Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

snikol
20. jún 2009

Nie tie. Sú tam iné kushies.

sissik
20. jún 2009

aha
ten link nefungoval a az eraz som si vsimla vprehlade aj tie, co si sa pytala

myslim,z ekocky odporucaju viac bambusove plienky, tieto su bavlnene. ale zalezi to asi od vkusu, mne sa pacia aj bavlnene flanelky, ktore mam

vladkaz1
20. jún 2009

Ano SISIK dobre vidis ma 😀 ... moj dosiel bohaca skoro som umrela od strachu a oni nadcasovali 2 hod..
jaj baby spekulujem zas jake plienky by som chcela ste ma navnadili na tie IB ale uz nemozem tento mes. ...

snikol
20. jún 2009

vladka ktoré sú tie IB??

snikol
20. jún 2009

sissik ktoré sú tie bavlnené flanelky?? a čo tak BL bamboo zippy??

vladkaz1
20. jún 2009

Sinkol su to tie Itty Bitty co si chvalia kocky hlavne Sisa 😉 ma na ne navnadili a chcem ale uz nemozem tento mes. prisu mi plienky aj z Uk aj z plienky takze musim dat pohov momentale ale som na ne navnadena

vladkaz1
20. jún 2009

Sinkol ja som si objednala bamboo zippy a moc sa na ne tesim zatial 2 je a ked budu dobre doobjednam este .. a 5 stvorcov zatial bude stacit .. ale ja som pred tym vravela ze len par plienok ved sa oducame cikat a uz som tolko pokupila sakris ... haha ste ma namotali na latkovky vam poviem 😀 😀

snikol
20. jún 2009

vladka ty už máš kopu tých plienok. ja si ich zatiaľ len prezerám a ani finančne nie som na tom dosť dobre rod. prísp. je dosť málo objednávať nemám ským nakoľko som spomenule tieto plienočky tak na mňa kukajú ako by som spadla z mesiaca

majkas
20. jún 2009

ahojte, ja som sa chcela opytat ktore ste davali stvorce na novosklad este s nejakou vkaldackou, tak na to ste este davali PUL, ci nie?

standu
20. jún 2009

majka no nejake vrchne gate musis dat 😉

majkas
20. jún 2009

som si aj myslela, len niekedy som uz taka zblbnuta z tych vasich debat, ze precika/neprecika 🙂 teoreticky PUL by nemalo precikat ziadne pokial dobre sadnu
aj ked uplne cerstve mimi asi toho vela naraz nevycika, akurat ze casto... ☹ ja som strasne zvedava ako to budeme zvladat, sa chystam hned od zaciatku latkovat 😉

standu
20. jún 2009

pri druhom sa chystam ajja od zaciatku 😉 ked pulky dobre tesnia a nie je poskodena nejak mechanicky pul zater tak sa precikat nedaju 🙂

vladkaz1
20. jún 2009

Sinkol ja nemam este moc plienok!!! mam zatial len 5 😀 a 3 pulky 😀 len cakam kym pridu .. ja tiez spekulujem co sa tyka finnancii ale ajstak si myslim ze kupujem sem tam blbosti tak ma neporazi ked kupim plienku za 10-15 rueo to miniem v obchode na malickostiach tak isto nemam hody kazdy mes... Tak zakial mozem nakupim a potom budem tisko zavidiet ale v dobrom nemam to v povahe ake noviku sa tu budu predebatovavat.. 😀 😅

snikol
20. jún 2009

ja sa neviem rozhodnut ake by boli najlepšie a mám taký problémik, že neviem akú malú princezničku sa nám podarí osvojiť. zato tolko špekulujem a chcem radšej velkosti 3v1, ale nie všetky druhy plienok sú také.vladka ak objednáš z plienky tak asi za kolko dni ti dorazi balik??

standu
20. jún 2009

majka nadherny album 😉 aky to je kocik? a ak sa mozem opytat, to bude malinka sama vo svojej izbicke?? ja si take neviem predstavit, dokonca ani ze by mala spala sama v postielke 😀 od narodenia spi s nami 😉

vladkaz1
20. jún 2009

majka ty si ina modelka!!!!!! 😉 😵 😵 izbicka je nadherna!!!! uzasna!!! si kreslila sama???? uplne nadherne aj ja kreslim len to nemam cas dokoncit a podla coho robis predlohy, alebo z hlavy alebo ste si dali striekat? No ja robim z hlavy aj to tak troska je .. nedokonale.. hihi

vladkaz1
20. jún 2009

dala som do albumu na com teraz pracujem ,ale nestiham pojde pod to podklad, ako mas ty .. ale cerveny a oranzovy a vela mi tam toho chyba len to chce doladit ja s tvojim sa nemozem rovnat to je jasne 😀

crysmile
20. jún 2009

ahojte, tak som sa definitivne rozhodla, ze idem robit objednavku z brany, ak sa chce niekto pridat, nech mi napise IP..

sonice
20. jún 2009

Ahoj maminy - existuje vôbec nejaká šanca preniknúť do tajov látkoviek a nezblázniť sa pri čítaní 298 strán?!?!?
existujú niekde nejaké recenzie, prípadne od čoho sa mám vôbec odpichnúť. Bábiku budem mať o 3 mesiace mám najvyšší čas pokúpiť plienočky. Poraďte, prosím, ako na to! 🙂
Ďakujem

sonice
20. jún 2009

jaj ešte tie hlavné webovky som čítala všetky. základné poňatie teda mám, ide mi skôr o rady - ktoré značky plienok sú dobré a aké druhy budem potrebovať.

crysmile
20. jún 2009

sonice, tak okolo tej strany 84 je o tom dost popisane.. no a potom su rozne stranky, ktore o tom pisu.. ja teraz tiez zostavujem vybavicku pre svagrinku a je tam hlavne okolo 60 kvalitnych vysokogramaznych stvorcovych plienok, nejake viacvrstvove plienky, sacie stvorcove plienky od babylucy bambusove, snapka a vrchne nohavicky zatial po velkost M

sonice
20. jún 2009

Crysmile - veľmi pekne ďakujem za tip!!! Idem študovať 😀 , zasa prídem otravovať§ 😵

crysmile
20. jún 2009

sonice rada pomozem.. ved aj ja sa tam teraz trapim ze co by bolo najvhodnejsie.. my sme zacali latkovat az v 4,5mes.

neurologia
20. jún 2009

ahojte
vlniaciky (ako vrchne nohavicky) pouzivate na noc?a do nich davate stvorcove plienky? a aka znacka vlniacikov sa vam osvedcila s ktorou mate dobre skusenosti? a su vhodne aj pre novorodenca?

standu
20. jún 2009

baby moc neodporucaju na novoska vlniaky..aspon kym sa neustali kakanie 😉 prazenicka preteka no a kto by tie vlniaky vecne pral a lanolinoval? 😵 cez den davam stvorce, na noc nohavickove. ale novosko sa prebaluje aj v noci 😉
mam loveybums jersey, tie su najtensie, sadnu na kazdu plienku, len mi zacinaju vadit tie "kridelkove" okraje...poskulovala som po SWB merino, ale dostala som "handmade" tak testujem. take natahovacky sa mi pozdavaju....disana su natahovaky, popolini....aj loveybums ale nemam paru o ich matrosi, hrubke...

nuz v konecnom dosledku si nad vlniakmi este hlavu lamat nemusis 😵

emmka3
20. jún 2009

ja mam vlnaky Disany natahovacie a Lovelybums Jersey a spokojnsot so vsetkymi 🙂 a presne ako pise standu, na novoska moc nie su 😔

vladkaz1
20. jún 2009

ahojte prave som kupila v teskaci 33X33 stvorce nadherne zajtra pofotim super cena 100 perc bavla .. ked sa osvecia dokupim... 🙂

sissik
20. jún 2009

vladka este drazdi. v tescu som uz davno nebola. vsak bude treba na jesen nieco pokupit.
ja mam vlniaky homemade a su fajnove. idem dokoncovat druhy kus.
rozmyslam, ako urobit nejake zavazovacie, nech sa mi cez den lahsie prebaluje.ale to by mi musela na tie zavazovacie dorazit aj vlna z ddjd

neurologia
20. jún 2009

a odkedy ste zacali pouzivat vlniaky?

vladkaz1
20. jún 2009

Sisik no kuk do albumu ake su nadherne 😵 cena 29 kus makulinucke fajnovucke ... jaaaj som spokojna aby tak dobre sali ..
Inak skusala som Lucke dat Habac extra ba,konope vlozka do neho, na to SWB pul obstala bola som prec 2 hodky CCA a teraz som ju prebalovala a este nebol hambac cely mokry super ... prva jazda vonku obstala tesim sa na dalsie .. ale next rifle len tak tak som natiahla na plienocku 😅 fakt mala mravcekovsky zadok ..