Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

neurologia
20. jún 2009

a od kedy ste zacali pouzivat vlniaciky?a lanolinuju sa vsetky bez vynimky ze?

vladkaz1
20. jún 2009

neviem poradit ja som ich posunula ... ale kocky radia az pre vacsie mimi kedze sa malicke straasne pokakavaju a mala by si ich stale spinave ...
SISIK a keby som ti zplatila za to ze by si mi ustrikovala vlniaky extra velke vlnu dam co ty na to? Ak sa neurazis a samozrejme budes mat cas .. ja to nezvladnem ... len cisto otazocka ,alebo by som Zuzke nieco kupila na oplatku hmm???

sissik
20. jún 2009

neurologia ja pouzivam vlniaky asi tak 2-3 tyzdne

vladka neurazim, preco? - keby som mala cas, tak rada. ale momentalne mi trva 2-3 tyzdne, kym ustrikujem 1 male vlniaciky.robim to po par riadkoch po veceroch. kedy planujes druhe? to by som mozno stihla 😉

vladkaz1
20. jún 2009

😀 😀 😀 no tak kym ja budem planovat druhe ZUZANKA bde mat sestricku alebo bratricka 😀 😀 moj este nechce ja by som chcela ale neviem musime najprv doriesit ten dom byvanie a tak nechcem byt v byte .. ale to je v podstate teraz paseee hihi ..
baby ja chcem tie itty bitty 😀 😅 uz nemozem moj ma dorazi .. som sa nejko rozsupla 😖

standu
20. jún 2009

vladi aj ja chcem 😀 ale pockm kym vyrastie z Mka (mozno niekedy 🤐 ) mna laka este jedna UD..teraz maju 10%off 😠 ale nemozeeeem....ved mam na ceste 2 plienky a jedny PULky 😀

majkas
20. jún 2009

standu, vladka dik za pochvalu 😉 a s tou modelkou, no sak zo 100 fotiek sa zopar dobrych najde 😀 😉

standu kocik je teutonia fun system, vajicko je romer

vladka my sme mali najprv podklad aj potom sme malovali obrazky. a robili sme to cez projektor som ho mala pozicany z roboty este ked som nebola na materskej- najprv som postahovala obrazky z netu (predlohy.sk alebo si daj do google disney cartoons), spravila v powerpointe navrh, premietla cez projektor na stenu, okreslila som to ceruzkou a potom sme s mm vymalovavali.
to skor ja by som povedala ze ked to malujes cele rucne, myslim aj obrysy tak klobuk dole 😉

majkas
20. jún 2009

standu a my sa stahujeme k malickej na ten roztahovaci gauc 😉 , sme na nom spali ked sme este nemali spalnu tak si zaspominame na romatikus casy 😀 asi by som tiez nenechala mimi same, ale do spalne sa nam postielka nezmesti, tak sem to riesili takto

standu
20. jún 2009

tusila som teutonku 😵 pri druhom bude v uuuuzkom vybere 😀

standu
20. jún 2009

hyniem ze tymi ruzovymi 😀 :
http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_...

radsej uz idem spat

vladka peeekneee....no ja mam 2cykly vytvarnej (na ZUSke) ale neodvazila by som sa uz ani ceruzu do ruky zobrat, nieto este stetec 😅

majkas
20. jún 2009

idem aj ja spat, dobru nocku

sissik
20. jún 2009

jej, tak viem, ake ustrikujem, ked dorazi vlna
este davajte nejake inspiracie, su krasne a ja nemam velmi cas hladat 😉

drazdite ma aj s tym izbami. ale muz zakazuje malovat. majka aj vladka - no proste krasne 🙂
majka my sme iez tak, ze spalna mala, tak ja som v detskej izbe a manzel v spalni.

vladkaz1
20. jún 2009

baby nie ze stretec ale ja som si ja kuchynu a chodbu malovla s valcom uplne sama MM sa mi na to vykaslal oki musim zajtra dokecame MM otvoril sapano de luxe paaaa 😉 a inak dakujem ale moje su neni az take pekne ako Majka!! hihi uprimne si to povedzme 😀
S tymi plienuchami ale drazdite sakra a to ze kupim len stvorce a pulky no prd .. uz budem mat koopec plienok co ma tesi.. ale pulky by som este potrebovala no je mi malo 😅

dudri
20. jún 2009

vladka, nechces moj BL Fix? malo som pouzila...len pouzivam vlniacky, vynimocne pul-1xdenne.

tamka84
20. jún 2009

ahoj babenky, pridala som naše nové plienočky na modelke do albaumu 😅

tamka84
20. jún 2009

no majka fakt nááádherná izbička 😵 😵 a krásne meno máte vybraté...hihi 😀 😀

vladkaz1
20. jún 2009

duri nie dakujem velmi pekne ale uz chcem nieco lepsie jedny uz mam doma dik

zuzz
20. jún 2009

ahojte, prosim vas, toto poznate http://www.branakdetem.cz/lios-snap.htm ? oplati sa kupit?

matja
21. jún 2009

neurologia, ja som začala dávať vlniačiky, odkedy mal malý 3,5 mesiaca.

crysmile
21. jún 2009

ahojte, tak nikto sa neprida k mojej objednavke?
vladi, ib tam vyjdu pomerne lacno na brane - a chcela si aj bum genius, nie? 😀 pokusam, ja viem..
zuzz, neviem ci sa to oplati, netreba toto vlozit este do nejakej plienky? inak cena je super.. 😉

tamka, krasne plienocky..

vladkaz1
21. jún 2009

Crys chcela ale moj ma dorazi ked nieco objednam a uz to mam aj tak vypocitane este za 2 tis .plienky a zostava mi este na ten koberec a doplnky uz nemozem rozhadzovat.. neda sa aj jest treba 😀

crysmile
21. jún 2009

vladi ved ja viem.. len pokusam, prepac 🤐

vladkaz1
21. jún 2009

nic sa nedeje cakame na auto a ideme kupit tie zaluzie je nam to treba jak sol kazdy cumakuje do bytu dufam ze nieco do 120 euro zozenem ... no ale neviem ideme do toho baumaxu je otvoreny aj dnes ,, rozmyslam ze aj tam maju koberce tak ked tam zozeniem lacnejsi kupim tam ved vcera som nedala ani zalohu za koberec kedze zarvarali tak skupim pokukat ale mam ho odlozeny ,ale sak predaju ked kupim uvidim..
AJ moj MM uz vcera sme ratali co sme otrieskali .. tak sa musim krotit aj ked mame este dost aj rezervu ale do vyplaty je este daleko .. 🤐 🤐
Vcera sa mi tu ponukla katka Carska ze mi uplnetie vlniaciky sa tesim len musim roznat vlnu ..
Ten pan Pilka sa mi vobec ani neozval som myslela ze aspon napise co ja viem vasa objednavka sa spracuje alebo nieco take ale verim ze ma urcite toho vela .. ak ked uz chcem mat vybavene aj vase plienocky .. zajtra pojdem skontrolovat tie platby lebo este nenabehli vsetky..nechala som to na extra ucte aby som mala prehlad

crysmile
21. jún 2009

vladi, na mmb.sk predavaju vlnu na vlniaciky.. ja som si to dala ustrikovat jednej panej z mmb.cz a ta mi to poslala az po troch mesiacoch, strasne..
inak my sme zaluzie kupovali v JYSKu,neviem ci mate taky obchod u vas, boli lacne.. a su dobre..

vladkaz1
21. jún 2009

ja viem to som videla na MMB ale ja cakat nebudem 3 M, ved to ani uz plienku nebudeme mat na leto oducam uplne bez plienky skusim neviem ci to pojde...
CRYS taky obchod nemame .. no dufam ze zozeniem do 130 eur keby nie tak uvidim co kupim aspon na 2 -3 okna v obyvacke mame brokatovy zaves tak tam teoret. nemusim mat ked mi nebudu stacit prachy a do detskej a kuch. potrebujem jak sol nemozem ani zaznut vecer aj ked mam zaclonu je to vsetko osvietene a kazdy mam cumakuje do bytu ... som s toho nervozna kedze potom ani sukromie ziadne a po tme chodit chapes? a vecer sa mala ani nemoze pri svetle hrat .. takze je to na prd ..
chcem este nejaku lampu do dets. aby mi vysla .. ano ale neviem neviem ...uvidim ci sa DO 5 tis . zmestim aj s kobercom.. asi nie ..

standu
21. jún 2009

zuzz, lento system si chvalila bihan...skus je pisnut IP

tami krasne plienocky 😀

tamka84
21. jún 2009

díky babenky, tá CT sa mi moc páči. malá v nej spinkala večera poobede a ani flís som nedala, a uplne suchá z vrchu a zo spodu mokrá. Už som sa pítala MM kedy pôjde znova do brány, že by ešte doniesol jednu ... 😝 A jemu sa strašne páčili farebné vlniačiky Disana...tak chcem kúpiť ale až ked tieto čo máme vyrastieme.. A sú nejak čudno číslované. ☹

sissik
21. jún 2009

tamka krasne plienocky 😉

vladka to je super, ze si zhonala niekoho, kto ustrikuje, mne by to tiez trvalo velmi dlho

som vcera ukazovala manzelovi tie vase izby. dostala som vystrahu, ze nemam malovat po stenach. lebo on chce iba biele. no ale nech to vysvetli detom, ked ich pomaluju 😀

standu
21. jún 2009

sissik...on obyva detsku izbu????? tak mu to moze byt jedno 😵

my isto malej daco pomalujeme, alebo som videla kadejake rozpravkove tapety, ked jej budeme zariadovat izbicku 😉 zatial nam vsetkym staci jedna spalna 🙂

snikol
21. jún 2009

tamka ako si spokojná s BL bamboo?? a z ktorej stránky máš objednanú AIO bamboo one size??

vladkaz1
21. jún 2009

cafte akurat sme sa vratili z baumaxu kupila som na pizdu zaluzie a som zvedava co teraz s nimi vobec nam nepasuju no idem radsej varit nech to rozdycham MM vravi ze sa daju zastrihnut ,no neviem 😝