Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

topzuzana
1. júl 2009

tak skusme vladku ukecat, nech urobi este jednu objednavku 😀 😀 😀

topzuzana
1. júl 2009

tak skusme vladku ukecat, nech urobi este jednu objednavku 😀 😀 😀 vladi, das sa este ukecat?

vladkaz1
1. júl 2009

nie 😀 😀 😀 ja sa supnem niekomu do objednavky hihi .. neviem kebyze chcem nieco tak ano ale nechcem uz nic z plienky mne sa tie aio nepacia 😅 😉

topzuzana
1. júl 2009

skoda ☹ ☹ ☹

...ideme plavat,takze koncim, ale vecer nakuknem, papa

vladkaz1
1. júl 2009

to neni az taka veda len ja nemam uz ani cas a ani energiu hihi .. a ani sa vam to nepoplati mne to pride zadara a vam ??? hmm??? platit postovne ved jedna co chcete aio tak spravi objednavku .. ja nechcem bohuzial nejake sa mi pridu neviem ako to nazvat nie lacne .. ale take no nepacia sa mi proste nie strihom ale materialom .. ale je plus ze vymysleli tu vlozku ze sa da odopnut to mozes pouzivat v podstate ako pulky nie? .. baby pozit. je ze budeme mat do tyzdna plienky juuuuupiiiiiii 😀 😀

labutka
1. júl 2009

sisa, aj ja chcem objednat nejake vladacky do IB, odkial ich chces brat? ja by som sa pridala... 😵

sisa.b
1. júl 2009

labutka, ja urcite z nappyparadise. mala by ich mat buduci tyzden

labutka
1. júl 2009

sisa a mozem sa pridat?

sissik
1. júl 2009

sisa ja by som sa tiez pridala - chcela by som skusit UD, co ty na to? 😉

sisa.b
1. júl 2009

holky, jasne, ze sa mozete pridat 🙂

lilly
1. júl 2009

baby, na nappyparadise je tusim blby system s postovnym.. s kazdou jednou polozkou sa zvysuje, myslim, ze podla vahy.. ja odtial cakam kravickovu IB 😵

brinzulka
1. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
sikovna mamulka..peknunke...dufam, ze sa neurazi, ze som jej to sem dala..mohla by nam sit na zakazku 😵 😵

andrea100
1. júl 2009

Po dlhej dobe som čítala túto diskusiu a pozerala vaše albumy. Pridala som do albumu plienky ktoré mi šila svokra tak môžete pozrieť. Látky som mala objednané zo zahraničia. 🙂

andrea100
1. júl 2009

Brinzulka ďakujem ale šila svokra

sisa.b
1. júl 2009

lilly, kedy si tu kravickovu objednala? ☹ lebo ja hned, ako mi prisiel mail a dostala som odpoved, ze na mna nevysla 😒
a mas pravdu, hromadna objednavka sa neoplati robit, lebo s kazdou dalsou plienkou rastie postovne

standu
1. júl 2009

musim babku nalomit tiez na sitie 😉 velmi pekne, andrea...sikovna svokra, a ochotna 😉 pochval ju

vladkaz1
1. júl 2009

peknucka ale mna by zaujimalo co ste pouzili ako pul vrstvu nemozem nic zohnat sakris 😀

sisa.b
1. júl 2009

kua, tak som pozerala mail a ja som si u nej rezervovala tu kravickovu este 3 dni pred tym, nez posielala hromadny mail a dala ich do shopu 😠 😠 😠 spolu s jahodovou, ktoru som mala uz aj zaplatenu. a potom mi len napisala, ze na mna ziadna limitka neostala 😢

sissik
1. júl 2009

sisa tak ak ma rapidne rast postovne, tak sa na to vykaslime
skusim nieco usit. z sijemdetom mi odpisali, ze sa chystaju rozsirit sortiment, tak pockam
pockam na zabite 😀

vladkaz1
1. júl 2009

sisik ja si myslim ze uzitocna plienka sa da usit aj z normalnych savych mater. len zohnat pul alebo nieco take chlpate ako IB.. no radte.. ale mne sa z netu objednavat nechce sa si chcem omakat a kuknut ..

andrea100
1. júl 2009

Vlaďka pul aj látky boli objednané z tejto stránky. http://www.greenbeans.co.nz/index.php?main_page...
Ale neobjednávala som ja ale jedna kočka z BA ktorá robila hromadnú objednávku. Neskôr som si objednala sama kliešte na patentky aj s patentkami.

vladkaz1
1. júl 2009

diki moc .. jja viem ze take nieoc je u NZ ale preco nieco take nieje tu?? serie ma to .. nerada objednavam zo zahranicia a celkovo cez net ja neviem preco mam k tomu taky cudny odpor .. aj plienky som sa musela dokopat .. keby ze jebchod radsej zajdem tam.. 😅

andrea100
1. júl 2009

Veď aj ja by som brala radšej obchod. Ale žiadny obchod tu nie je. Objednávala som práve kôli tomu PUL len škoda že som toho neobjednala viacej. Vyšlo mi z toho 7 AIO plienočiek.
Ale závidím vám tie vaše krásne plienočky. Mňa by už asi manžel zabil keby som ešte nejakú objednala. Už musím vystačiť s tým čo mám.

lilly
1. júl 2009

sisa, ja som ju objednavala 19.6., ty skor? Pozeram tam, ze tam je najprv ze 58 in stock a potom nizsie Pre Orders Only.. 😕 teraz si nepamatam, ci to tam bolo aj vtedy, ci nie.. 😕 no nepisala mi nic, ci ju ma, ci nie, ci co.. ona je nejaka ceska? Bo z paypalu mi prislo, ze ma mail na seznam.cz, aj meno take ceske.. to by mohla rozumit i slovensky, nee? 🙂

sisa.b
1. júl 2009

jj, piseme si od marca ci aprila, ked som objednala prvy raz - hned ako spustila ten eshop

sisa.b
1. júl 2009

lilly, tak ju mam rezervovanu 😵 😵 😵 no ja som pochopila, ked pisala, ze limitky na mna nevysli a uz ani nebudu, ze sa to tyka aj tej kravickovej 😅 tak sa mam na co tesit, jupiiiiiiiiiiiiii 😵

sisa.b
1. júl 2009

holky a pisala som jej, ze by nam vysla s tym postovnym v ustrety, len mam dat vediet, co vsetko by ste chceli 😉

brinzulka
2. júl 2009

AIO plienky asi nebudu v inych internet.obchodoch s latkovkami..pan P. sa vyjadril, ze tu ich bude vylucne predavat len on.

standu
2. júl 2009

to je zaujimave...niekto pisal, ze tie pop-in nebude plienka predavat...teraz ich maju...ja to nechapem 🙄

sisa nedrazi s nappyparadise 😀 uz nemozem nic kupovat.....teraz 😀 mozno neskor... aj ked jednu blueberry chcem. tak pockam kym vyrastieme zMka IB a vezmem to jednym tahom...len kedy to bude, to netusim 😵

moja slecna uz vyse tyzdna odmieta chlieb na ranajky a dnes si (prvykrat! cez den) vypytala prsnik. takze s priberanim a vyrastenim z Mkovych bittiek to nevidim ruzovo 🙄

fibi
2. júl 2009

standu Mkové bittky oblečie ešte aj lujza a to už plienky nenosí 😀