Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
4. júl 2009

Standu fakt rovnaka vlna? 😕 😀 😵 to telepatia 😎

standu
4. júl 2009

aale ani si nevsimne, ked mu ich hned neotrcis pred nos 😉
pri kurze terajsom 25,865 je to 12,50€

vladkaz1
4. júl 2009

oki super a z brany postovne ako ? hmm? plus ku mne .. oplati sa mi to? neviem ci nemam pockat aby som nepreplatila na postovnom

standu
4. júl 2009

postu platim ja 200kc vy co sa pridavate ku mne nic. len to, co ti ja poslem...jedny gate v obalke, kolko to moze byt, 50centov max. 13€ a sme si kvit 😉

vladkaz1
4. júl 2009

jakoze len ty? oki tak nemam nad cim rozmyslat teda 🙂

standu
4. júl 2009

ale jasan ja objednavam viac veci aj tak by som si tu postu zaplatila sama.
vyber cislo a farbu 😵

vladkaz1
4. júl 2009

oki zlato ved asi to najvacie a farbu musim popremyslat idem sa kupat ale asi fialovu posli mi do IP cilo uctu a cenu prosim si zlata diki za ochotu musim sa ist venovat MM uz frflosi ze som tu nalepena.. pol dna pojdeme kukat nejaky film

vladkaz1
4. júl 2009

Standu ked budem mat matros pul tak ti usijem nejaku plienocku dam si zalezat oki? 😉 za ochotu

topzuzana
4. júl 2009

standu ja by som brala jednu CT, ale nie je iste aku maju a este nejaku AIO....do zajtra dam vediet... a z brany neposielaju nad urcitu sumu zadarmo? mozno by sme sa nazbierali...

standu
4. júl 2009

zuzi nad 5000 tis...to sa nenazbierame, ja mam asi za 1700...bru noc, tak zajtra

popripade mozem pisnut mail ohladne farieb CT

topzuzana
4. júl 2009

standu to by si bola zlata... mozno by sme sa aj nazbierali... ja budem mat - ak budem mat - za cca 1000 a este sa mozno niekto prida..takze sup sup nech mame postovne zdarma 😀 😀

diapozitiv01
4. júl 2009

Ahojte,
ja sa asi tiez pridam na nakup z brany, potrebujem nejake plienky a minimalne jedny gature,
tak zajtra kuk, ale minimalne za 40-50€ to bude.
Zajtra ideme na 3D ultrazvuk do HC na 10tu, tak potom poobede sa ozvem.
Pekny vecer 😀

jankasz
4. júl 2009

Ahojte,chcela by som sa vas spytat ci by ste mi vedeli poradit,ktora plienka je pre novorodenca s vahou 4-4,5kg lepsia...bum genius vel. S 3,6-5,4kg alebo vel. M 6,7-10...bojim sa len,ze ci to M nebude velke...chcem zatial len 1 kus ked pojdem k lekarke a zevraj bum genius zabezpecuje aj balenie na siroko...alebo je este bum genius vsetko v jednom od narodenia po nocnik,len aby aj to nebolo na novoska velke aj ked to prisposobim...dakujem vam za radu,nemam este ziadnu skusenost s plienockami,ale coskoro uz budem mat.... 😉 este raz dakujem

sisa.b
4. júl 2009

janka, na novorodenca bude podla mna velkost M 6,7-10 velka, aj ked by si mala vacsie babatko. ale zas mala sa ti asi neoplati kupovat, lebo za chvilu z toho vyrastie.
ako bude sediet zmensena one size, to neviem, nemam skusenost. ja som zmensovala bumgeniusku len na tu strednu velkost a bola v pohode, lebo material je tenky a vkladacky maju zmensenie na patentky, takze to nerobilo ziadnu hrubu bublinu, ktora sa mne napr. pri nohavickovych plienkach vobec nepaci. a vobec, pri kapsovych plienkach je zmensenie uplne v pohode prave vdaka tomu, ze su tie latky tenke 🙂 a vydrzia vam cele plienkove obdobie.
no ak ta doktori strasia, ze bude velmi velky, tak to tiez este nemusi byt pravda, neraz sa sekli aj o 1 kilo 😀 aj u nas v novembrovkach. teda urcite vsetky, co sa bali vdaka doktorom vahy nad 4 kila, ani jedna take velke babo nemala 😅

sisa.b
4. júl 2009

standu, ak by mali ruzovy maskac, tak uricte chcem 🙂 a urcite by som nechcela, aby si cele postovne cvakla ty sama 😉

standu
5. júl 2009

sisa mne je to jedno, aj tak musim objednavat s vami ci bez vas.... 😉

ok takze vecer poslem objednavku a mail, kkde sa opytam na farby CT. sisa ty ruzovy maskac, zuzana ake farby???

peta farbu aj link na tie navleky nanozky poprosim

vladka dokelu Lko nemaju z tych bummisov...vyberes nieco ine?? 😖

topzuzana
5. júl 2009

standu,
tak som presla vsetky plienky na brane a vychadza mi, ze potrebujeme dve CT 😀 - okrem tych dvoch ruzovych mi je farba jedno. ale samozrejme nech nie su rovnake, ak sa da. Ak by mali len jednu farbu, tak radsej len jednu plienocku a pockam kym doplnia zasoby.
...a mozno sa nazbierame, lebo zadara posielaju na Slovensko nad 4000, ak by aj nie, tak nam postovne urcite rozrataj.

topzuzana
5. júl 2009

a dakujem, dakujem, dakujem

standu
5. júl 2009

takze predbezne cervenu zvieratkovu objednat mozem?

vladkaz1
5. júl 2009

Stadnu mas IP nic sa nedeje nabuduce 😉 🙂

lilly
5. júl 2009

standu, ja neberiem z brany nic.. mozno potom z babykindu, uvidim

standu
5. júl 2009

ok lilly...uzi s krasne bluberry vrecko 😉 ja by som ho brala keby nebolo drahe jak slak 😅

tamka84
5. júl 2009

standu, ked budeš vedieť aké CT majú daj vedieť, lebo MM tvrdí, že nevie kedy najbližšie pôjde do brna ☹ a keby mali ružový maskáč tak by som chcela aj ja. a romýšlam nad väčšími vlniačikmi, ale neviem akú veľkosť mám kúpiť z tej disany ??? poradíte? malá má teraz skoro 8 kíl.

standu
5. júl 2009

tami uz som pisala...dam vediet
k vlniacikom neporadim, neviem

topzuzana
5. júl 2009

radsej az ked budes vediet co maju, lebo safari nie je zrovna favorit

macocha
5. júl 2009

Ahojte, asi uz viete, ale Baby Lucy (plienka.sk) uz ma v ponuke AIO... priznajte sa, ktora chcete? Ja asi neodolam, takze asi budem objednavat. Nazbierame sa?

sisa.b
5. júl 2009

macocha, uz to tu dievcata preberali 😉

neurologia
5. júl 2009

caute baby,

asi trochu blba otazka ale aky je rozdiel medzi plienkami all in one-AIO alebo snap in one-SIO mne to nejak nedochadza ten rozdiel...

dakujem ze objasnenie

vladkaz1
5. júl 2009

baby uplne od veci... neviete mi poradit taku mini postielku s clonou na kupko? neviem to najst nikde ako sa to vola ani na googli..

sisa.b
5. júl 2009

AIO plienky su vsetko v jednom a vacsinou maju sacie jadro prisite vnutri, kdezto SIO maju to jadro odpinatelne - na patentky, aby sa prienka rychlejsie ususila