• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
Standu fakt rovnaka vlna? :confused: :grinning: :dizzy_face: to telepatia :sunglasses:
4. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aale ani si nevsimne, ked mu ich hned neotrcis pred nos :wink:
pri kurze terajsom 25,865 je to 12,50€
4. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki super a z brany postovne ako ? hmm? plus ku mne .. oplati sa mi to? neviem ci nemam pockat aby som nepreplatila na postovnom
4. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
postu platim ja 200kc vy co sa pridavate ku mne nic. len to, co ti ja poslem...jedny gate v obalke, kolko to moze byt, 50centov max. 13€ a sme si kvit :wink:
4. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jakoze len ty? oki tak nemam nad cim rozmyslat teda :slight_smile:
4. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale jasan ja objednavam viac veci aj tak by som si tu postu zaplatila sama.
vyber cislo a farbu :dizzy_face:
4. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki zlato ved asi to najvacie a farbu musim popremyslat idem sa kupat ale asi fialovu posli mi do IP cilo uctu a cenu prosim si zlata diki za ochotu musim sa ist venovat MM uz frflosi ze som tu nalepena.. pol dna pojdeme kukat nejaky film
4. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Standu ked budem mat matros pul tak ti usijem nejaku plienocku dam si zalezat oki? :wink: za ochotu
4. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu ja by som brala jednu CT, ale nie je iste aku maju a este nejaku AIO....do zajtra dam vediet... a z brany neposielaju nad urcitu sumu zadarmo? mozno by sme sa nazbierali...
4. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi nad 5000 tis...to sa nenazbierame, ja mam asi za 1700...bru noc, tak zajtra

popripade mozem pisnut mail ohladne farieb CT
4. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu to by si bola zlata... mozno by sme sa aj nazbierali... ja budem mat - ak budem mat - za cca 1000 a este sa mozno niekto prida..takze sup sup nech mame postovne zdarma :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ja sa asi tiez pridam na nakup z brany, potrebujem nejake plienky a minimalne jedny gature,
tak zajtra kuk, ale minimalne za 40-50€ to bude.
Zajtra ideme na 3D ultrazvuk do HC na 10tu, tak potom poobede sa ozvem.
Pekny vecer :grinning:
4. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,chcela by som sa vas spytat ci by ste mi vedeli poradit,ktora plienka je pre novorodenca s vahou 4-4,5kg lepsia...bum genius vel. S 3,6-5,4kg alebo vel. M 6,7-10...bojim sa len,ze ci to M nebude velke...chcem zatial len 1 kus ked pojdem k lekarke a zevraj bum genius zabezpecuje aj balenie na siroko...alebo je este bum genius vsetko v jednom od narodenia po nocnik,len aby aj to nebolo na novoska velke aj ked to prisposobim...dakujem vam za radu,nemam este ziadnu skusenost s plienockami,ale coskoro uz budem mat.... :wink: este raz dakujem
5. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, na novorodenca bude podla mna velkost M 6,7-10 velka, aj ked by si mala vacsie babatko. ale zas mala sa ti asi neoplati kupovat, lebo za chvilu z toho vyrastie.
ako bude sediet zmensena one size, to neviem, nemam skusenost. ja som zmensovala bumgeniusku len na tu strednu velkost a bola v pohode, lebo material je tenky a vkladacky maju zmensenie na patentky, takze to nerobilo ziadnu hrubu bublinu, ktora sa mne napr. pri nohavickovych plienkach vobec nepaci. a vobec, pri kapsovych plienkach je zmensenie uplne v pohode prave vdaka tomu, ze su tie latky tenke :slight_smile: a vydrzia vam cele plienkove obdobie.
no ak ta doktori strasia, ze bude velmi velky, tak to tiez este nemusi byt pravda, neraz sa sekli aj o 1 kilo :grinning: aj u nas v novembrovkach. teda urcite vsetky, co sa bali vdaka doktorom vahy nad 4 kila, ani jedna take velke babo nemala :sweat_smile:
5. júl 2009 o 01:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ak by mali ruzovy maskac, tak uricte chcem :slight_smile: a urcite by som nechcela, aby si cele postovne cvakla ty sama :wink:
5. júl 2009 o 01:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa mne je to jedno, aj tak musim objednavat s vami ci bez vas.... :wink:

ok takze vecer poslem objednavku a mail, kkde sa opytam na farby CT. sisa ty ruzovy maskac, zuzana ake farby???

peta farbu aj link na tie navleky nanozky poprosim

vladka dokelu Lko nemaju z tych bummisov...vyberes nieco ine?? :confounded:
5. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu,
tak som presla vsetky plienky na brane a vychadza mi, ze potrebujeme dve CT :grinning: - okrem tych dvoch ruzovych mi je farba jedno. ale samozrejme nech nie su rovnake, ak sa da. Ak by mali len jednu farbu, tak radsej len jednu plienocku a pockam kym doplnia zasoby.
...a mozno sa nazbierame, lebo zadara posielaju na Slovensko nad 4000, ak by aj nie, tak nam postovne urcite rozrataj.
5. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dakujem, dakujem, dakujem
5. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze predbezne cervenu zvieratkovu objednat mozem?
5. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Stadnu mas IP nic sa nedeje nabuduce :wink: :slight_smile:
5. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ja neberiem z brany nic.. mozno potom z babykindu, uvidim
5. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok lilly...uzi s krasne bluberry vrecko :wink: ja by som ho brala keby nebolo drahe jak slak :sweat_smile:
5. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ked budeš vedieť aké CT majú daj vedieť, lebo MM tvrdí, že nevie kedy najbližšie pôjde do brna :frowning2: a keby mali ružový maskáč tak by som chcela aj ja. a romýšlam nad väčšími vlniačikmi, ale neviem akú veľkosť mám kúpiť z tej disany ??? poradíte? malá má teraz skoro 8 kíl.
5. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tami uz som pisala...dam vediet
k vlniacikom neporadim, neviem
5. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radsej az ked budes vediet co maju, lebo safari nie je zrovna favorit
5. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, asi uz viete, ale Baby Lucy (plienka.sk) uz ma v ponuke AIO... priznajte sa, ktora chcete? Ja asi neodolam, takze asi budem objednavat. Nazbierame sa?
5. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macocha, uz to tu dievcata preberali :wink:
5. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby,

asi trochu blba otazka ale aky je rozdiel medzi plienkami all in one-AIO alebo snap in one-SIO mne to nejak nedochadza ten rozdiel...

dakujem ze objasnenie
5. júl 2009 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby uplne od veci... neviete mi poradit taku mini postielku s clonou na kupko? neviem to najst nikde ako sa to vola ani na googli..
5. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AIO plienky su vsetko v jednom a vacsinou maju sacie jadro prisite vnutri, kdezto SIO maju to jadro odpinatelne - na patentky, aby sa prienka rychlejsie ususila
5. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš