Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
29. jún 2009

ja som neskusala ale napadlo ma to ked som pozerala v obchode na ten material impegrovany ako parazol .. 😀 no ale ta plienka co som usila poslednu je mala takze skoda 😒 no musim najst nejaky fakt dobry strih a nebudem spekulovat a nicit latky .. potom budem sit 😉

neurologia
29. jún 2009

moja mamca je krajcirka tiez sa niekedy pusti do tolkych veci az az az...a potom sa jej nahodou prestane darit aaa potom mame vsetci po chlebe.... 😝

snikol
29. jún 2009

ja som si urobila strih sama. prehla som napoli plienku a obkreslila som ju usila som uz dokopy tri tie su zvonka flanel a z vnutra obycajna latka z bavlny zapinaju sa na suchy zips. 😀 teraz spekulujem na tych co som pisala, len musim kupit material. 😀 😀

vladkaz1
29. jún 2009

no ved ano ale ked si spocitas kolko das za latku plus suchac plus vonkajsi matros to sa mi neoplati sit a kupim si bamboo... a nemusim spekulovat nie?

vladkaz1
29. jún 2009

inak ked mas maltros doma ale robis s nepotrebnych veci tak to potom ano szchace su nekych 10sk a ked mas masinu neni priblem ja budem musiet uz vratit este chcem obsit veci co su dierky a tak malej na teplackoch na ihrisko dobre... dnes som ju fotila no hotova princeznicka neskor dam foto 😵

snikol
29. jún 2009

no to si rada pozriem. 🙂 😀

zuzz
29. jún 2009

ahojte, bola som od piatku bez netu, ale uz som vas docitala.

niekto sa pytal na porovnanie pul vrchnych nohaviciek LL a IV
- obe mame doma. LL vel.2 su na 8.5kg babo s buclatymi nohami este stale dost velke, ale ked som prisila dalsie suchace, aby to nebolo zapnute len presne v strede na brusku, tak drzia a nepretekaju. IV soft mame velkost M, ta uz je ltt, ale stale sedi lepsie ako tie LL. kvalita materialu podla mna porovnatelna. LL su sice maksie, ale ani IV nie su velmi hrube. mame doma aj BL fix vel.L,a tie su teda fakt hrubizne. davala som ich ale len na noc na bamboo LL, lebo ich dobre prekryju, teraz uz mame aj LB merino natahovacie, tak na noc davam teraz tie.

zuzz
29. jún 2009

LB one prve pouzitie na noc spolu s merino gatami - premoklo az na plachtu. ale pripisujem to tomu, ze boli len raz vyprate a casom sa nasiakavost urcite zlepsi.

a posledne 2 noci som musela dat jednorazovku, lebo nocne plienky proste neuschli ani po 2 dnoch. dnes rano som ich konecne mohla vycapit von na slniecko a uz su suche, potvory 😎

tamka84
29. jún 2009

ahojte babenky, pripájam sa ku gratuláciám Majke a malej Tamarke. Veľa zdravíčka a neskôr pených nervíkov 🙂

sisa.b
29. jún 2009

ahojte 🙂 my sme cez vikend u svokrovcov hnuskovali, lebo mame akosi malo plienociek a posledny tyzden horsie schnu 😖 ale v noci uz sme latkovali, tak sa aj prdelka upravila 🙂 ukazkovo vydrzal hamburger + mala bl bamboo

a pre sikovne krajcirky http://www.sijemdetem.cz/ 😉

epaula7
29. jún 2009

Chcem sa vas spytat, kde sa daju zohnat lacne latkove plienky?

vladkaz1
29. jún 2009

Sisa super stranka no a na plienku co by sa najviacej s toho hodilo ten bambus porad nieco na vyplatu tusim objednam maju tam aj dobru sirku latky by vyslo s toho viacej plienociek 😵

sisa.b
29. jún 2009

vladka, mne sa velmi paci ten bambusovy aksamit farebne 😵 to by som asi objednala, dalej z toho bambusoveho frote a ako vkladacky urcite ten hruby bambusovy flaus. je sice drahsi, ale ma super gramaz. to by som napchala do kazdej plienky, alebo by som z toho urobila tie vkladacky

sisa.b
29. jún 2009

epaula, to zalezi od toho, ake latkove plienky chces pouzivat - stvorcove, nohavickove, aio... a tak isto aj na tom, za akych podmienok ich chces pouzivat - ci len na doma, alebo na prechadzky, na noc..
skus byt trosku konkretnejsia 😉

zuzz
29. jún 2009

vladka, sisa - ak budete objednavat tie latky, rada by som sa pridala k objednavke. nenasla som tam zatial, za akych podmienok posielaju mimo CR.

lilly
29. jún 2009

zuzz, ja do LB one davam este jednu BL vkladacku a rano sa snazim malu co najskor po jej zobudeni prebalit, nech tam nepusta prudy mocu.. niekedy su ledva tie tri vkladacky mokre, inokedy, ked sa mi nechce este vstat, tak je mokra aj plienka, no az na plachtu sme nepremokli ani raz.. tie merino gatky si lanolinovala ked boli nove?

jej olinka, ty si druhykrat tehu? 😵 super, blahozelam, sa budes moct z chuti a poriadne vyradit na latkovani s malym babom 😵

zuzz
29. jún 2009

lily, lanolinovala som, vyskusam dnes znova, uz plienka konecne uschla. ale pre istotu pod malu daco podlozim 😅

sisa.b
29. jún 2009

zuzz, ja objednavat urcite nejdem. a nenasla som ani ja v podmienkach zasielanie mimo cr. asi im budete musiet poslat maila 😉

standu
29. jún 2009

oli blahozelam 😵

vladkaz1
29. jún 2009

oli aj ja blahozelam 😵 sisa diki za radu poriadne poprecitam a rozhodnem sa prave som dosila dalsiu plienku inak nic moc sa mi nepodarila lebo som ju neprevracala s druhej strany som bola leniva iba skusam a nicim deku haha

lilly
29. jún 2009

vladka, to celu plienku sijes z flisu? aky to ma zmysel? 😕 sak flis nic nenasaje a akurat urobi velky zadok.. ci zatial skusas strih a potom budes sit z ineho?

vladkaz1
29. jún 2009

zatial skusam strih z flisu skusam len preto ze som lakoma minat na latku ked nemusim vies 😅 ? a zmysel aky no vlozis do toho vlozku a hotovo nie? ved kapsy aky maju zmysel? aj tak tam musis vlozit saciu.. 😔

snikol
29. jún 2009

vladka tvoja babika je krasne rozkosna!!! 😀 😀 😀

sissik
29. jún 2009

olinka blahozelam k tehu, nech vsetko dobre dopadne a drobec je zdravucky 🙂

neurologia u nas je to napodobne, ked sa mi nieco nedari, tak zurim 😝

no a tie latky vyzeraju suprovo. keby ste niekto objednavali, tak sa pridam. brala by som ten flis a bambusove frote.
som im akurat pisala, ci posielaju na svk a za akych podmienok

vladkaz1
29. jún 2009

😀 😵 Sinkol dakujeme uz som rozmyslala ze ju dam do sutaze hihi...
ja skusam strih na nete mi nejde stihnut neviem preco .. rozmyslam nad kupov toho bambusoveho frote a chcem sa nacvicit na plienku zatial mi to moc nejde, mne sa ani nezda ze by to bolo hrube 🙂 skor skarede 😀 😀 😀 akoze zle usite v zivote som nesila tak ja netvrdim ze je to dokonale 😎 len skusam ... ale chcela som docielit len to ako je zavazovacia klasika plienka len nieco podobne nie to iste vlozis stvorec zaviazes tak ja som to usila z deky taka jemna je a do kapsy vlozis stvorec.. ale len spekulujem lebo sa mi to nedari pekne usit aby bolo vsetko rovno a tak nadsivala som boky lebo som ich spravila kratke proste chcem dojst na najlepsi strih pre Lucku ale zatial sa nedari .. a kebyze to mam sit hned z materialu uz by som dohukala a vyhodila vela penazi nie??? uvazujem zle??? 😅

snikol
29. jún 2009

neuvazujes zle, mas pravdu cim viac budes skusat tym lepsie sa ti bude darit 🙂

vladkaz1
29. jún 2009

no zatial sa nedari niesom rodena krajcirka ,ale kto neskusi nepokazi hihi neva ja si priznam ked je nieco na prd mne to neprekaza ani nevadi len... nechcem znicit material tym ze potom dohukam plienku usitu uz z frote .. za to mohla mat origos Lucka bamboo alebo tak ja neviem ci to zrozumitelne vysvetlujem 🙂

standu
29. jún 2009

vladi naaaaaaaadherne fotecky, mala je uchvatna, kocka 😵

lilly
29. jún 2009

vladi, ved ja som bola iba zvedava.. 😉 mne to len pride velmi komplikovane, ja som v takychto veciach taka leniva, ze mne sa nechce nic pchat do kapsy /preto ani ziadnu nemam, az na jeden hybrid SWB AIO aj kapsu to ma/, mne sa nechce ani jadro z IB pripinat na tie cvoky, ja to tam len polozim a zapnem 😀
no ale urcite je dobre sa naucit na takom a potom ked budes mat dobru latku, tak uz budes macher v siti 🙂 a malu mas naozaj strasne zlatu 😵

sisa.b
29. jún 2009

lilly 😀 😀 😀 tak ja mam polovicu plienok kapsovych a som velmi spokojna. vypcham, ako prave potrebujem. a ib sio pripinam 😀

vladka, mala je krasna 😵