Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
25. jún 2009

zuzz, vyzeraju fakt pekne 🙂 taky problem mame my skoro s kazdou plienkou, ze je okolo bruska volna a okolo noziciek tesna 😒 teda okrem CT, ta je okolo noziciek volna. a loviky vlniacky su tiez okolo noziciek volne

tamka84
25. jún 2009

sisa, áno zdá sa mi že hej.

standu
25. jún 2009

zuzz peknucke su..aj gatky aj plienocky 😵 my mame podobne ako vy tie natahovacky SWB pulky Lko 😉 dam neskor foto, dala som ich na noc na noveho hambaca tak uvidime 😉

ja som pre istotu CT oprala sa ciernym pradlom a hadam parkrat este preperiem

no mam z brany ten miofresh...ja nevidim nejaky rozdiel ale mam dobry pocit aspon, ze je to dezinfekcia 😵

ja ten sliz nejak.....mam pocit, ako by plienky po uschnuti boli take "olepene" slizovate no neviem... 😅

dudri
25. jún 2009

Podla mna lepsie saje viacvrstvovu plienku, ako BL bamboo stvorec /vidim nic nezlepsi savost/
co myslite?

sisa.b
25. jún 2009

standu, aku mas tu ct?

sisa.b
25. jún 2009

dudri, s viacvrstvovymi som tiez velmi spokojna 🙂 su to u mna najpouzivanejsie vypchavky. bambusove stvorce davam vacsinou k nocnym plienkam

dudri
25. jún 2009

pouzivam vv ako vkladacku k stvorcovej plienky 😉

sissik
25. jún 2009

aj mne sa zbehli tie vkladacky v CT
ale inak su krasne a nosime ich von
na leto som pokupila tricka a ked bude horuce, ideme len v plienke a tricku

basnite tu o tych viacvrstvovych a zase ma na ne lamete. no uvidime, ci niekdy objednam

vladkaz1
25. jún 2009

Zuzz su nadherne 😵 😵

zuzz
25. jún 2009

baby - ta LB one bude na noc stacit? neviete? nerada by som mala postel mokru ... dala som na nu tie vlniaky.

sisa.b
25. jún 2009

ja vv plienky pouzivam ako vkladacky do kapsoviek. a tiez mam pocit, ze nasaju viac, ako 40ka bambusovy stvorec.
sissik, nikto ta na ne nelame, len ich tu chvalime 😀

vladkaz1
25. jún 2009

Sisik sa lame sama 😀 ale nie ved podla mna este podlahnes 😀 som zvedava co ja budem robit pri druhom ...

brinzulka
25. jún 2009

sissik..ja uz som sa nalomila 😀

vladkaz1
25. jún 2009

brindzulka no nam kym dojdu pliekny tak ozaj porodis

sulky
25. jún 2009

sisa.b, ktore su to tie vv plienky?

sulky
25. jún 2009

brinzulka, caf 🙂 tiez rozmyslam ze ich kupim

brinzulka
25. jún 2009

aspon prides do nemocky aj s plienkami ...a inspirujes sa 😀 aaale nieeeeeee..
1eho som na polikl. potom o tyzden znova a potom ad nemocnica...poradne..som dufala, ze sa to tam pohlo a nebudem plasit ludi s bruchom..ale kdeze...tomu valibukovi sa v brusku paci..a take pekne plenusky nanho doma cakaju...
😀 vladkaz..inak mne to staci az k Vianociam 😀

vladkaz1
25. jún 2009

😀 no teeda jaj ja som nedockava ale stale o tom trepem ze ich chcem .. to je nuz taka smola na jednu objednavku este budem cakat mes. a na druhu som zvedava kolko a uz len 1 vrchne a dost .. ja uz viacej nepotrebujem sa budem vytesovat na vasich chichi .. v podstate ja ani ze peluchy nepotrebujem len chcem nam stacia stvorce a dobre pul.. inak s tymi SWB som max. spokojna .. do konca som dnes vypchala na spanok wondwroos a vobec nepretiekla .. na tych uterakoch nieco bude 😀 ibaze strasne dlho schnu...ked je vlhko..

brinzulka
25. jún 2009

sulky...ja sa chystam posit z tych starych plienok..podla vv, co mam doma...ale usili sme vreckar, perinky, hniezdo a ma to trosku preslo...tak uvidime, ze cvo..
aaale sa mi pacil ten super sklad pre novoska...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sulky
25. jún 2009

brinzulka, ake mas vv?

brinzulka
25. jún 2009

popoliny Mka..ale len dve...ze dla nich usijem

sulky
25. jún 2009

vladkaz, s ktorymi PULkami si to maximalne spokojna? (ja som dnes samaa otazka 🙂

sisa.b
25. jún 2009

vladka, ja som ti hovorila, ze su super 😉 akurat nam Mkove uz stacia akurat na stvorec na osminu ☹ ale chystam sa objednat si este jedny Lkove z babykindu a tieto pojdu z domu 🙂

sisa.b
25. jún 2009

vv mam doma popoliny, swb a kikko - vsetky najmensie velkosti cca 30x40 a je to akurat do tych kapsovych.
plienky sa mi zdaju vsetky rovnake, akurat jedny su nefarbene, druhe take kremove, tretie biele 😅

brinzulka
25. jún 2009

inak sisa..to Ty si ma navnadila nejak kupit vv plienky.. 😉

sulky
25. jún 2009

jeej, pekne videa. tak teray ste navnadili aj mna, kupim si aj ja vv. A ked uz sme pri tom radeni, tak mi este poradte najlepsie PULky a uz vam dam dnes pokoj 🙂

vladkaz1
25. jún 2009

🙂 No Sisa ved ok debre si radila som spokojna 😀 😉 😵 ja uz stvorce nebudem spekulovat na vyplatu kupim este 10 uterakov mam 10 doma a staci este dojde s plienky a staci nam kedze davam 2X ten uteracik.. je nam 10 malo ..
tesim sa aj na tie merino aj na LB one fakt sa mi pacia .. viacej nez BG neviem preco mam z nich super pocit a kamoske som kazala rozbalit balik a vravela ako nestranna osoba ze su makucke na paradu ze budem spokojna .. a co ja viem na bamboo BL sa ani moc netesim no uvidim potom budem milo prekvapena necham sa prekvapit len dufam ze ta objednavka pride v celku a nie po castiach 😔
SWB velurka sa mi zacala fakt pacit lebo na super sedi a zistila som ze klasika stvorce biele stoja za prd to sa neda porovnat s tymi ut. vkladkami to saje na paradu takze aj plienka kapsa spraví super ucel

vladkaz1
25. jún 2009

pulky ja neviem ja som najviacej spokojna s SWB a tesim sa na tie merino a chcem este tie bumis ci ako?

lilly
25. jún 2009

zuzz, krasne su aj natahovacie LB, aj ked mne pripadaju velke na natalke, ako aj na mojej lilly.. ja davam bezne na noc teraz uz LB one a na to natahovacie LB a vydrzi to.. no lepsi pocit mam, ked tam dam este jednu BL vkladacku.. a tiez mam inac pocit, ze to celkom nesedi na brusku, tam je to volne a na stehnach tesne, no ja to tam nejak tak ohnem tu okrajovu cast od brucha smerom k stehnu a tak zapnem tesnejsie suchac na bruchu, tak je tesnejsie aj brucho a volnejsie stehno.. no a pod LB vrchnymi bombardakmi sa to aj tak strati 😀
vladka som rada, ze ti tak dobre sluzia tie SWB pulky 😵
vv mam aj ja strasne rada, najlepsiu savost pre nase dievca dosiahnem poskladanim na chlapca 😀 a davam ich do vlniakov cez den 🙂