Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
19. jún 2009

nikol, s kooshies nemam skusenost.. a kremikom natieram, ale to len ked je ritulka cervena a je to zmes kalciovej masti, infadolanu a trosku z kremu na bradavky kde je vitamin E a lanolin..

crysmile
19. jún 2009

vladi, kocik je pekny 😉

snikol
19. jún 2009

Ďakujem. A krémik sudocrem sa nemôže použiť??

matja
19. jún 2009

snikol, ja davam sudocrem, ale len vtedy, ked davam aj flisovu separacku.

snikol
19. jún 2009

vdaka a ináč nenatieraš ničím?

telinka
19. jún 2009

baby.....mam na predaj loviky....OWOOL limetkove a JERSEY modre velkost L, mam ich asi mesiac kupene , pouzivane minimalne , moje dieta sa uz rozhodlo odplienkovat , tak ak by ste mali zaujem napiste 😉

crysmile
19. jún 2009

inak nicim, uz to nepotrebujeme, davame flisovu separacku a to nam staci.. ritulku vzdy po kupani natriem tou mastickou a tot vse..

snikol
19. jún 2009

Ďakujem. 🙂

skrutka11
19. jún 2009

Tanka, kolko si musela investovat do tych plienok? Kolko ich mas? pouzívas ich uz od narodenia malej?

emmka3
19. jún 2009

ja nedavam ani separacky, ani nenetieram a vsetko mame OK 😉

skrtulka a zavisi na tebe kolko investujes, kedze su aj lacnejsie plienky aj drahsie, takze vybavicka sa da urobit od cca 4tis. - nekonecno 😉 a ak by si chcela len klasicke stvorce, tak aj lacnejsie 🙂

sissik
19. jún 2009

ja davam fleecku len vtedy, ked cakam, ze sa dokadi. obcas nevystihnem, ako dnes.
teraz kremujem sudocremom lbeo pred 2 dnami sa zaparila. davam hlavne stvorce plus bambus. vkladacka a do bieleho stvorca som davala sudocrem bez fleecky. myslim, ze ked je zaparena, fleeece nerobil dobre.

skrutka naozaj zavisi od toho, ake plienky kupis. ak sem budes chodit a neodolas drazdeniu, ak minies vela 😉

sisa.b
19. jún 2009

tak my nemastime a vsetko je v poriadku 😎 do hnusiek som musela mastit stale, aby nebola vyhadzana.
teda teraz davam canesten, lebo sme cosi chytili na plavani ☹

a mna nech sa radsej nikto nepyta, kolko stoja latkove plienky, lebo sa obavam, ze uz sme presvihli ten limit, ked ma clovek na nich usetrit oproti hnuskam 😀 😝

snikol
19. jún 2009

Mamičky tie koshies plienky- nemáte skúsenosť?? ☹

skrutka11
19. jún 2009

teeeda, ja chcem aj usetrit "ja som uz taka 😀 " ale aby to bolo hlavne dobre pre baby, takze nechcem investovat viac ako je to nutne. Ved o chvilu mi z toho aj tak vybehne a najnovsie som sa docitala, ze sa daju pouzit aj pre druhe babo ked sa bude s nimi narabat setrne.... takze tak.

Teraz neviem, ci sa tesit alebo co lebo akoby vyrobcovia hovorili, "jasne bude to i pre druhe babo" ale neverim, ze vydrzia tak dlho. Nikto nevyraba nieco aby to fungovalo vecne, resp.. dlho 🙄

skrutka11
19. jún 2009

ozaj maminky, otvorila som novu temu Autosedačky, lebo nič take som na konikovi nenasla, tak ak by ste mali cas mi poradit, budem veeeelmi vdacna.

sissik
19. jún 2009

snikol ja nemam skusenost.

skrutka tiez som zo zaciatku citala, ze sa daju pouzit pre druhe, dokonca aj pre tretie. a potom zrazu odporucali pouzivat iba pri jednom. tak si clovek vyber. ja ich planujem pouzivat aj pri druhom.

ak chces naozaj co najviac usetrit, tak jednoznacne nakup stvorcove plienky. do nich nastrihas separacne plienky z deky irma z ikei. ak by si chcela zvysit savost plienky, tak potom este kup bambusove stvorce z plienka.sk a pouzivaj ich ako vkladacie plienky

snikol
19. jún 2009

skrutka ja ti teda poviem, že mám plienočky kupované od jednej pani. Používala ich dcérke od 3mes. do dvoch rôčkov a sú v super stave. Mám 3. ročného syna a chystáme sa osvojiť si dievčatko, kvôli tomu som nechcela všetky plienočky nové nakoľko neviem aká bude veľká. Synček mal 3a pol mesiaca. Plienočky som si kúpila veľkosti 3v1. A teraz chcem ešte dokúpiť pár kusov aj nových do rezervy. 3ks som si aj ušila.

skrutka11
19. jún 2009

teda vy ste proficky ako tu pozeram 😉 ved uvidim, ale padli mi do oka Baby lucy len som prekvapena, ze vy znacky kombinujete.

zatial sa mi zda ze baby lucy je ta najlacnejsia ale aj kvalitna varianta, tak pozeram z toho titulu, ze naco budem platit niekomu za znacku ked mi posluzi aj slovenska plienka. Tie stvorce neviem neviem, skladat to a tak, skvor tie gatkove ale ved este uvidime.... robim zatial prieskum a uz mi z toho obcas paradne drbe 😀

dudri
19. jún 2009

aj viacvrstvovu plienku na tretiny. 😉
pouzivam doma obycajnu stvorcovu plienku z Detexu (gramaz 140/m2) a v strede dam viacvrstvovu plienku alebo BL bamboo stvorec+sponka snappi.niekedy dame aj vrchne nohavicky z vlniacky a PUL(malokedy)

tamka84
19. jún 2009

skrutka tak ja som vrazila asi 15000 ale nerátam to pre istotu. látkujeme od 5 mes. a mám cca 18 plienok, z toho ani jedni štvorce, len nohavičkové
1 BL color (nikdy viac)
2BL clasik (nikdy viac)
2BL organic
2BL bamboo
2 MMT
2 BG organic
1 BG 3.1
1 popolini organic
1 BI bamboo extra
1 bum hanger
1 CT
1 P´tit nočná bamboo
1 AIO bamboo one size
1 itti bitti

vrchné nohavičky? 4pull a 1 vlniačiky

tamka84
19. jún 2009

a ked ti môžem poradiť aj ty kombinuj, a baby lucy nenakúp veľa, hlavne nie tie klasic a tie obyčajné color, lebo ja ich používam 2-3 mesiace a určite by som ich viac nekúpila, úplne mi stvrdli. a vydržia tak hodinku.
asi mi dajú aj baby zapravdu....že radšej investovať troška viac a mať kvalitu

vladkaz1
19. jún 2009

ahojte prave som prisla po testovacej jazde ... prave mi pisal Pilka znova ze je stornovana ta druha objednavka tak som spokojna no mohlo by to uz aj prist nie?

skrutka11
19. jún 2009

Tamka84, vraj na zmakcenie je dobre tam dat do pracky trocha octu, ale to urcite poznas.

Skusim si este popozerat vsetky varianty a dakujem za pekny prehlad 😉 ozaj a nepoznas meno Audy ked si zo sale? Ja sa tak teraz volam po muzickovi 😎

snikol
19. jún 2009

No ja mám zatiaľ všetky babylucy 5ks classic, 5ks color a 5ks organic no a tri som ušila z flanelu. Pani od ktorej som to kupovala veľmi chválila všetky a taktiež som volala pánovi pilkovi tak mi povedal, že organic veľmi dobre sajú a sú vhodné na noc. Ja som dala do plákania ocot a podľa mňa nie sú vôbec tvrdé.

vladkaz1
19. jún 2009

baby pisala mi kamoska ze mi dorazil balik s plienkami to je ale rychlost 2 dni teeda 😕 uz aby som ich mala domka fnuk chcem 😀

tamka84
19. jún 2009

skrutka nepoznam

snikol a pán pilka ti asi nepovie na vlastný tovar že nie je moc dobrý a pani čo to chcela predať asi tiež nie. ocot pridávam aj ale asi méme trdú vodu. a organic na noc??? asi pre toho čo prebaluje aj v noci 😅 mne malá prespí a veľa ciká.

snikol
19. jún 2009

No ja zatiaľ neviem, len mi to poradili potom ak vyskúšam tak budem mať aj ja skúsenosť. Dúfam,že to bude už čoskoro.

crysmile
19. jún 2009

ja davam na noc BL bamboo s dvomi vkladackami a flisovu separacku.. staci nam to.. a to cicia casto..

snikol
19. jún 2009

Mne tak poradili dať na noc viac vkladačiek organic.

dudri
19. jún 2009

hej ano organic na noc, pytala som odbornicke latk.plienky ake plienky davate v noci?
hej BL organic+vvpopolini+vlniacky 😕 😎 aj LL alebo LB alebo Bambus