17. jún 2009

no tak som objednala limitovanu ediciu IB, ale iba 2 kusky 😔

vladkaz1
17. jún 2009

sisik nebud smutna ved ich mas uz plno aj to vsetko stihas davat? 🙂 inak ta maskacova v albume je velmi pekna

standu
17. jún 2009

vladi 😵
http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_...

no ale niektore vzory uz nemaju ani oni 😀

standu
17. jún 2009

mne by sa uuuuuuplne najviac pacila denimova skoda ze taku nemaju na brane ☹

vladkaz1
17. jún 2009

a neni su nejake drahe? 😕

standu
17. jún 2009

500 Kc?? to je vela za onesize plienku? nemyslim. lacnejsia ako BG 😀 kustik drahsia ako IB 😀

lilly
17. jún 2009

janka, urcite sa musia lanolinovat, ked chces, ze by neprepustali vlhkost.. 😉
ja skusam na noc nove LB vlniaky.. no som zvedava 🙂
standu, krasnu si vybrala CT.. mne donesie emmka.. ja som chcela tu puntikovu, no nemali, potom tu vlnkovu, tiez vtedy nemali, ked robila objednavku, takze bude oranzovo hneda pasikova, alebo ta biela s usmevmi, ked sa bude dat vymenit.. bo objednana je pasikava, no ten tmavy flis ma trochu odradza, no ked sa nebude dat vymenit, tak bude tmavy.. nevadi 🙂 tesim sa na nu 😵

vladkaz1
17. jún 2009

jaj ja som si nevsimla ze je to dolar 😉 500sk je dobra cena 😉

lilly
17. jún 2009

500 Kč, nie Sk, no nie je prave lacna,no na jednu som naskrabala 😵

standu
17. jún 2009

ved lilly aj ja som povodne chcela puntiky...potom sa mi pacila safari...no ale fakt ze na ciernom budu vidiet vsetky biele chlpy. no a potom sa mi pacili biele gulky na modrom...a skoncila som pri vlnkach 😀 teraz ju maju, lebo uz mi odpisovali na objednavku...ale najkrajsia je denim 😀

no a nomentalne ma este laka jedna UD onesize, taka aku mam vzorovu do ruzova, ale uz maju aj ten isty vzor v modro-hnedej a este maju aj 10% off 😅 krasne sedi, nepreteka hocicim ju vypcham. tie viacvelkostne UD mi pretekaju takmer stale 😠 myslim, ze jej netesnia okolo noziciek (kurnik taka tenka je!) jaaaaj no hadam dorastieme

vladkaz1
17. jún 2009

LILI ta LB one sa mi naozaj paci ... hmm uz sme sa dohodli dnes ona to fakt neobjednala .. 😅 tak mi napise zajtra ze sa mrkne ci su na sklade ☹

lilly
17. jún 2009

no zatial tam maju bielu vo velkosti 3, ostatne farby su vypredane.. tak by ti mohla zobrat aspon bielu, ved na nu aj tak idu vrchne gate a ten matros je super..

standu
17. jún 2009

vladi nechapem preco si si to neobjednala sama na jej meno adresu??

atemi
17. jún 2009

Ahojte. Tak ja maturujem nad tym, co si objednat a som v koncoch ☹ Pomoooooc prosim.
Ktore dve z tychto AIO plienok by ste si vybrali?
CT
SWB
MMT
UD one size
IB SIO
Dakujem velmi. Vdaka vam budem moct ist skor do postele 🙂

standu
17. jún 2009

No CT este nemam....ale je onesize, x vrstieb bambusu...bude super na dlhsie cesty, von, aj na noc myslim.

SWB mam econappi, my nejak extra bio matros nemozeme, takze u mna nevedie, hoci strih vyborny. a este AIO...pekelne dlho schne. ale plusom u nej je otvoreny zad, takze sa pekne dovypchava.

MMT mame tri 😉 tie su fajn, aj na noc s pridanim bamboo vkladacky, vyhodou je onesize, gumky okolo noziciek dobre tesnia. savostou...no, bambus to nie je 😉 ale ok

UD mam kapsu onesize, netecie, vypchas cimkolvek, dobry strih. onesize beriem vzdy ako vyhodu 😉

IB super, dobra savost, ale jedna baba ich tusim aj predavala, nesadli strihom..na noc nevhodne, inak patria k oblubenym. velke plus je stihlunky strih.

lilly
17. jún 2009

atemi a chces ich pouzivat teraz, alebo neskor? lebo hlavne IB ale aj SWB su dost uzke medzi nozkami.. IB by som mozno kupila neskor a teraz nejake one size, tymi nic nepokazis.. Sice ich este nemam, ale vzala by som CT a UD one size, tu standu dost chvali.. alebo MMT.. aj ked ja som zatazena na IB, uzke medzi nozkami a maly zadok..

vladkaz1
17. jún 2009

Neviem jej adresu do UK a bola som spolahnuta no moja blbost ☹ a este som aj potvrdila objednavku z plienky tak azs mozem blba platit postovne 😝 😔

bihan
17. jún 2009

Atemi, záleží na tom, na čo ich chceš 😉

Na deň IB, SWB ale kapsu, nie AIO (a asi tiež na trošku neskôr), MMT nám nesadli.

Na noc CT, resp. CT by som brala v pohode aj na malé mimi na deň.. dnes som ju poskladala bez vkladačiek na mini veľkosť a páčia sa mi stále viac 😉

zuzz
17. jún 2009

tak uz aj ja som modelku odfotila v plienkach. viem, mame ich hroozne malo v porovnani s vami, ale nahradzame to nadsenim 😀

vladkaz1
17. jún 2009

zuzz nadherne foto aj plienky maly cukrik 😵

zuzz
17. jún 2009

vladka, dik 😉

sissik
17. jún 2009

zuzz krasne foto. ked sa deturence hybu, vyzeraju tie plienky hned inac 😵

vladka vsak ja smustna nie som, este som zobrala zelenu. okrem toho separacky a vlnu na vacsie vlniaky (o par mesiacov nam budu teraz strokovane asi male), muz ma uz namojdusu zabije 😅

lilly
17. jún 2009

zuzz, mala aj plienky su krasne 😵