Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

snikol
22. jún 2009

a co tak wonderoos kapsovky??

sissik
22. jún 2009

snikol wonderosky kapsovky maju dost divne nasitu gumicku a ked nesadnu presne okolo nozky, tak potom pretecu

snikol
22. jún 2009

vdaka sissik aha tak to potom v ziadnom pripade nechcem

vladkaz1
23. jún 2009

Dobre ranko ,tak kocky prvy krat co mi Little lab nepretiekli a to s tymi vozkami s tescaca od 9 do teraz este rezerva a LL uplne suche 2X vkladka som spokojna vcera som kupila este 3 takze mam 7 ale zda sa mi to stale malo ked kupim dalsie MM ma dozari vcera som mala dohovor ze strasne moc minam ale je to aj v celku pravda hihi ..
No namalovala som jednu stenu koberec je nadherny,aj garniza upla parada taka mosadzna kovova som spokojna az na tu malovku mala to byt ciklamenova a mam to ruzove a sem tam flak no kaslem na to teraz a cez viikend kupim lepsiu tonovaciu lebo to nechcem ruzove hodim vam neskor foto a tie obrazky asi zamalujem strasna robota ked to mam obkreskovat som sa s 1 setnou hrala pol dna a je to na prd..

sissik
23. jún 2009

vladka ja musim mojho nejak pripravit na dalsiu varku plienok. ale uz sa fakt bojim, co mi povie 😀

vladkaz1
23. jún 2009

😀 no neviem Silvika ci ho neporazi haha 😀 😀
Moj vie ze mi pridu z UK a z plienky sem tam komentar ale akoze v pohode ... to zvladam ... ale ked si fakt uvedomi kolko sme nekupovali hnusky tak paradicka ..
Ja som strasne zvedava na tu objednavku z plienky neviem sa dockat .. kedy to posle?
Som dnes ko vsetko ma boli ... ☹

luciabah
23. jún 2009

ahojte

babulky, nedrazdite ma, vy stale objednavate a aj ja by som chcela, ale moj ucet hlboko v minuse a aj dlho bude, lebo sme malinkej kupovali autosedacku. a zase z dalsej super davky od statu mam naplanovane kupit nieco ine... teda topanocky... standu kupila si tie liliputi... sorry ze mimo temu

ale ked pozeram album kazdej vas, krasne plienky mate zavidim, v dobrom 😉

vladkaz1
23. jún 2009

Luciabah no ja mam teraz raj ale buduci mes. si ani neskrtnem nebojkaj sa neni si sama 😀
Ja trepem tak isto stale mimo temu prosimta ,hlavne o prerabani az ma niekto zablokuje ... musim s tym prestat hihi 😅

sulky
23. jún 2009

ahojte, poradte mi plis ktora kapsovka a AIO plienka je najlepsia. Musi byt vsak sirsia, takze IB sa vylucuje 😀

sissik
23. jún 2009

sulky bum genius si skusala? je sirsia a mozes ju navypchavat do zblaznenia

sulky
23. jún 2009

neskusala, chcem si prave kupit preto sa radim 🙂 paci sa mi BG, MT alebo SWB

matja
23. jún 2009

ja mam tiez rada bumgenius. sice mi parkrat pretiekla, ale to bolo asi zlym vypchatim.

sissik
23. jún 2009

ja mam s BG dobre skusenosti, prezil aj riadnu naloz
inak MMT easy clean je kapsa alebo nie je kapsa? nikde som nenasla dieru, aby som vypchavala ako napr. BG

inak uz som prisla na o, aka plienka by mi najviac vyhovovala. ale taku este nevyrobili. zeby som skusila usit sama?
najviac sa jej priblizuje tots bots easy fit

luciabah
23. jún 2009

tiez odporucame BG, mame aj baby kangas a SWB, ale nase najoblubenejsie su BG. dokupila som aj povodne vkladacky na vypchatie a davame aj do Baby kangas, tak vydrzia naozaj aj celu noc 😉

sissik
23. jún 2009

jaj tak nemam easy clean, ale MMT AIO
easy clean som len chcela objednat, uz som z toho magor

sulky
23. jún 2009

a co hovorite na kapsovku z little lamb? http://www.littlelamb.co.uk/itemlist.php/findcl...

sulky
23. jún 2009

luciabah,kde si kupila BG? najlacnejsie m,i vychadzaju na teeheebaby=14eur

luciabah
23. jún 2009

sulky, ja som nakupovala vsetky plienky z teeheebaby, kupovali sme ked bola akcia ale aj ked stoja 14 libier aj tak sa oplati. a little lamb mame nohavickove, velka spokojnost, takze aj kapsa moze byt fajn.

weronique1
23. jún 2009

ahojte, ktora pouzivate vrchne flisove gatule? ake s nimi mate skusenosti, nepretekaju?

matja
23. jún 2009

wer.- ja mám, ale nepoužívam, lebo pretekajú. Ale asi zase skúsim.

vladkaz1
23. jún 2009

ja som zasa s Litle lab neni spokojna ale s pulkami .. tak neviem

sulky
23. jún 2009

vladkaz, ja si ich idem objednat, preco nie si spokojna?

mamutka
23. jún 2009

wer., mne pretiekli raz, ale to sme to cele malemu asi zle nacapili na rit, lebo prchal prec, no a davaj plienku a gate dietatu co sa neda polozit na chrbat, stoji ako majster sveta a dupe, ze sa ponahla.....pre pokoj v rodine sme mu to nacapili po stojacky a o chvilu museli menit, lebo ostal svagrinku 😀
inac som spokojna, ale uz cakam na vlniaciky

mamutka
23. jún 2009

inak moj maly zo zasady dobre naklada do BG. nepreteka, zo zaciatku precikal, som to nezmensila spravne, ale teraz krasne drzia, aj tie naloze. ale uz zacina svoje vytvory modelovat do peknych tvarov, hned sa to lepsie vybera a splachuje 😀 kua, ale dlho schnu tie organic, ma drbne, som musela kupit cil hnusky uz sak mu pomaly nemam co dat v tomto pocasi....a zase chcije 😝

mamutka
23. jún 2009

luciabah, aj my sme kupili autosedacku, takze dalsie plienky nehrozia. takze kupim matros a mamka nedavno spominala, ze sa obcas nudi, daco by sila, no tak posije, co si nastriham 😀 dajake kapsy vymyslim pekne a vyplnat to bude cim, objednala som vkladky rychlo kym este boli peniazky 😉
strasne vela pisete, co mate tie deti na skoleni? so mnou maly cvici cely den, prave si sveholi a pochoduje po postielke, ale uz sa ideme valat na koberec, zase si o par dni precitam co fici a namotam sa na daco a zacnem setrit

kajark
23. jún 2009

ahojte, chcem kupit nejake plienky od baby lucy len neviem ktore, mohli by ste mi prosim poradit, ktora je najlepsia.. alebo podla coho mam vybrat? dakujem

weronique1
23. jún 2009

kajark: no ja mam najradsej BL bamboo a mylsim, ze tie su aj vo vseobecnosti naoblubenejsie (velmi prijemny material, ktory sa nezmolkovatie a je super aj po vela praniach)

kajark
23. jún 2009

weronique1: a mas so suchacom alebo patentky? a ta organic je aka v porovnani s bamboo? diky

vladkaz1
23. jún 2009

pretoze mi pretekaju teda pulky ale baby mi tvrdia ze ich mam vadne ked tak pretekaju za 20 min mam cely bok mokry za tie peniaze by som kupila uz nieco ine.. nechcem radit nemam az tolko skusenosti ako kocky ale ja som neni spokojna co sa tyka pretekania inak material super 😉

vladkaz1
23. jún 2009

bamboo radia vsetky kocky ale chvalia si aj organic velur ... bambo zevraj niektore po dlhsej dobe tvrdnu ale to by az nebola taka zavada super saju po 1é opraniach dosahuju najlepsu savost 😉