Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
21. jún 2009

snikol BL bamboo ma asi kazda z nas 😀 z plenok BL su NAJ

a ak myslis Tamkinu Totsbots AIO bamboo tak tu jej manzel doniesol z brany z Brna

snikol
21. jún 2009

standu dakujem

crysmile
21. jún 2009

babeny, tak posledny krat, nechcete nic z brany? budem mat zadarmo postovne, tak mi prosim dajte vediet do ip. Dnes vecer uz chcem odoslat objednavku.. nakoniec tie CT neberiem, nemaju vlnky a ine nechcem, ale aspon som zobrala tie lios jadra 😉

standu
21. jún 2009

crys ja som myslela, ze pod nazvom pruhovana sa skryvaju vlnky....taku som objednala. no dufam, ze to nebude ten cmeliak lebo ma vystre........... 😖 ale uzsom im aj tak pisala, ze ju chcem vymenit za ruzovu s gulkami, tak dufam, ze mi vyhoveju. kurnik budem to urgovat lebo si ma zneistila....a od zajtra budem do stredy bez netu 😖

weronique1
21. jún 2009

ahojte, ake mate skusenosti s vlniacikmi od disany? myslim s cislovanim...mam 3 mesacne babo (5,5 kg oblecko cislo 62) a vaham medzi 62/68 a 74/80. odporucate mi zobrat rovno tie vacsie?

cry ja by som sa pridala, len som tvoju ponuku nasla az teraz a neviem, ci si stihnem horeuvedeny dotaz vyjasnit 🙂

weronique1
21. jún 2009

a este dotaz na lanolinovu kuru - aku znacku pouzivate?

crysmile
21. jún 2009

standu, no obavam sa ze pruhovana je cmeliakova.. takze si dobre urobila ze beries ruzovu s gulkami.. este stale uvazujem ci aspon tuto nezobrat.. ale som si tam vybrala kalich pre seba, tak to by uz bolo asi moc.. ostatok som dokupila pre neterku alebo synovceka co cakame v auguste..

weronique, tak ak to stihnes do zajtra rana, ja pockam.. 😉 ja si myslim ze by ti bolo treba 62 -68, obavam sa ze vacsie by boli fakt vacsie.. tak napis ako si sa rozhodla potom..
lanolinovu kuru si robim z lanolinu z lekarne..

vladkaz1
21. jún 2009

crys idem mrknut na branu ci nieco nechcem 😉 napisem ti oki? chcela by som nejake pulky este ..cmuk si zlata uzrcite ti napisem

standu
21. jún 2009

och dokelu ale napisala som im dalsi mail tak dufam ze mi to zamenia. cmeliaka neceeem ☹ dik crys 😉

weron ja ma kuru ulricha...prvykrat som lanolinovala 2x ale netecu. no a chystam sa aj ja na lanolin z lekarne...ale v jednej na mna vyvalili okale, ze oni to nedostavaju, ze take zlozite maste kam sa dava, uz ani doktori nepredpisuju, tak ich nerobia.....ze ona lanolin videla naposledy na skole 🙄

vladkaz1
21. jún 2009

baby mate niekto Imse organic fox? zaujimalo by ma ci su ako pul dobre .. inak dnes nemam ani naladu na plienky som total mimo

weronique1
21. jún 2009

a pouzivate aj nejake specialne sampony na vlnu?

standu
21. jún 2009

vladi ja mam "len" IV organic ale su dobre, maju take "kridelka" takze to istia 😉

som si prave este urobila radost a objednala "si" plienocku UD..kapsu onesize, na patentky pre zmenu. kravickovu (lebo nejaku kravu MUSIM MAT!!! 😀 😀 ) a dala som modry flis dnu 😉 za 16€ aj s postou 😵

vladkaz1
21. jún 2009

😉 super uvazujem nad imse z brany ale moj ma uz oraj zabije mame tichu domacnost ☹ zaluzie idem zajtra vratit nesedia a jednu sme znicili lebo sme skusali strihat ... som smutna ☹ aspon penuchov si spravim radost tusim musim si to preratat kolko to bude na eurace

bihan
21. jún 2009

Ja uvažujem práve nad žirafovou CT lebo musím toho môjho "čmeliaka" poslať späť na prebitie patentiek.. ale poštu mi vraj preplatia 😵

Crys, tak pre mňa nič.. nejako to doklepeme bez vrecka 😅 Ja by som najradšej nejaké chlpaté, pekné.. ale sú drahé ako prasa 😅

standu
21. jún 2009

asi to bude menej nez sa tu predavaju 😉

som myslela ze sa MM ani nepriznam, no ale ved by ju videl 🙂 tak som povedala, ze bude dalsia nova plienka a ze uz nou fakt koncim 😀 😀 tak sa uz len pousmial..hovorim ze ved ich nestiham minat (plienky) a on ze co? peniaze? 😀 😀 😀 no bezim dobalit este kuknem a potom nebudem na nete do stredy!!!! ako to bez kona vydrzim? 😢

standu
21. jún 2009

drahe veru 😒 ale take kraaaasneeee 😀 uz sa tesim na kravicku 😉 najprv som nechcela kapsovky ani za svet!!! ze ja tam este cosi mam dovypchavat, no teda! a teraz ich mam 80% 😀

standu
21. jún 2009

jaaj vladi no skoda tych zaluzii...no ako ste to merali? nic v zlom 😔 skoda... tie IV pulky su fajn, ale aj ma lucka vo zvyku odpinat ich tak nic moc....ten suchac ide velmi lahko. skor by som sa este pozerala po thirsties a bummis brite, taketko co maju po bokoch vsite diely podla mna nemozu pretekat 😉

vladkaz1
21. jún 2009

diki za radu tak ich nezoberem serem na to idem spat nebudem vam kazit vecer..
Standu super ze sa teskas teskam sa aj ja s tebou .. inak stvorce z tesca obstali na jednotku to sa neda porovnat s komun. stvorcom parada saju pojdem dokupit a s tymi pulkami nebudem spekulovat ved pridu za mes. merino aj s kamosku a ja si myslim ze 4 re stacia nie? radsej kupim vkladky..
No standu skoda zaluzii ale MM mal pomerane bol pri mne a jaj skoda reci co ti poviem vsetko som si to odniesla ja pojdem ich vratit a pojdem zobrat hned ten objednany koberec 🙂 aspon nejaku radost..budem mat a kupim hned farbu na detsku 😵 a zajtra sa naseriem a budem malovat aj s Lucinkou hihi

vladkaz1
21. jún 2009

Bihan mate nadherne plienocky a mala je aka fotogenicka nadherna!! 😵 😵 😵

neurologia
21. jún 2009

ahojte...a ked davate disany vlniaciky na stvorce nijako inak ich neupevnujete iba na ne natiahnete disany...a drzi to hej?

standu
21. jún 2009

mne sa pacia kvetinkovane, som ich chcela ale nakoniec som vzala SWB oranzovemodre kolieska lebo to bol taky moj tajny sen ( SWB econappi citrus circles, ale namiesto nich mi poslali modre ☹ ) takze som si to aspon pulkami vykompenzovala....
inak sa mi dnes po dlhsom case mala zaparila v econappi 😠

standu
21. jún 2009

no do natahovaciek by som dala novosklad (novosko) alebo draka (vacsi spunt) plus vkladacka zaistene snapkou...stvorec na osminy sa tam iste volajako pokruti 😉

weronique1
21. jún 2009

standu: presne to su aj moji favoriti - len vaham u tych bummis koli materialu 😒

weronique1
21. jún 2009

do natahovacich vlniakov nevopcham nohavickove plienky? napr. BL?

tamka84
21. jún 2009

aj ja som včera ukazovala MM tie maľby do detskej...a aj jemu sa to páčilo tak uvidíme ked budeme zriaďovať malej detskú.

snikol s BL bamboo som spokoná, ale na noc sa mi viac osvedčili BI bamboo extra, bum hugger a tiež P´tit bamboo nočná je úplne super na noc. Som rada že som dala na radu Sisi. Díky Sisa 😵
😵 No a tú AIO bamboo one size mám z brány. Ale tá mi už pretiekla 😢 nejak netesní okolo nožičiek a už som aj skúšala zmenšiť...neviem prečo. Aj ked jadro má dobre savé.

neurologia
21. jún 2009

dakujem aj mne sa to zdalo ze osminy sa pokrutia... 😀

dudri
21. jún 2009

weroniGue, mozes vsetko nohavickove plienky BL, alebo ine a stvorc.plienky vopchat do natah.vlniakov.
mam Disanu

neviem ako mam poskladat na osminy

tamka84
21. jún 2009

crysmile tie vlnky v bráne majú. Aspoň MM keď mi volal že ktorú chcem namiesto ružovej maskáčovej tak povedal že majú tú dalmantínovú čo mám ja a tiež že majú vlnky. oni to majú nejak divne na stránke. A prúžkovaná je určite dá čmieliaková standu. Ale ak si im napísala maila tak ti asi odpíšu, mne odpísali.

A vladi ja som s pull Imse Vimse Fox velmi spokoná. a sú krásne chlpatučké zvonka.

sulky
21. jún 2009

Crysmile, mohla by som sa pridat do objednavky z brany?